Nie powiem

Ostatnie wizyty

1 130 wyświetleń profilu

sahaLG's Achievements

1. Zgłoś Napisano 17 Maj -> Fortuna Pula nagród zależy od Was. Każda osoba biorąca udział w konkursie to 3zł. Czyli jak weźmie udział 30 osób, zwycięzca wygrywa 90zł, jak będzie 50 osób to zwycięzca wygrywa 150zł. Podajecie swoje typy do poniższych opcji: ========================================================================= Lech Poznań - Legia Warszawa -1x2 - X Lech Poznań - Legia Warszawa - Dokładny wynik 0:0 Lech Poznań - Legia Warszawa - 1x2 HT - X Lech Poznań - Legia Warszawa - Dokładny wynik HT - 0:0 (P-PEWNIAK)6 Lech Poznań - Legia Warszawa - Under/over 2.5 - under Lech Poznań - Legia Warszawa - Żółte kartki under/over 3.5 - over Lech Poznań - Legia Warszawa - Obie strzelą ? - nie Lech Poznań - Legia Warszawa - W której połowie padnie więcej bramek ? - po równo Lech Poznań - Legia Warszawa - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek - parzysta Lech Poznań - Legia Warszawa - Kto więcej spalonych ? - Lech Lech Poznań - Legia Warszawa - Czy będzie rzut karny ? - nie Lech Poznań - Legia Warszawa - Czy będzie czerwona kartka ? - nie Lech Poznań - Legia Warszawa - Liczba doliczonych minut do 1 połowy - 2 minuty Lech Poznań - Legia Warszawa - Liczba doliczonych minut do 2 połowy - 5 minut Lech Poznań - Legia Warszawa - Rzuty rożne under/over 10.5 - over Lech Poznań - Legia Warszawa - Faule under/over 20.5 - over Lech Poznań - Legia Warszawa - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) - brak Dodatkowy typ: Lech Poznań - Legia Warszawa - Minuta pierwszego gola* - brak
  2. sahaLG

Liverpool - Tottenham [ wygraj 100 PLN ]

Liverpool - Tottenham -1x2 - 1 Liverpool - Tottenham - Dokładny wynik - 1:0 Liverpool - Tottenham - 1x2 HT - x Liverpool - Tottenham - Dokładny wynik HT - 0:0 (P-PEWNIAK) Liverpool - Tottenham - Under/over 2.5 - UNDER Liverpool - Tottenham - Żółte kartki under/over 3.5 - OVER Liverpool - Tottenham - Obie strzelą ? - NIE Liverpool - Tottenham - W której połowie padnie więcej bramek ? - W DRUGIEJ Liverpool - Tottenham - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek - NIEPARZYSTA Liverpool - Tottenham - Kto więcej spalonych ? - LIVERPOOL Liverpool - Tottenham - Czy będzie rzut karny ? - NIE Liverpool - Tottenham - Czy będzie czerwona kartka ? - NIE Liverpool - Tottenham - Liczba doliczonych minut do 1 połowy - 2 MINUTY Liverpool - Tottenham - Liczba doliczonych minut do 2 połowy - 5 MINUT Liverpool - Tottenham - Rzuty rożne under/over 10.5 - OVER Liverpool - Tottenham - Faule under/over 20.5 - UNDER Liverpool - Tottenham - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) - MANE Dodatkowy typ: Liverpool - Tottenham - Minuta pierwszego gola* 64
  3. sahaLG

Arsenal - Chelsea [ wygraj 100 PLN ]

Arsenal - Chelsea -1x2 - X Arsenal - Chelsea - Dokładny wynik - 1:1 Arsenal - Chelsea - 1x2 HT - X Arsenal - Chelsea - Dokładny wynik HT - 0:0 (P-Pewniak) Arsenal - Chelsea - Under/over 2.5 - under Arsenal - Chelsea - Żółte kartki under/over 3.5 - over Arsenal - Chelsea - Obie strzelą ? - tak Arsenal - Chelsea - W której połowie padnie więcej bramek ? - w drugiej Arsenal - Chelsea - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek - parzysta Arsenal - Chelsea - Kto więcej spalonych ? - Arsenal Arsenal - Chelsea - Czy będzie rzut karny ? - nie Arsenal - Chelsea - Czy będzie czerwona kartka ? - nie Arsenal - Chelsea - Liczba doliczonych minut do 1 połowy - 2 minuty Arsenal - Chelsea - Liczba doliczonych minut do 2 połowy - 5 minut Arsenal - Chelsea - Rzuty rożne under/over 10.5 - over Arsenal- Chelsea - Faule under/over 20.5 - under Arsenal - Chelsea - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) - Hazard Dodatkowy typ: Arsenal - Chelsea - Minuta pierwszego gola* - 58 minuta
  4. sahaLG

