Skocz do zawartości



Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'grupa' .



Więcej opcji wyszukiwania

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Konkursy i turnieje
    • Typer Miesiąca
    • Szczęśliwa Siódemka
    • Pozostałe Konkursy
    • Liga Ekspertów
    • Użytkownik roku 2018
  • Typy i Kupony
    • Nasze Kupony
    • Pojedynki Użytkowników
  • Bukmacherzy, Promocje, Systemy
    • Bukmacherzy
    • Polskie firmy bukmkacherskie
    • Promocje Powitalne
    • Promocje Okazjonalne
    • Systemy Bukmacherskie
  • Kasyno
    • BEZ DEPOZYTU po rejestracji
    • BEZ DEPOZYTU Promocje
    • Promocje OD DEPOZYTU
    • Promocje Okazjonalne
    • Dyskusje ogólne
  • Działy Sportowe
    • Tenis
    • Piłka nożna
    • Koszykówka
    • Siatkówka
    • Hokej
    • Pozostałe Sporty
  • Poker
    • Poker Online
    • Promocje i Bonusy Pokerowe
  • Off Topic
    • Gadaniec
    • Administracja
    • Archiwum

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania

Znaleziono 24 wyników

  1. Grupa G - raczej bez większych fajerwerków, dodatkowo Anglia - Belgia jako ostatnie spotkanie, także obie ekipy już będą miały zapewniony awans. Zapraszam do dyskusji!
  2. Grupa H czyli naszych Orłów! Rywali mamy ciekawych, Kolumbia i Japonia na pewno są w stanie z nami powalczyć. Zapraszam do dyskusji na temat tej grupy!
  3. Wcale nie skreślałbym Kostaryki w tej grupie, takie zespoły potrafią zaskoczyć. Na pewno urwą punkty drużynie z Europy. Brazylia raczej pewne pierwsze miejsce Zapraszam do dyskusji!
  4. W Grupie F na pewno będzie się coś dziać, ostatnie miejsce dedykowałbym Korei, pierwsze raczej dla Niemiec, ale spodziewam się walki o drugie miejsce pomiędzy Meksykiem, a Szwecją. Meksyk gra wesoły futbol, a Szwedzi są bardzo dobrą ekipa defensywną, pomiędzy nimi spodziewałbym się remisu, ale czy mam racje? Zapraszam do dyskusji!
  5. Islandia i Chorwacja znowu się spotkały, Argentyna rzutem na taśmę wpadła do MŚ... Czy drużyny z Europy razem wyjdą z grupy? Zapraszam do dyskusji!
  6. Grupa naszego gospodarza... Raczej pewny awans może i z pierwszego miejsca? Zapraszam do rozmów!
  7. Tutaj raczej bez fajerwerków również, pewne awansy Hiszpanii i Portugalii, ale chociaż spotkają się już na początku turnieju! Chociaż kto wie... Może to być nudne 0-0? Zapraszam do rozmów!
  8. Wszystko jest możliwe... Oprócz pierwszego miejsca, jak dla mnie Francja zepnie się i tutaj bez problemu będą mieli trzy wygrane, ale Australia i Peru mogą powalczyć z Duńczykami i drugie miejsce jest otwarte!
  9. 1.UltrasAvanti 2.Prorok 3.kaziu_boss 4.JeremyJanot 5.dawo24b 6.marcio11 7.Piotrex82 8.frater Terminarz: I kolejka (21.03 - 23.03) Prorok-UltrasAvanti JeremyJanot - kaziu_boss marcio11-dawo24b frater-Piotrex82 II kolejka (24.03 - 27.03) kaziu_boss-UltrasAvanti JeremyJanot-Prorok Piotrex82-dawo24b frater-marcio11 III kolejka (28.03 - 30.03) JeremyJanot - UltrasAvanti kaziu_boss-Prorok frater-dawo24b Piotrex82-marcio11 IV kolejka (31.03 - 3.04) dawo24b-UltrasAvanti marcio11-Prorok Piotrex82-kaziu_boss frater-JeremyJanot V kolejka (4.04 - 6.04) marcio11-UltrasAvanti dawo24b-Prorok frater-kaziu_boss Piotrex82-JeremyJanot VI kolejka (7.04 - 10.04) Piotrex82-UltrasAvanti frater-Prorok dawo24b-kaziu_boss marcio11-JeremyJanot VII kolejka (11.04 - 13.04) frater-UltrasAvanti Piotrex82-Prorok JeremyJanot-dawo24b marcio11-kaziu_boss
  10. Technik84

