Skocz do zawartości



Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

  Chelsea - FC Barcelona KONKURS kliknij -> TUTAJ  

marcio11

Moderator
  • Zawartość

    1260
  • Wpisy na Shoutboxie

    1292
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • punktów

    464 [ Dodaj ]

Ostatnia wygrana marcio11 w dniu 7 Lipiec 2017

Użytkownicy przyznają marcio11 punkty reputacji!

6 obserwujących

O marcio11

  • Tytuł

Informacje o profilu

  • Płeć
    Nie powiem

Ostatnie wizyty

5844 wyświetleń profilu
  1. [Liga Ekspertów 12] marcio11

    17 pkt
  2. [Liga Ekspertów 12] marcio11

    8. Milan - Sampdoria / Sampdoria strzeli do ht @ 2,83 Marathonbet
  3. [Liga Ekspertów 12] marcio11

  4. [Liga Ekspertów 12] marcio11

  5. [Liga Ekspertów 12] marcio11

  6. [Liga Ekspertów 12] marcio11

    6. Atalanta - Fiorentina obie strzela @ 1,81 1xbet 7. Napoli - Spal over 1,5 do ht @ 2,02 unibet
  7. Typy na dzień 18.02.2018

    Dyscyplina: Pilka nozna Włochy Seria ASpotkanie: Bologna - Sassuolo Typ: over 10,5 roznychKurs: 1,81Godz: 15:00 Bukmacher: unibet
  8. [Liga Ekspertów 12] marcio11

    5. Torino - Juventus 0:1
  9. [Liga Ekspertów 12] marcio11

  10. [Liga Ekspertów 12] marcio11

    4. Genoa - Inter over 10,5 roznych @ 1,89 1xbet
  11. [Liga Ekspertów 12] marcio11

  12. [Liga Ekspertów 12] marcio11

    3. Chievo - Cagliari over 2,5 @ 2,48 1xbet
  13. [Liga Ekspertów 12] marcio11

    2. Udinese - Roma 2 @ 1,85 1xbet
  14. 1 miejsce - Wellinger 2 miejsce - Johansson 3 miejsce - Stoch Wytypuj kto zajmie w jutrzejszym konkursie lepsze miejsce ( każde poprawne wytypowanie - 1 pkt) Stoch - Wellinger 2 Freitag - Kubacki 2 Tande - Forfang 2 Hula - Kubacki 2 Stjernen - Damjan 2 J. Kobayashi - Hayboeck 2 Bartol - R. Kobayashi 2 Bickner - Boyd-Clowes 2 Wellinger - Freitag 1 Kraft - Tande 2 Eisenbichler - Hula 1 Ammann - Geiger 1 Kot - P.Prevc 1
  15. 443 Kolejka - 190 PLN do wzięcia

    Sobota: 15:30 Freiburg-Bremen 2 20:00 Amiens-Toulouse 1 20:00 Caen-Rennes 2 Niedziela: 15:00 Benevento-Crotone 1 18:00 Monchengladbach-Dortmund 1 18:30 Espanyol-Villarreal 2 Poniedziałek: 20:30 Frankfurt-RB Lipsk X
×