Liverpool - Tottenham -1 Liverpool - Tottenham - Dokładny wynik - 1:0 Liverpool - Tottenham - 1x2 HT - X Liverpool - Tottenham - Dokładny wynik HT - 0:0 (P-PEWNIAK) Liverpool - Tottenham - Under/over 2.5 - under Liverpool - Tottenham - Żółte kartki under/over 3.5 - over Liverpool - Tottenham - Obie strzelą ? - nie Liverpool - Tottenham - W której połowie padnie więcej bramek ? - w drugiej Liverpool - Tottenham - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek - nieparzysta Liverpool - Tottenham - Kto więcej spalonych ? - Tottenham Liverpool - Tottenham - Czy będzie rzut karny ? - nie Liverpool - Tottenham - Czy będzie czerwona kartka ? - nie Liverpool - Tottenham - Liczba doliczonych minut do 1 połowy - 2 minuty Liverpool - Tottenham - Liczba doliczonych minut do 2 połowy - 5 minut Liverpool - Tottenham - Rzuty rożne under/over 10.5 - over Liverpool - Tottenham - Faule under/over 20.5 - over Liverpool - Tottenham - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) - Salah Dodatkowy typ: Liverpool - Tottenham - Minuta pierwszego gola* - 58 minuta
  5. sahaLG

Manchester Utd - Liverpool [Wygraj PSC 50 PLN]

Manchester UTD - Liverpool -1x2 - 1 Manchester UTD - Liverpool - Dokładny wynik - 1:0 Manchester UTD - Liverpool - 1x2 HT - X Manchester UTD - Liverpool - Dokładny wynik HT - 0:0 (P-Pewniak) Manchester UTD - Liverpool - Under/over 2.5 - under Manchester UTD - Liverpool - Żółte kartki under/over 3.5 - over Manchester UTD - Liverpool - Obie strzelą ? - nie Manchester UTD - Liverpool - W której połowie padnie więcej bramek ? - w drugiej Manchester UTD - Liverpool - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek - nieparzysta Manchester UTD - Liverpool - Kto więcej spalonych ? - Man.United Manchester UTD - Liverpool - Czy będzie rzut karny ? - nie Manchester UTD - Liverpool - Czy będzie czerwona kartka ? - nie Manchester UTD - Liverpool - Liczba doliczonych minut do 1 połowy - 2 minuty Manchester UTD - Liverpool - Liczba doliczonych minut do 2 połowy - 5 minut Manchester UTD - Liverpool - Rzuty rożne under/over 10.5 - over Manchester UTD - Liverpool - Faule under/over 20.5 - over Manchester UTD - Liverpool - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) - Rashford Dodatkowy typ: Manchester UTD - Liverpool - Minuta pierwszego gola* - 72 min
  6. Lech Poznań - Legia Warszawa -1x2 - X Lech Poznań - Legia Warszawa - Dokładny wynik 0:0 Lech Poznań - Legia Warszawa - 1x2 HT - X Lech Poznań - Legia Warszawa - Dokładny wynik HT - 0:0 (P-Pewniak) Lech Poznań - Legia Warszawa - Under/over 2.5 - under Lech Poznań - Legia Warszawa - Żółte kartki under/over 3.5 - over Lech Poznań - Legia Warszawa - Obie strzelą ? - nie Lech Poznań - Legia Warszawa - W której połowie padnie więcej bramek ? - po równo Lech Poznań - Legia Warszawa - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek - parzysta Lech Poznań - Legia Warszawa - Kto więcej spalonych ? - Lech Lech Poznań - Legia Warszawa - Czy będzie rzut karny ? - nie Lech Poznań - Legia Warszawa - Czy będzie czerwona kartka ? - nie Lech Poznań - Legia Warszawa - Liczba doliczonych minut do 1 połowy - 2 minuty Lech Poznań - Legia Warszawa - Liczba doliczonych minut do 2 połowy - 5 minut Lech Poznań - Legia Warszawa - Rzuty rożne under/over 10.5 - over 10,5 Lech Poznań - Legia Warszawa - Faule under/over 20.5 - over 20,5 Lech Poznań - Legia Warszawa - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) - brak Dodatkowy typ: Lech Poznań - Legia Warszawa - Minuta pierwszego gola* - brak
  7. Tottenham - Manchester Utd -x Tottenham - Manchester Utd - Dokładny wynik - 1:1 Tottenham - Manchester Utd - 1x2 HT - X Tottenham - Manchester Utd - Dokładny wynik HT - 0:0 (P-PEWNIAK) Tottenham - Manchester Utd - Under/over 2.5 - UNDER Tottenham - Manchester Utd - Żółte kartki under/over 3.5 - OVER Tottenham - Manchester Utd - Obie strzelą ? - TAK Tottenham - Manchester Utd - W której połowie padnie więcej bramek ? - W DRUGIEJ Tottenham - Manchester Utd - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek - PARZYSTA Tottenham - Manchester Utd - Kto więcej spalonych ? - MAN.UNITED Tottenham - Manchester Utd - Czy będzie rzut karny ? - NIE Tottenham - Manchester Utd - Czy będzie czerwona kartka ? - NIE Tottenham - Manchester Utd - Liczba doliczonych minut do 1 połowy - 2 MINUTY Tottenham - Manchester Utd - Liczba doliczonych minut do 2 połowy - 5 MINUT Tottenham - Manchester Utd - Rzuty rożne under/over 10.5 - OVER 10,5 Tottenham - Manchester Utd - Faule under/over 20.5 - OVER 20,5 Tottenham - Manchester Utd - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) - KANE Dodatkowy typ: Tottenham - Manchester Utd - Minuta pierwszego gola* 63
  8. sahaLG