    [Zamknięty] GRUPA 1

    1.mkr 2.barni93 3.marcio11 4.krzosz1987 5.Piotrex82 6.adi0984 7.dawo24b 8.frater Terminarz: I kolejka (22.02 - 24.02) mkr -barni93 marcio11 -krzosz1987 Piotrex82 -adi0984 dawo24b -frater II kolejka (25.02 - 28.02) mkr -marcio11 barni93 -krzosz1987 Piotrex82 -dawo24b adi0984 -frater III kolejka (29.02 - 2.03) mkr -krzosz1987 barni93 -marcio11 Piotrex82 -frater adi0984 -dawo24b IV kolejka (3.03 - 6.03) mkr -Piotrex82 barni93 -adi0984 marcio11 -dawo24b krzosz1987 -frater V kolejka (7.03 - 9.03) mkr -adi0984 barni93 -Piotrex82 marcio11 -frater krzosz1987 -dawo24b VI kolejka (10.03 - 13.03) mkr -dawo24b barni93 -frater marcio11 -Piotrex82 krzosz1987 -adi0984 VII kolejka (14.03 - 16.03) mkr -frater barni93 -dawo24b Piotrex82 -krzosz1987 marcio11 -adi0984
  11. Technik84

    [Zamknięty] GRUPA 2

    1.szymontom 2.kaziu_boss 3.grabektyper 4.Prorok 5.JeremyJanot 6.darecki522 7.jaskir 8.UltrasAvanti Terminarz: I kolejka (22.02 - 24.02) szymontom -kaziu_boss grabektyper -Prorok JeremyJanot -darecki522 jaskir -UltrasAvanti II kolejka (25.02 - 28.02) szymontom -grabektyper kaziu_boss -Prorok JeremyJanot -jaskir darecki522 -UltrasAvanti III kolejka (29.02 - 2.03) szymontom -Prorok kaziu_boss -grabektyper JeremyJanot -UltrasAvanti darecki522 -jaskir IV kolejka (3.03 - 6.03) szymontom -JeremyJanot kaziu_boss -darecki522 grabektyper -jaskir Prorok-UltrasAvanti V kolejka (7.03 - 9.03) szymontom -darecki522 kaziu_boss -JeremyJanot grabektyper -UltrasAvanti Prorok-jaskir VI kolejka (10.03 - 13.03) szymontom -jaskir kaziu_boss -UltrasAvanti grabektyper -JeremyJanot Prorok-darecki522 VII kolejka (14.03 - 16.03) szymontom -UltrasAvanti kaziu_boss -jaskir JeremyJanot -Prorok grabektyper -darecki522
  12. Technik84

