Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Liverpool - Roma [Konkurs 700 PLN] - KLIKNIJ  

BePe

[Zamknięty] Stargames / Supergaminator - Darmowe Bonusy

Rekomendowane odpowiedzi

Od Stargames

Zrobimy (prawie) wszystko, abyś poświęcił nam więcej czasu – dlatego Twoją następną wpłatę 50 euro w ciągu następnych godzin zamienimy w 2 x 50 euro zasobów, które możesz wykorzystać w grze!

Chcesz dobrą promocję na zakłady ? Napisz do mnie pw, a przedstawię Ci szczegóły.

pre_1508402416__malinka4.gif  cas12.gif.03c08630cb1217b8df297411f64c35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś dostałem maila od SuperGaminator z kodem na 20 euro (jestem depo)

My, Twoje ulubione gry, czujemy się zaniedbane! Już dawno powinieneś nas odwiedzić! Zrobimy (prawie) wszystko, abyś poświęcił nam więcej czasu – dlatego na Twoją następną wizytę przygotowaliśmy dla Ciebie 20 euro. Musisz tylko zrealizować ten bon!

Pierwsza tania pożyczka bez odsetek!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cxekam na wyplate cos ok. tygodnia. Padaczka

Wszystko jest napisane na stronie. Masz zapewne najniższy - brązowy status konta więc wypłata max 10 dni i 2 wypłaty w miesiącu. Jeśli o SuperGaminator piszemy.

Chcesz dobrą promocję na zakłady ? Napisz do mnie pw, a przedstawię Ci szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze automaty na SuperGaminator nie pozostawiają nic do życzenia! Przygotowaliśmy przeznaczony wyłącznie dla Ciebie bonus 100% o wartości do 20 euro dodatkowo do Twojej następnej wpłaty, z którym będziesz mógł od razu rzucić się w przyjemności gry!

U mnie bonus od wpłaty ale inni mogą dostać voucher więc posprawdzajcie maile ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie patrz na to %-) Nadwyżkę można wypłacać i to jest najlepsze w tych bonusach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Supergaminator wysyła bonusy

Nie musisz się martwić, sumka na Twoim koncie nie wygląda wcale źle, ale zawsze może być też trochę lepiej! O rubensowską figurę – okrągłą i obfitą – zatroszczy się nasz najnowszy deal: tylko teraz odbierz dodatkowo do swojej następnej wpłaty 40 euro po prostu 40 euro więcej – w ten sposób Twoje konto będzie piękne, piękniejsze i najpiękniejsze!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hurwa nawet ja sie na 30 ojro załapałem %-)

Wiem, że słyszysz jak do Ciebie mówię gdy okrywa ziemię jasny świt i śmiejesz się bo wiesz, że wierność ma do końca będzie trwać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masa depozytow w sumie co wysla maila z promo od depo....ale od jakis 2 lat nic za free, dziwne maja zasady jak tu ludzie pisza ze 3 razy w miesiacu za free dostaja kase.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie patrz na to %-) Nadwyżkę można wypłacać i to jest najlepsze w tych bonusach ;)

1. jak zagram za bonus i depozyt 1 raz,  wypłacę depozyt + nadwyżkę, to bonus mi zostanie czy zabiorą?

2. na chińczyku jest liczony obrót?

Edytowane przez Prorok

www.ndie.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.