Wisła - Lech [Wygraj PSC 30 PLN]

Wisła - Lech 1x2 - X Wisła - Lech - Dokładny wynik - 1:1 Wisła - Lech- 1x2 HT -X Wisła - Lech- Dokładny wynik HT- 0:0 Wisła - Lech - Under/over 2.5 - under Wisła - Lech - Żółte kartki under/over 3.5 - over Wisła - Lech- Obie strzelą ? tak Wisła - Lech - W której połowie padnie więcej bramek ? w drugiej Wisła - Lech - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek - parzysta Wisła - Lech - Czy będzie rzut karny ? - tak Wisła - Lech Czy będzie czerwona kartka ? - nie Wisła - Lech Rzuty rożne under/10/over linia ->10 - over 10 Wisła - Lech Który zespół otrzyma więcej żółtych kartek? - Lech Wisła - Lech Liczba fauli under/over 26.5 - over Wisła - Lech Liczba spalonych under/over 4.5 - over
  9. sahaLG

Szachtar - Lyon [20 PLN bah]

41 minuta
  10. sahaLG

Manchester United - Arsenal

Manchester United - Arsenal -1 Manchester United - Arsenal - Dokładny wynik - 2:1 Manchester United - Arsenal - 1x2 HT - 1 Manchester United - Arsenal - Dokładny wynik HT - 1:0 (P-pewniak) Manchester United - Arsenal - Under/over 2.5 - over 2,5 Manchester United - Arsenal - Żółte kartki under/over 3.5 - under 3,5 Manchester United - Arsenal - Obie strzelą ? - tak Manchester United - Arsenal - W której połowie padnie więcej bramek ? - w drugiej Manchester United - Arsenal - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek - nieparzysta Manchester United - Arsenal - Kto więcej spalonych ? - Man.United Manchester United - Arsenal - Czy będzie rzut karny ? - nie Manchester United - Arsenal - Czy będzie czerwona kartka ? - nie Manchester United - Arsenal - Liczba doliczonych minut do 1 połowy - 2 minuty Manchester United - Arsenal - Liczba doliczonych minut do 2 połowy - 5 minut Manchester United - Arsenal - Rzuty rożne under/over 10.5 - over 10,5 Manchester United - Arsenal - Faule under/over 20.5 - under 20,5 Manchester United - Arsenal - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) - Lukaku Dodatkowy typ: Manchester United - Arsenal - Minuta pierwszego gola* 19 minuta
  11. sahaLG

