Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

BePe

Nasze wygrane\przegrane kupony

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tego zwrotu jednego bo byłoby dużo lepiej jeszcze, pierwszy raz mi AKO z tenisa weszło ;)

AKO.jpg

By pershing,

2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw Bilardo ez, za 50 grane po 13 i zamkniete po 9 przy 5-4 w 3 secie, drugi zakładzik zostawiony juz do konca :)) No i bet of the year na wygraną Kangurów :)) Monfik w swoim żywiole :afro:

156408174_Beztytuu.png.61108454cf304d49c

By pershing,

25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pisałem od południa , że mam taką samą perełke jak wczoraj na Australie, to dzisiaj na Chiny :)) Francuzi słabiutcy, jeszcze jak Lyneel i Boyer wszystko psuli to już w ogóle :piwo: 

chiny.png.97cbf8f3caa5b80c9b5edccc292a70

By pershing,

8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ambrozja napój bogów :)) dziś podobny cel jak w dniu wczorajszym %-) jeszcze Wam tu pewnie coś wrzuce :nioh: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3.thumb.jpg.7997b4132112ed08f8b3b21b34556a79.jpg

By pershing,

10

https://tracegrunt.wordpress.com/              MOJE TYPY                   1743282990_sssss(Copy).gif.a84afc289c08872c8c7168dcfe8481cf.gif                                                                

mbmartin aka pyton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem Buzarnescu :p i też podobny kurs po przegranym secie ,ale dołożyłem niestety Larsson :/ szkoda ,prawie 200 euro by wpadło...

https://tracegrunt.wordpress.com/              MOJE TYPY                   1743282990_sssss(Copy).gif.a84afc289c08872c8c7168dcfe8481cf.gif                                                                

mbmartin aka pyton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z dedykacją dla Isladczyka :fu: :fu: :fu:  :mur::krzeslo:tffu na cała Isladnia, w frajerski sposób przegraliście to spotkanie :fp: 

Screenshot_1.png.19b0a85ffeb9af34abd4cba 

Edytowane przez Brusiak
By pershing,

słownictwo, 1

W życiu pewne są tylko śmierć i podatek w STS.  

:persempre:  :juve1:  :persempre:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi