Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

raidenn

!! HOT !! Fortuna - Zakład bez ryzyka 100 PLN + Bonus 100%

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem. Teraz już dają tylko 750 pktów na 5 zł. Chyba ich oskubali ostatnio :ups:

Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rejestrujesz sie uzupełniasz dane wysyłąsz skan dowodu kończysz rejestracje dostajesz 750pkt klikasz na e-shop i tam punkty na zakłąd wymieniasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymieniając punkty w eshopie pisze:

UWAGA!

- punkty zostaną odliczone w momencie złożenia zamówienia,

- konto zostanie doładowane odpowiednią kwotą do 3 dni roboczych, licząc od daty złożenia zamówienia. Czas ten może wydłużyć się w przypadku gdy Klient posiada aktywny bonus do wkładu (np. bonus wstępny), w takim przypadku konto zostanie doładowane dopiero po wykonaniu przez Klienta przelewu na konto.

Skorzystałem z bonusu wstępnego 100% do 500 zł (zaznaczyłem przy rejestracji).Czyli chodzi o to, że te 5 zł dostanę jak wpłacę pierwszy depozyt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, to są w ogóle dwie inne rzeczy. Po rejestracji i weryfikacji dostaniesz 750pkt na wymiane darmowego zaklado o wartości 5zl. A jak sobie tam potem wpłacisz kase to będziesz mogl skorzystać z tego bonusu 500zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zalozylem sobie w niedziele konto na eFortuna i wczoraj zakupilem ten zaklad darmowy 5zl za 750pkt. Dzis wchodze na konto a tu patrze 25zl na koncie :D czyzby jakaś nowa promocja? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fortuna przygotowała ciekawą promocję, dla wszystkich miłośników sportów zimowych na zbliżającą się Olimpiadę w Soczi 2014

Przed nami 22 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi, a w Fortunie startuje zimowy maraton!

Postaw codziennie w dniach od 7 do 28 lutego 2014, dowolny zakład za minimum 10zł, a otrzymasz gwarantowaną nagrodę 50zł!

Graj codziennie, do końca lutego, a 50zł będzie Twoje!

Szczegóły konkursu w regulaminie.

WIEM co JEM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fortuna jeśli idzie o promocje widać, że zaczęła sie rozwijać jako internetowy buk, trzeba za to im dać dużego plusa bo na początku nie bylo kompletnie nic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, Fortuna robi postępy, szybkie wpłaty i wypłaty, ciekawa oferta ( chyba tylko tam się spotkałem w ostatnim czasie, że można po niezłych kursach stawiać strzelców bramek NHL itp) :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka. Dostałem takiego oto maila:

Graj bez ryzyka

Przygotowaliśmy specjalną promocję dla kibiców Legii Warszawa, w której możesz zagrać nie ryzykując swoich pieniędzy! Wystarczy, że zawrzesz zakład na zwycięstwo Legii w Zabrzu. W przypadku porażki i remisu zwrócimy Ci do 20zł.

Sprawdźcie skrzynki. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, czy po rejestracji i weryfikacji razem ze skanem dowodu dalej otrzymuje się 2100 pkt? Otrzymałem maila że konto zostało zweryfikowane i że mogę już obstawiać mecze za pośrednictwem internetu, lecz mam tylko 750pkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś otrzymałem SMS: 'Otrzymałeś bezpieczny zakład do 10zł! Graj bez ryzyka na Legia-Wisła i inne spotkania. Wejdź na www.efortuna.pl - regulamin dostępny po zalogowaniu'.

Po zalogowaniu wyświetliło mi się powiadomienie o tej promocji do zaakceptowania. Nie znam dokładnego regulaminu promocji, ale myślę że jak ktoś będzie zainteresowany to sobie sprawdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest darmowe 10zł ? :p czy zwrot ? Też dostałem mejla ale nie moge się zalogowac i nie wiem czy jest sens walczyc o to konto

United wróci silniejsze !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przed nami kolejny mecz Legii Warszawa w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów - tym razem "Wojskowi" zmierzą się ze Sportingiem. Na tę okazję mamy dla Ciebie specjalny Bonus. Obstawiaj na Fortuna i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi.

BONUS W TRZECH KROKACH:

Na czym dokładnie polega ten Bonus?

1. ZAAKCEPTUJ swój Bonus (masz na to 3 dni od momentu otrzymania tego maila)

2. Zawrzyj zakład - warunek: zakład musi być zawarty w ciągu 4 dni od akceptacji Bonusu.

3. Jeśli wygrasz - super, otrzymasz swoją wygraną! Jeśli przegrasz - otrzymasz od nas Bonus na dalszą grę stanowiący równowartość Twojej stawki, do 100 złotych.

Oferta obowiązuje tylko na pierwszy zakład zawarty po akceptacji Bonusu w okienku na stronie Fortuna.