    [Zamknięty] GRUPA A

    1. kalodop 2.grabektyper 3.barni93 4.krzosz1987 5.ycho 6.szymontom 7.poozon 8.pilonek Terminarz: I kolejka (25.01 - 27.01) kalodop-grabektyper barni93-krzosz1987 ycho-szymontom poozon-pilonek II kolejka (28.01 - 31.01) kalodop-barni93 grabektyper -krzosz1987 ycho-poozon szymontom-pilonek III kolejka (1.02 - 3.02) kalodop-krzosz1987 grabektyper -barni93 ycho-pilonek szymontom-poozon IV kolejka (4.02 - 7.02) kalodop-ycho grabektyper -szymontom barni93-poozon krzosz1987-pilonek V kolejka (8.02 - 10.02) kalodop-szymontom grabektyper -ycho barni93-pilonek krzosz1987-poozon VI kolejka (11.02 - 14.02) kalodop-poozon grabektyper -pilonek barni93-ycho krzosz1987-szymontom VII kolejka (15.02 - 17.02) kalodop-pilonek grabektyper -poozon ycho-krzosz1987 barni93-szymontom
  13. Technik84

    [Zamknięty] GRUPA B

    1.Kodex 2.jaskir 3.adi0984 4.grzegorz8989 5.Przemas92ck 6.RozbójnikAlibaba 7.frater 8.JeremyJanot Terminarz: I kolejka (25.01 - 27.01) Kodex-jaskir adi0984-grzegorz8989 Przemas92ck -RozbójnikAlibaba frater-JeremyJanot II kolejka (28.01 - 31.01) Kodex-adi0984 jaskir-grzegorz8989 Przemas92ck -frater RozbójnikAlibaba-JeremyJanot III kolejka (1.02 - 3.02) Kodex-grzegorz8989 jaskir-adi0984 Przemas92ck -JeremyJanot RozbójnikAlibaba-frater IV kolejka (4.02 - 7.02) Kodex-Przemas92ck jaskir-RozbójnikAlibaba adi0984-frater grzegorz8989-JeremyJanot V kolejka (8.02 - 10.02) Kodex-RozbójnikAlibaba jaskir-Przemas92ck adi0984-JeremyJanot grzegorz8989-frater VI kolejka (11.02 - 14.02) Kodex-frater jaskir-JeremyJanot adi0984-Przemas92ck grzegorz8989-RozbójnikAlibaba VII kolejka (15.02 - 17.02) Kodex-JeremyJanot jaskir-frater Przemas92ck -grzegorz8989 adi0984-RozbójnikAlibaba
  14. Technik84

    [Zamknięty] GRUPA D

    1.marcio11 2.kaziu_boss 3.Prorok 4.mkr 5.nowix 6.gregory1989 7.andrzej1ros 8.KrisBarca_92 Terminarz: I kolejka (25.01 - 27.01) marcio11 -kaziu_boss Prorok-mkr nowix-gregory1989 andrzej1ros-KrisBarca_92 II kolejka (28.01 - 31.01) marcio11 -Prorok kaziu_boss-mkr nowix-andrzej1ros gregory1989-KrisBarca_92 III kolejka (1.02 - 3.02) marcio11 -mkr kaziu_boss-Prorok nowix-KrisBarca_92 gregory1989-andrzej1ros IV kolejka (4.02 - 7.02) marcio11 -nowix kaziu_boss-gregory1989 Prorok-andrzej1ros mkr -KrisBarca_92 V kolejka (8.02 - 10.02) marcio11 -gregory1989 kaziu_boss-nowix Prorok-KrisBarca_92 mkr -andrzej1ros VI kolejka (11.02 - 14.02) marcio11 -andrzej1ros kaziu_boss-KrisBarca_92 Prorok-nowix mkr -gregory1989 VII kolejka (15.02 - 17.02) marcio11 -KrisBarca_92 kaziu_boss-andrzej1ros nowix-mkr Prorok-gregory1989
  15. Technik84