Portugalia - Polska

Portugalia - Polska -1x2 - 1 Portugalia - Polska - Dokładny wynik - 2:0 Portugalia - Polska - 1x2 HT - 1 Portugalia - Polska - Dokładny wynik HT - 1:0 Portugalia - Polska - Under/over 2.5 - under Portugalia - Polska - Żółte kartki under/over 3.5 - under Portugalia - Polska - Obie strzelą ? - nie Portugalia - Polska - W której połowie padnie więcej bramek ? - po równo Portugalia - Polska - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek - parzysta Portugalia - Polska - Kto więcej spalonych ? - PortugaliA Portugalia - Polska - Czy będzie rzut karny ? - nie Portugalia - Polska - Czy będzie czerwona kartka ? - nie Portugalia - Polska- Liczba doliczonych minut do 1 połowy - 1 minuta Portugalia - Polska - Liczba doliczonych minut do 2 połowy - 4 minuty Portugalia - Polska - Rzuty rożne under/over 10.5 - under Portugalia - Polska - Faule under/over 20.5 - over 20,5 Portugalia - Polska - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) - Andre Silva Portugalia - Polska Minuta pierwszej bramki - 19 minuta Za poprawnie trafiony dokładny wynik 3pkt, za dokładny wynik do połowy 3pkt, strzelec gola 2pkt, pozostałe typy 1pkt. Przy remisie decydować będzie to kto był najbliżej trafienia minuty pierwszego gola.
  12. sahaLG

Jestem chętny jak coś.
  13. sahaLG

Arsenal - Liverpool [wygraj bon 10 €]

Arsenal - Liverpool -1x2 - X Arsenal - Liverpool - Dokładny wynik - 1:1 Arsenal - Liverpool - 1x2 HT - X Arsenal - Liverpool - Dokładny wynik HT - 0:0 Arsenal - Liverpool - Under/over 2.5 - under Arsenal - Liverpool - Żółte kartki under/over 3.5 - over Arsenal - Liverpool - Obie strzelą ? - tak (P-PEWNIAK) Arsenal - Liverpool - W której połowie padnie więcej bramek ? - w drugiej Arsenal - Liverpool - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek - parzysta Arsenal - Liverpool - Kto więcej spalonych ? - Liverpool Arsenal - Liverpool - Czy będzie rzut karny ? - nie Arsenal - Liverpool - Czy będzie czerwona kartka ? - nie Arsenal - Liverpool - Liczba doliczonych minut do 1 połowy - 1 minuta Arsenal - Liverpool - Liczba doliczonych minut do 2 połowy - 5 minut Arsenal - Liverpool - Rzuty rożne under/over 10.5 - over 10,5 Arsenal - Liverpool - Faule under/over 20.5 - over 20,5 Arsenal - Liverpool - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) - Mane Dodatkowy typ: Arsenal - Liverpool - Minuta pierwszego gola* - 61 minuta
  14. Lech Poznań - Lechia Gdańsk -1x2 - 1 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Dokładny wynik - 2:1 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 1x2 HT - 1 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Dokładny wynik HT - 1:0 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Under/over 2.5 - over Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Żółte kartki under/over 3.5 - over (P-PEWNIAK) Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Obie strzelą ? - TAK Lech Poznań - Lechia Gdańsk - W której połowie padnie więcej bramek ? - w drugiej Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek - nieparzysta Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Kto więcej spalonych ? - Lech Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Czy będzie rzut karny ? - tak Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Czy będzie czerwona kartka ? - nie Lech Poznań - Lechia Gdańsk- Liczba doliczonych minut do 1 połowy - 1 minuta Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Liczba doliczonych minut do 2 połowy - 4 minuty Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Rzuty rożne under/over 10.5 - over 10,5 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Faule under/over 20.5 - over 20,5 Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) - Gytkajer Dodatkowy typ: Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Minuta pierwszego gola* - 30 minuta