Skocz do zawartości



Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Rusza konkurs "Klawa myszka" KLIKNIJ i GRAJ <-

UltrasAvanti

Użytkownik
  • Zawartość

    248
  • Wpisy na Shoutboxie

    0
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • punktów

    265 [ Dodaj ]

Informacje o profilu

  • Płeć
    Nie powiem
  1. UltrasAvanti

    [Zamknięty] 3 Kolejka (24.02-27.02)

    1. Arka Gdynia- Korona Kielce Typ: Arka/Remis @15.00 2. Pogoń Szczecin- Lech Poznań Typ: Zdobycie gola w obu połowach Lech Poznań @3.30 3. Pogoń Szczecin- Lech Poznań Typ: 2 @2.15 4. Wisła Płock- Zagłębie Lubin Typ: Drużyna pierwsza strzeli gola : BEZ GOLA @8.50 5. Lechia- Cracovia Typ: remis/ Lechia @4.33 6. Wisła Kraków- Jagiellonia Typ: Wisła/ Remis @13.00 7. Wisła Kraków- Jagiellonia Typ: Jagiellonia under 0.5 @3.35 8. Ruch- Śląsk Wrocław Typ: Remis/ Śląsk @5.50 9. Ruch- Śląsk Typ: under 0.5 HT @2.45 10. Górnik Łęczna- Piast Gliwice Typ: X @3.25 Ako: 30,721
  2. UltrasAvanti

    [Zamknięty] 2 Kolejka (17.02-20.02)

    1. Jagiellonia- Gornik Leczna Typ: remis/Jagiellonia @4.00 2. Nieciecza- Lechia Typ: Lechia and BTS @4.6 3. Korona- Wisla Plock Typ: X @3.1 4. Slask- Wisla Krakow Typ: X @3.2 5. Piast- Lech Typ: Lech under 0.5 @5.00 6. Piast- Lech Typ: X @3.6 7. Cracovia- Pogon Typ: X @3.2 8. Cracovia- Pogon Typ: Cracovia under 0.5 @3.6 9. Legia- Ruch Typ: 2 @10.00 10. Legia- Ruch Typ: Ruch over 1.5 @5.00
  3. UltrasAvanti

    [Zamknięty] 1 Kolejka (10.02-13.02)

    1 Ruch Chorzów - Cracovia Kraków DW 0-0 11.00 2.Lech Poznań - LKS Nieciecza DW 2-0 8.00 3.Gornik Leczna - Zagłębie Lubin DW 0-0 10.00 4.Wisła Kraków - Korona Kielce DW 3-1 15.00 5.Arka Gdynia - Legia Warszawa DW 0-1 7.75 6.Wisła Płock - Śląsk Wrocław DW 1-1 7.00 7.Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok DW 0-0 DW 11.00 8.Pogon Szczecin - Piast Gliwice DW 1-0 8.00 9.Ruch Chorzów - Cracovia Kraków X 3.25 10.Wisła Płock - Śląsk Wrocław X 3.20 Ako: 173,600
  4. UltrasAvanti

    Zapisy do konkursu [przez cały czas trwania konkursu]

    Login z Bettilt: UltrasAvanti zapoznałem się z regulaminem i go akceptuję
  5. UltrasAvanti

    [Zamknięty] 368 Kolejka - 290 PLN do wzięcia

    Sobota: 13:30 Tottenham - Liverpool X 18:00 Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok X 18:15 Eibar - Valencia X 18:30 Monchengladbach - Leverkusen 1 20:00 Nice - Lille X Niedziela: 19:00 Sporting(-1) - FC Porto 1 22:15 Villarreal - Sevilla 1
  6. UltrasAvanti

    Zapisy do konkursu

    Login z OddsRing: majawidzewiak@wp.pl zapoznałem się z regulaminem i go akceptuję
  7. UltrasAvanti

    Pytania i komentarze

    Kiedy można spodziewać się nagród ?
  8. UltrasAvanti

    [Zamknięty] GRUPA FINAŁOWA

    VII kolejka (11.04 - 13.04) frater-UltrasAvanti 1. 14.04 11:05 Damir Dzumhur- Milos Raonic 2 @1.19 2. 14.04 12:30 Gilles Simon- Stanislas Wawrinka 2 @1.45 3. 14.04 14:00 Roger Federer- Roberto Bautista-Agut 1 @1.21 4. 14.04 14:30 D.Marrero/B.Paire-I.Dodig/M.Melo 2 @1.37 5. 14.04 15:00 Gerald Melzer- James McGee 1 @1.37 AKO: 6,59
  9. UltrasAvanti

    [Zamknięty] GRUPA FINAŁOWA

    VI kolejka (7.04 - 10.04) Piotrex82-UltrasAvanti 4. 08.04 18:05 Magda Linette- Pauline Parmentier 1 @2.55 5. 08.04 16:30 Guillermo Garcia-Lopez- Jiri Vesely 2 @2.65 AKO: 1,05
  10. UltrasAvanti

    [Zamknięty] GRUPA FINAŁOWA

    VI kolejka (7.04 - 10.04) Piotrex82-UltrasAvanti 2. 07.04 15:00 Viktorija Golubic- Timea Babos 2 @1.40 3. 07.04 19:30 Francesca Schiavone- Alize Cornet 2 @1.80
  11. UltrasAvanti

    [Zamknięty] GRUPA FINAŁOWA

    VI kolejka (7.04 - 10.04) Piotrex82-UltrasAvanti 1. 07.04 20:05 Donald Young- Tim Smyczek 1 @1.50
  12. UltrasAvanti

    [Zamknięty] GRUPA FINAŁOWA

    V kolejka (4.04 - 6.04) marcio11-UltrasAvanti 5. 06.04 19:00 Alison Riske- Venus Williams 1 @3.35 AKO: 0,08
  13. UltrasAvanti

    [Zamknięty] GRUPA FINAŁOWA

    V kolejka (4.04 - 6.04) marcio11-UltrasAvanti 4. 06.04 02:35 Fernando Verdasco- Carlos Berlocq 2 @2.40
  14. UltrasAvanti

    [Zamknięty] GRUPA FINAŁOWA

    V kolejka (4.04 - 6.04) marcio11-UltrasAvanti 1. 05.04 19:05 Nicolas Kicker- Tim Smyczek 2 @1.90 2. 05.04 20:30 Steve Johnson- Donald Young 1 @1.42 3. 05.04 21:00 Rajeev Ram- Emilio Gomez 1 @1.18
  15. UltrasAvanti

    [Zamknięty] GRUPA FINAŁOWA

    Typ zastępczy: IV kolejka (31.03 - 3.04) dawo24b-UltrasAvanti 5. 04.04 16:15 Jan-Lennard Struff- Gianluca Mager 1 @1.27 AKO: 2,84
×