    [Zamknięty] GRUPA C

    1.Piotrex82 2.darecki522 3.UltrasAvanti 4.LaMonf 5.dawo24b 6.pawelo1274 7.Solek 8.Jacio Terminarz: I kolejka (25.01 - 27.01) Piotrex82-darecki522 UltrasAvanti -LaMonf dawo24b-pawelo1274 Solek -Jacio II kolejka (28.01 - 31.01) Piotrex82-UltrasAvanti darecki522-LaMonf dawo24b-Solek pawelo1274-Jacio III kolejka (1.02 - 3.02) Piotrex82-LaMonf darecki522-UltrasAvanti dawo24b-Jacio pawelo1274-Solek IV kolejka (4.02 - 7.02) Piotrex82-dawo24b darecki522-pawelo1274 UltrasAvanti -Solek LaMonf -Jacio V kolejka (8.02 - 10.02) Piotrex82-pawelo1274 darecki522-dawo24b UltrasAvanti -Jacio LaMonf -Solek VI kolejka (11.02 - 14.02) Piotrex82-Solek darecki522-Jacio UltrasAvanti -dawo24b LaMonf -pawelo1274 VII kolejka (15.02 - 17.02) Piotrex82-Jacio darecki522-Solek dawo24b-LaMonf UltrasAvanti -pawelo1274
  16. 1. szymontom 2. darecki522 3. Piotrex82 4. huge 5. Kodex 6. lena90 7. mathew222 8. kalodop I kolejka (01.06 - 03.06) szymontom-darecki522 Piotrex82-huge Kodex-lena90 mathew222-kalodop II kolejka (04.06 - 07.06) szymontom-Piotrex82 darecki522-huge Kodex-mathew222 lena90-kalodop III kolejka (08.06 - 10.06) szymontom-huge darecki522-Piotrex82 Kodex-kalodop lena90-mathew222 IV kolejka (11.06 - 14.06) szymontom-Kodex darecki522-lena90 Piotrex82-mathew222 huge-kalodop V kolejka (15.06 - 17.06) szymontom-lena90 darecki522-Kodex Piotrex82-kalodop huge-mathew222 VI kolejka (18.06 - 21.06) szymontom-mathew222 darecki522-kalodop Piotrex82-Kodex huge-lena90 VII kolejka (22.06 - 24.06) szymontom-kalodop darecki522-mathew222 Kodex-huge Piotrex82-lena90 Kolejka rozpoczyna się w poniedziałek lub czwartek o godzinie 0:00 i kończy odpowiednio w środę lub niedzielę o godzinie 23:59.
  17. 1. QtasPosampas 2. szymontom 3. mathew222 4. seba6 5. Piotrex82 6. Kodex 7. merdalion 8. n3r0 Terminarz: I kolejka (04.05 - 06.05) QtasPosampas-szymontom mathew222-seba6 Piotrex82-Kodex merdalion-n3r0 II kolejka (07.05 - 10.05) QtasPosampas-mathew222 szymontom-seba6 Piotrex82-merdalion Kodex-n3r0 III kolejka (11.05 - 13.05) QtasPosampas-seba6 szymontom-mathew222 Piotrex82-n3r0 Kodex-merdalion IV kolejka (14.05 - 17.05) QtasPosampas-Piotrex82 szymontom-Kodex mathew222-merdalion seba6-n3r0 V kolejka (18.05 - 20.05) QtasPosampas-Kodex szymontom-Piotrex82 mathew222-n3r0 seba6-merdalion VI kolejka (21.05 - 24.05) QtasPosampas-merdalion szymontom-n3r0 mathew222-Piotrex82 seba6-Kodex VII kolejka (25.05 - 27.05) QtasPosampas-n3r0 szymontom-merdalion Piotrex82-seba6 mathew222-Kodex Kolejka rozpoczyna się w poniedziałek lub czwartek o godzinie 0:00 i kończy odpowiednio w środę lub niedzielę o godzinie 23:59.
  18. 1. darecki552 2. Marcios 3. andrzej1ros 4. kalodop 5. magiq1989 6. huge 7. Technik84 8. lena90 Terminarz: I kolejka (04.05 - 06.05) darecki552-Marcios andrzej1ros-kalodop magiq1989-huge Technik84-lena90 II kolejka (07.05 - 10.05) darecki552-andrzej1ros Marcios-kalodop magiq1989-Technik84 huge-lena90 III kolejka (11.05 - 13.05) darecki552-kalodop Marcios-andrzej1ros magiq1989-lena90 huge-Technik84 IV kolejka (14.05 - 17.05) darecki552-magiq1989 Marcios-huge andrzej1ros-Technik84 kalodop-lena90 V kolejka (18.05 - 20.05) darecki552-huge Marcios-magiq1989 andrzej1ros-lena90 kalodop-Technik84 VI kolejka (21.05 - 24.05) darecki552-Technik84 Marcios-lena90 andrzej1ros-magiq1989 kalodop-huge VII kolejka (25.05 - 27.05) darecki552-lena90 Marcios-Technik84 magiq1989-kalodop andrzej1ros-huge Kolejka rozpoczyna się w poniedziałek lub czwartek o godzinie 0:00 i kończy odpowiednio w środę lub niedzielę o godzinie 23:59.
