Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

raidenn

!! HOT !! Fortuna - Zakład bez ryzyka 100 PLN + Bonus 100%

Rekomendowane odpowiedzi

2100 punktów otrzymałem po weryfikacji danych, a 15 pln dopiero kilka godzin po kupieniu w ich e-shopie.

dallas.png

Mówię głośno to co wszyscy myślą. Sorry nie wszyscy, ci którzy myślą szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystko okej, kasa po ~24h po wykupieniu. Pomnozona %-) Wypłacam i wpłacam z powrotem po bonusik :))

mam pytanko właśnie w sprawie tego bonusu 500zł od depozytu to jest 100% tak? Wpłaca się 500 i 100 na grę czy jakoś inaczej? Bo nie moge rozkminić ich regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Załączam skany to napisy przód i tył dowodu na czerwono że niby coś źle, a po podaniu konta ERROR_BANK_ACCOUNT_WRONG_LENGTH...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Załączam skany to napisy przód i tył dowodu na czerwono że niby coś źle, a po podaniu konta ERROR_BANK_ACCOUNT_WRONG_LENGTH...

co do skanów to może format inny niz jpg albo za duży plik, a error z banku masz pewnie dlatego ze robisz kopiuj wklej i urywa 3 ostatnie cyferki ;) przepisz sobie numer bez spacji i wtedy wklej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, również po zalogowaniu się i weryfikacji otrzymałem 2100pkt, które można wymienić na 15zł w e-Shopie, czekałem na doładowanie 1 dzień, z tego co widziałem na innych forach, to doładowują zawsze drugiego dnia do godziny 9:00 - 10:00.

Zapomniałem dodać, w Fortunie każdy nowy gracz może zyskać również podwojenie pierwszej wpłaty do 500zł. Można ładnie połączyć obie promocje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile trwa weryfikacja. Teraz się zarejestrowałem i przesłałem im skan dowodu.

Zweryfikują jeszcze dziś? Wtedy bym wykupił kupon i z tego co pisze Radagast jutro już bym miał kaskę ;)

Niestety nie ma pomocy LIVE24H czyli normalnie pracują jak ludzie pewnie i w ludzkich godzinach :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bruceu, LC dostępny chyba tylko do godziny 18. Konto zweryfikują ci najprawdopodobniej dopiero jutro, w godzinach działania live supportu :) Cierpliwości.

dallas.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, zleciłem wymianę 2100 punktów na 15zł. Czy te 15 zł pojawi się przy stanie konta i na jeden kupon czy dowolnie można wydać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobra, zleciłem wymianę 2100 punktów na 15zł. Czy te 15 zł pojawi się przy stanie konta i na jeden kupon czy dowolnie można wydać?

Pojawi się, można kilka kuponów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Weryfikacja konta w 15 min! Ciekawy jestem po jakim czasie dadzą 15zł

ja tydzień temu weryfikacje miałem w sobote i 15zeta w niedziele dodali na konto.Jutro dostaniesz zapewne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś te formularze weryfikacyjne chodzą co najmniej ch*jowo, że tak powiem. Wypełniam wszystko, klikam zarejestruj i doczekuję się 504 Gateway Time-out'a.

edit:

Udało się wszystko jakoś załatwić, w ciągu dwóch dni. Promocja na plus :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

619239_678690_bonus_mobile_teaser2.jpg

Zawieraj zakłady mobile w swoim telefonie komórkowym w najbliższy weekend (piątek, sobota i niedziela) i odbierz bonus. Masz aż 3 dni, aby zawrzeć zakłady za łączną kwotę min. 200zł, a otrzymasz zakład bez ryzyka o wartości do 30zł. Nie zmarnuj takiej okazji! Graj mobile i odbierz swój bonus.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/serwis_sportowy/analizy_sportowe/x2013_08_08_bonus_mobile.html

dallas.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi