6 102 wyświetleń profilu

Monf's Achievements

1. Monf

1 Lech Poznań - Lechia Gdańsk

Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 1 PEWNIAK Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Dokładny wynik 2-0 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 1 HT Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Dokładny wynik HT 1-0 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Under 2.5 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Żółte kartki under 3.5 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Obie strzelą ? nie Lech Poznań - Lechia Gdańsk - W której połowie padnie więcej bramek ? równo Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Parzysta liczba bramek Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Kto więcej spalonych ? 1 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Czy będzie rzut karny ? nie Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Czy będzie czerwona kartka ? nie Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Liczba doliczonych minut do 1 połowy / 1 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Liczba doliczonych minut do 2 połowy / 4 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Rzuty rożne under 10.5 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Faule over 20.5 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Ishak Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Dodatkowy typ: Minuta pierwszego gola* 32
  2. Monf

Pewniaki na dzień 22.06.2020

Piłka nożna , Włochy , serie A Bologna-Juventus Typ: Juventus handicap -1 Kurs: 2.65 Godzina: 21:45 Bukmacher: Sts Pewniak
  3. Monf

Nasze wygrane\przegrane kupony

mój osobisty rekord kursowy na singlu, szkoda że nie zagrane za 100 albo 200
  4. Monf

Skoki Narciarskie 2019/2020

Japonia wygra @ 15 Jedna z bardziej wyrównanych ekip, wracający do wyśmienitej formy Ryoyu , są już przebłyski cholernie dalekich lotów , regularny od początku sezonu Daiki Ito, do tego także dobrze skaczący junishiro , który potrafi odpalic i wszystko uzupełnia Yukiya Sato , który wygrał już jedne zawody w tym sezonie i także stać go na dalekie skoku . Mysle że Austriacy tego nie wezmą , wiadomo że Kraft jest liderem i będzie ich ciągnął za uszy , ale mają w składzie hayboecka który jak nikt inny potrafi zawalić na całej linii , schlierenzauer to też nie jest gwarancja solidnego skoku , a aschenwald jak to zawsze bywa z takimi zawodnikami w druzynowce jeden skok zepsuje , a i pewnie za chwilę zapomnimy o tym zawodniku bo nie sądzę że utrzyma taką formę , z resztą już widać że jest dużo gorzej Norwegowie chimeryczni, tande występujący z lekka kontuzja na pewno nie będzie wzmocnieniem Lindvik,Markeng czy Johansson w żadnym stopniu nie gwarantują dobrego wyniku , Niemców nie biorę pod uwagę , liczę że Słoweńcy czy Polacy też nagle nie odpala
  5. Monf

Arsenal - Chelsea [ wygraj 100 PLN ]

Arsenal - Chelsea -2 Arsenal - Chelsea - Dokładny wynik 0-2 Arsenal - Chelsea - 2 HT Arsenal - Chelsea - Dokładny wynik HT 0-1 Arsenal - Chelsea - Under 2.5 Arsenal - Chelsea - Żółte kartki Over 3.5 Arsenal - Chelsea - Obie strzelą ? nie Arsenal - Chelsea - W której połowie padnie więcej bramek ? równo Arsenal - Chelsea - Parzysta liczba bramek Arsenal - Chelsea - Kto więcej spalonych ? Arsenal Arsenal - Chelsea - Czy będzie rzut karny ? nie Arsenal - Chelsea - Czy będzie czerwona kartka ? nie Arsenal - Chelsea - Liczba doliczonych minut do 1 połowy / 1 Arsenal - Chelsea - Liczba doliczonych minut do 2 połowy / 4 Arsenal - Chelsea - Rzuty rożne Over 10.5 Arsenal- Chelsea - Faule Over 20.5 Arsenal - Chelsea - Strzelec pierwszego gola / Hazard Dodatkowy typ: Arsenal - Chelsea - Minuta pierwszego gola*32
  6. Monf

Liverpool - Tottenham [ wygraj 100 PLN ]

Liverpool - Tottenham -1 Liverpool - Tottenham - Dokładny wynikn 3-1 Liverpool - Tottenham - 1 HT Liverpool - Tottenham - Dokładny wynik HT 2-0 Liverpool - Tottenham - Over 2.5 Liverpool - Tottenham - Żółte kartki Over 3.5 Liverpool - Tottenham - Obie strzelą ? tak Liverpool - Tottenham - W której połowie padnie więcej bramek ? równo Liverpool - Tottenham - Parzysta liczba bramek Liverpool - Tottenham - Kto więcej spalonych ? LFC Liverpool - Tottenham - Czy będzie rzut karny ? nie Liverpool - Tottenham - Czy będzie czerwona kartka ? nie Liverpool - Tottenham - Liczba doliczonych minut do 1 połowy/ 1 Liverpool - Tottenham - Liczba doliczonych minut do 2 połowy/ 4 Liverpool - Tottenham - Rzuty rożne Over 10.5 Liverpool - Tottenham - Faule Over 20.5 Liverpool - Tottenham - Strzelec pierwszego gola Mane Dodatkowy typ: Liverpool - Tottenham - Minuta pierwszego gola* 17
  7. Monf

STS

ja nic nie aktualizowalem wiec nie wiem Jak cos nie działa, to odinstaluj i zainstaluj na nowo z ich stronki
  8. Monf

menedzereliminacji

"dzbanie" to by Cie na obiad wołali,ale nikt nie chce
  9. Monf

Dołączyłem Panowie Może jeszcze ktoś się pobawi? @gromsky86 @INTELOWIEC @marcio11 albo jakiś ekspert z prawdziwego zdarzenia a nie to co my pachołki, czyli @crachmel ?
  10. Monf

To żeby Was troche zdenerwować mała porcja marcowych wygranych ode mnie, tylko tych ciekawszych Wiadomo ze przegrane tez są,ale bilans ++ mega konkretny, wiecej czasu to i powrot do swojej dawnej formy Ruskie chujki juz dawali limity w pewnej chwili i trzeba było grac kilka razy ten sam zakład,a pozniej nawet taknie mogłem wiec trzeba było zagrac w syfiastym sts
  11. Monf

Hej, to znowu ja za 200 dane na siateczke, jednak zawodzili i w pore wycofane w 3 secie i takie oto 2 inwestycje live całkiem przyjemne
  12. Monf

Fajny ten 1xbet , taki nie za mądry Hurwa, ruski buk a nie ma zielonego pojęcia o rozgrywkach w swoim kraju Pierwsze 2 po 100,zamykane w trakcie
  13. Monf

Nie powiem żebym narzekał w ten weekend oba buki zrobiły mnie w bambuko , to i oba zapłaciły Dlaczego w STS a nie 1x? taka malutka roznica , nawet z podatkiem 7,0 >>> 4,44
  14. Monf

Chcieliście wyruchać freda panowie z rosji? fred wyruchał Was Zemsta za ostatnie odebranie mi wygranej dopiero się zaczęła