  19. 1. JokerPila 2. seba6 3. kaziu_boss 4. kalodop 5. rablos 6. n3r0 7. nowix 8. lena90 Terminarz: I kolejka (06.04 - 08.04) JokerPila-seba6 kaziu_boss-kalodop rablos-n3r0 nowix-lena90 II kolejka (09.04 - 12.04) JokerPila-kaziu_boss seba6-kalodop rablos-nowix n3r0-lena90 III kolejka (13.04 - 15.04) JokerPila-kalodop seba6-kaziu_boss rablos-lena90 n3r0-nowix IV kolejka (16.04 - 19.04) JokerPila-rablos seba6-n3r0 kaziu_boss-nowix kalodop-lena90 V kolejka (20.04 - 22.04) JokerPila-n3r0 seba6-rablos kaziu_boss-lena90 kalodop-nowix VI kolejka (23.04 - 26.04) JokerPila-nowix seba6-lena90 kaziu_boss-rablos kalodop-n3r0 VII kolejka (27.04 - 29.04) JokerPila-lena90 seba6-nowix rablos-kalodop kaziu_boss-n3r0 Kolejka rozpoczyna się w poniedziałek lub czwartek o godzinie 0:00 i kończy odpowiednio w środę lub niedzielę o godzinie 23:59.
  20. 1. merdalion 2. darotg 3. Technik84 4. andrzej1ros 5. mathew222 6. radiomiak1910 7. mariusz133 8. Żyleta Terminarz: I kolejka (06.04 - 08.04) merdalion-darotg Technik84-andrzej1ros mathew222-radiomiak1910 mariusz133-Żyleta II kolejka (09.04 - 12.04) merdalion-Technik84 darotg-andrzej1ros mathew222-mariusz133 radiomiak1910-Żyleta III kolejka (13.04 - 15.04) merdalion-andrzej1ros darotg-Technik84 mathew222-Żyleta radiomiak1910-mariusz133 IV kolejka (16.04 - 19.04) merdalion-mathew222 darotg-radomiak1910 Technik84-mariusz133 andrzej1ros-Żyleta V kolejka (20.04 - 22.04) merdalion-radiomiak1910 darotg-mathew222 Technik84-Żyleta andrzej1ros-mariusz133 VI kolejka (23.04 - 26.04) merdalion-mariusz133 darotg-Żyleta Technik84-mathew222 andrzej1ros-radiomiak1910 VII kolejka (27.04 - 29.04) merdalion-Żyleta darotg-mariusz133 mathew222-andrzej1ros Technik84-radiomiak1910 Kolejka rozpoczyna się w poniedziałek lub czwartek o godzinie 0:00 i kończy odpowiednio w środę lub niedzielę o godzinie 23:59.
  21. 1. Piotrex82 2. zuber77 3. QtasPosampas 4. magiq1989 5. kopek92 6. kwapir 7. ciurwa 8. darecki522 Terminarz: I kolejka (06.04 - 08.04) Piotrex82-zuber77 QtasPosampas-magiq1989 kopek92-kwapir ciurwa-darecki522 II kolejka (09.04 - 12.04) Piotrex82-QtasPosampas zuber77-magiq1989 kopek92-ciurwa kwapir-darecki522 III kolejka (13.04 - 15.04) Piotrex82-magiq1989 zuber77-QtasPosampas kopek92-darecki522 kwapir-ciurwa IV kolejka (16.04 - 19.04) Piotrex82-kopek92 zuber77-kwapir QtasPosampas-ciurwa magiq1989-darecki522 V kolejka (20.04 - 22.04) Piotrex82-kwapir zuber77-kopek92 QtasPosampas-darecki522 magiq1989-ciurwa VI kolejka (23.04 - 26.04) Piotrex82-ciurwa zuber77-darecki522 QtasPosampas-kopek92 magiq1989-kwapir VII kolejka (27.04 - 29.04) Piotrex82-darecki522 zuber77-ciurwa kopek92-magiq1989 QtasPosampas-kwapir Kolejka rozpoczyna się w poniedziałek lub czwartek o godzinie 0:00 i kończy odpowiednio w środę lub niedzielę o godzinie 23:59.
  22. 1. Lumaro 2. Bambino 3. szymontom 4. huge 5. Marcios 6. poozon 7. DreamT 8. Kodex Terminarz: I kolejka (06.04 - 08.04) Lumaro-Bambino szymontom-huge Marcios-poozon DreamT-Kodex II kolejka (09.04 - 12.04) Lumaro-szymontom Bambino-huge Marcios-DreamT poozon-Kodex III kolejka (13.04 - 15.04) Lumaro-huge Bambino-szymontom Marcios-Kodex poozon-DreamT IV kolejka (16.04 - 19.04) Lumaro-Marcios Bambino-poozon szymontom-DreamT huge-Kodex V kolejka (20.04 - 22.04) Lumaro-poozon Bambino-Marcios szymontom-Kodex huge-DreamT VI kolejka (23.04 - 26.04) Lumaro-DreamT Bambino-Kodex szymontom-Marcios huge-poozon VII kolejka (27.04 - 29.04) Lumaro-Kodex Bambino-DreamT Marcios-huge szymontom-poozon Kolejka rozpoczyna się w poniedziałek lub czwartek o godzinie 0:00 i kończy odpowiednio w środę lub niedzielę o godzinie 23:59.
  23. Chomik

    [Zamknięty] Grupa 1

    1. mkr 2. hunter 3. nowix 4. mln 5. osendos 6. Kodex 7. Jakub87 8. AnnaBuk Terminarz: I kolejka (08.12.14 - 11.12.14) - w tym typy z 11 na 12.14 mkr-hunter nowix-mln osendos-Kodex Jakub87-AnnaBuk II kolejka (12.12.14 - 14.12.14) - w tym typy z 14 na 15.14 mkr-nowix hunter-mln osendos-Jakub87 Kodex-AnnaBuk III kolejka (15.12.14 - 18.12.14) - w tym typy z 18 na 19.14 mkr-mln hunter-nowix osendos-AnnaBuk Kodex-Jakub87 IV kolejka (19.12.14 - 21.12.14) - w tym typy z 21 na 22.14 mkr-osendos hunter-Kodex nowix-Jakub87 mln-AnnaBuk V kolejka (22.12.14 - 25.12.14) - w tym typy z 25 na 26.14 mkr-Kodex hunter-osendos nowix-AnnaBuk mln-Jakub87 VI kolejka (26.12.14 - 28.12.14) - w tym typy z 28 na 29.14 mkr-Jakub87 hunter-AnnaBuk nowix-osendos mln-Kodex VII kolejka (29.12.14 - 01.01.15) - w tym typy z 01 na 02.01 mkr-AnnaBuk hunter-Jakub87 osendos-mln nowix-Kodex W dacie końcowej można podawać typy z nocy, np. jeżeli I kolejka kończy się 11 grudnia to możemy podać typy z nocy na 12 grudnia (następna kolejka zaczyna się w następną noc z 12 na 13 itd.). Postów nie wolno edytować. Jeżeli ktoś sie pomyli to niech poprawi w następnym poście. Uczestnik, który nie poda typów w dwóch kolejkach, zostanie wyrzucony z konkursu i trafi na czarną listę konkursową! Przypominamy, że pojedynek powinien zawierać: numer kolejki, nicki uczestników, numer typu, data, godzina, drużyny grające ze sobą, typ, kurs ) Co do błędnych godzin, to podjęliśmy decyzje że będziemy to przepuszczać bo wiadomo, że czasem akurat niefortunnie pokopiujecie typy, drużyny zmienicie, a o godzinie zapomnicie. Akurat godzina w tym przypadku jest najmniejszym problemem (aby oczywiście mecz się nie rozpoczął zanim podacie typ), ale podanie jej jest dalej obowiązkowe.
  24. Chomik

    [Zamknięty] Grupa 2

    1. kimolaj 2. bymek1 3. wojtek_odra 4. raidenn 5. Chomik 6. Brzuszek 7. ŻYLETA 8. grabektyper Terminarz: I kolejka (08.12.14 - 11.12.14) - w tym typy z 11 na 12.14 kimolaj-bymek1 wojtek_odra-raidenn Chomik-Brzuszek ŻYLETA-grabektyper II kolejka (12.12.14 - 14.12.14) - w tym typy z 14 na 15.14 kimolaj-wojtek_odra bymek1-raidenn Chomik-ŻYLETA Brzuszek-grabektyper III kolejka (15.12.14 - 18.12.14) - w tym typy z 18 na 19.14 kimolaj-raidenn bymek1-wojtek_odra Chomik-grabektyper Brzuszek-ŻYLETA IV kolejka (19.12.14 - 21.12.14) - w tym typy z 21 na 22.14 kimolaj-Chomik bymek1-Brzuszek wojtek_odra-ŻYLETA raidenn-grabektyper V kolejka (22.12.14 - 25.12.14) - w tym typy z 25 na 26.14 kimolaj-Brzuszek bymek1-Chomik wojtek_odra-grabektyper raidenn-ŻYLETA VI kolejka (26.12.14 - 28.12.14) - w tym typy z 28 na 29.14 kimolaj-ŻYLETA bymek1-grabektyper wojtek_odra-Chomik raidenn-Brzuszek VII kolejka (29.12.14 - 01.01.15) - w tym typy z 01 na 02.01 kimolaj-grabektyper bymek1-ŻYLETA Chomik-raidenn wojtek_odra-Brzuszek W dacie końcowej można podawać typy z nocy, np. jeżeli I kolejka kończy się 11 grudnia to możemy podać typy z nocy na 12 grudnia (następna kolejka zaczyna się w następną noc z 12 na 13 itd.). Postów nie wolno edytować. Jeżeli ktoś sie pomyli to niech poprawi w następnym poście. Uczestnik, który nie poda typów w dwóch kolejkach, zostanie wyrzucony z konkursu i trafi na czarną listę konkursową! Przypominamy, że pojedynek powinien zawierać: numer kolejki, nicki uczestników, numer typu, data, godzina, drużyny grające ze sobą, typ, kurs ) Co do błędnych godzin, to podjęliśmy decyzje że będziemy to przepuszczać bo wiadomo, że czasem akurat niefortunnie pokopiujecie typy, drużyny zmienicie, a o godzinie zapomnicie. Akurat godzina w tym przypadku jest najmniejszym problemem (aby oczywiście mecz się nie rozpoczął zanim podacie typ), ale podanie jej jest dalej obowiązkowe.
×