Pierwsza tania pożyczka bez odsetek!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BONUS W TRZECH KROKACH:

2. Zawrzyj zakład - warunek: zakład musi być zawarty w ciągu 4 dni od akceptacji Bonusu.

3. Jeśli wygrasz - super, otrzymasz swoją wygraną! Jeśli przegrasz - otrzymasz od nas Bonus na dalszą grę stanowiący równowartość Twojej stawki, do 200 złotych.

Oferta obowiązuje tylko na pierwszy zakład zawarty po akceptacji Bonusu w okienku na stronie.

betw.gif.76c689bc27a2fa7aee91c7a2a100010  cas12.gif.03c08630cb1217b8df297411f64c35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fortuna oferuje Ci Bonus o wartości 50% Twojego następnego depozytu, maksymalnie do 50 zł.

Zaloguj się na swoje konto i zaakceptuj Bonus. Złóż depozyt i rozpocznij grę za swoje pieniądze.

Obróć trzy razy kwotą depozytu z minimalnym kursem 1,6 a otrzymasz 50% od Twego depozytu, maksymalnie 50 zł.

Przykład:
Wpłacasz 100 zł, zawierasz zakłady za całkowitą sumę 300* zł i otrzymujesz od nas Bonus w wysokości 50 zł, z którym możesz zrobić, co chcesz!
Na spełnienie warunków obrotu masz aż 30 dni. Jeśli wpłacisz mniej, Twój Bonus będzie mniejszy, ale zawsze będzie to 50% pierwszej wpłaty.

Aby ułatwić zrealizowanie obrotu, damy Ci 20% Bonusu po spełnieniu 20% wymaganego obrotu. Nie wahaj się ani chwili, złóż depozyt teraz i graj, aby zyskać ten wyjątkowy Bonus!

=> Fortuna" rel="external nofollow">Fortuna

Edytowane przez Flowers

mielnium-bonus-powitalny(1).png.2652d605

Zapraszam https://janusz.bet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przed nami ostatni mecz rewanżowy w półfinale Ligi Mistrzów. Na tę okazję otrzymujesz bonus o wartości 100 zł. Obstawiaj na Fortuna i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi. 

NA CZYM DOKŁADNIE POLEGA TEN BONUS?

Fortuna oferuje Ci Bonus o wartości 50% Twojego następnego depozytu, maksymalnie do 100 zł.

Zaloguj się na swoje konto i zaakceptuj Bonus. Złóż depozyt i rozpocznij grę za swoje pieniądze. Obróć trzy razy kwotą depozytu z minimalnym kursem 1,6 a otrzymasz 50% od Twego depozytu, maksymalnie 100 zł.

Przykład:

Wpłacasz 200 zł, zawierasz zakłady za całkowitą sumę 600* zł i otrzymujesz od nas Bonus w wysokości 100 zł, z którym możesz zrobić, co chcesz!

Na spełnienie warunków obrotu masz aż 30 dni. Jeśli wpłacisz mniej, Twój Bonus będzie mniejszy, ale zawsze będzie to 50% pierwszej wpłaty.

Aby ułatwić zrealizowanie obrotu, damy Ci 20% Bonusu po spełnieniu 20% wymaganego obrotu. Nie wahaj się ani chwili, złóż depozyt teraz i graj, aby zyskać ten wyjątkowy Bonus!

Edytowane przez Flowers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Otrzymujesz Bonus o wartości 200 zł

3. Jeśli wygrasz - super, otrzymasz swoją wygraną! Jeśli przegrasz - otrzymasz od nas Bonus na dalszą grę stanowiący równowartość Twojej stawki, do 200 złotych.

Oferta obowiązuje tylko na pierwszy zakład zawarty po akceptacji Bonusu w okienku na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fortuna daje po ileś tam pkt, czyli CAŁE 5 zł na konto. Trzeba było chyba podczas rejestracji zaznaczać, że jest się kibicem Legii. Zresztą sprawdźcie sobie konta bo nie chce czytać mi się regulaminu za co dostałem te pkt :) 

Być Cezarem albo nikim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W Fortunie często nagradzamy naszych Klientów i zwykle robimy to przy okazji interesujących wydarzeń sportowych. I tak jest tym razem. W tym tygodniu czekają nas ostatnie, decydujące mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018.

Sprawdź naszą bogatą ofertę na te spotkania, postaw zakład i zgarnij bonus: 100% od Twojego depozytu do 200 PLN.

Jak zdobyć bonus?

Zaloguj się na konto

Aktywuj bonus

Zrób depozyt i rozpocznij grę o bonus

Życzymy wysokich wygranych!

betw.gif.76c689bc27a2fa7aee91c7a2a100010  cas12.gif.03c08630cb1217b8df297411f64c35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi