Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Rekomendowane odpowiedzi

MoneyBookers

jeden z najlepszych serwisów umożliwiających dokonywanie szybkich płatności online, używany bardzo często do wpłacania / wypłacania środków do buków internetowych od kilku dni dostępny jest w polskiej wersji językowej! Zaoferowanie polskiej wersji to wielki ukłon w stronę naszych graczy, którzy jak widać coraz liczniej korzystają z tej usługi. A naprawdę warto - wpłata srodków np. zMoneyBookers do GameBookers( bardzo dobry buk internetowy z ogromną ofertą zdarzeń sportowych) trwa dosłownie kilka sekund. Operacja w drugą stronę nie zamuje również dużo więcej czasu. Umożliwia to przenoszenie jednego dnia środków pomiędzy kilkoma bukami i wybieranie najlepszych kursów na dany mecz. Oczywiście można też przelać środki z MoneyBookers na swoje konto bankowe. Wszystko sprawnie, łatwo i wygodnie. Już niedługo poradnik korzystania z MoneyBookers, a póki co zachęcamy do korzystania z ich usług

GameBookers

inf.z typer.ys.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam duzy problem z Moneybookers. Chyba...

Chodzi o to ze c***a z mojego banku, z którego przelewałem kase na konto MB, w miejscu posiadacza konta(MB) napisała moje imie i nazwisko....a powinno byc: Moneybookers Ltd. Myslała ze ja przelewam kase ze swojego konta w Lukasie na swoje konto w BRE Banku. Skapnałem sie dopiero po kilku dniach...Kase przelewałem 2 marca, a mamy dzis 7 marca. Co robic? Czy kasa mimo wszystko dojdzie? Pierwsy raz wpłacam konto do MB i troche sie denerwuje, bo z tego co mi wiadomo to kasa powinna byc po 2-3 dniach...

Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

ja cie raczej nie pociesze...

moj qmpel mial podobny problem ale pomylil tylko jedna literke - "MonyBookers" .na nic zdaly sie tlumaczenia, skany itp. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasa nigdy nie ma prawa zaginąć, jeśli podałeś swój ID w tytule przelewu to powinno być dobrze, jeśli nie, to kasa powinna wrócić na Twoje konto, choć może to trwać :?

Najlepszy sposób :arrow: skan przelewu i zalewasz ich mailami, że taki tak i tak, masz taki i taki nr ID tyle kasy z tego konta tego dnia.

najważniejszy jest ID, bez ID kaplica, ale jeśli nie przyjmą kasy, to powinna wrócić na Twoje konto, może to trwać i z 3 tygodnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebuje 80zł na Moneybookers. Płace przelewem na konto. Najlepiej aby była to osoba z kontem w Banku Lukas-(bedzie najszybciej), ale niekoniecznie. Potrzebuje tych pieniedzy na dzis/jutro. Prosze.

Oczywiscie wpłacam pierwszy, zeby nie było ze to jakis wałek. Jesli ktos jest chetny by mi pomóc, prosze o odpowiedz na forum lub na GG: 5389997.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

jasne dojda, przeciez pisze na ich stronie:

Bankowość online: Płać bezpośrednio online w przypadku posiadania internetowego konta bankowego w jednej z poniższych instytucji:

Bank Zachodni WBK S.A. | PKO Bank Polski | Bank Pekao S.A. | BRE Bank S.A. | ING Bank | Citibank Handlowy | Bank BPH | Kredyt Bank S.A. | Lukas Bank | Bank Millennium

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tym to ja wiem że dojdą bo robie przelew z mojego konta, ale mi chodzi jeśli pójde bezposrednio do kasy ich banku (BRE Bank) i zrobie wpłate na konto, a nie przelew?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proponuje wam sie zalogowac lub zarejestrować MoneyBookers tym kto do tej pory nie uczyniłe tego wejść : Moje Konto _ środki wpłacane i odpowiednio zaznaczając dowiecie sie co i jak!

• Przelewy bankowe sa darmowe
    Karta kredytowa 3%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nawet kolorków nie zmieniałem tylko w excelu obrobiłem,co do mnie to OCZYWISCIE, że m isie przydaje jeszcze jak!

ps.łatwiej tu zaprezentowac niz odsyłac na strone!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam 2 pytania dot. Moneybookers:

1. czy moge zalozyc konto Moneybookers wysylajac skan dowodu na inne imie, a skan karty kredytowej na inne imie ? Przy dodawaniu karty mozna zmienic imie, a nazwiska nie wiec czy ebdzie problem?

2. czy pieniadze przelewane z Moneybookers do inteligo sa przelewane natychmiast na moje konto? slyszalem ze taki przelew trwa kilka dni, jaki jest wiec sens posiadania konta w Moneybookers, skoro czeka sie na przlew od nich do inteligo tyle czasu, mozna przeciez wyplacic kase z BaW przez VISA w tyle samo czasu

Czy nie ma jakiegos sposobu zeby pieniadze miec w reku zaraz po ich wygraniu? Na wszystko trzeba czekac tyle czasu, czy to musi byc takie komplikowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trochę to skomplikowane i nie będę Ci umiał na to jednoznacznie odpowiedzieć. Sądze, że byłoby najlepszym wyjściem nie gmatwać tej całej sytuacji bądź co bądź to są pieniądze i może dojść do tego że zarejestrujesz się jako powiedzmy pan XX oczywiście ze pieniądze pobiorą, od pani YY z przelewu, ale czy przy wypłacie będziesz mógł się wylegitymować podanymi dokumentami?

Najlepiej załóz konto z danymi osoby pełnoletniej "ZA ZGODA'' a nastepnie popros ja abyś mógł z niego korzystac. moze nie w tej kolejnosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taki problem.Założyłem sobie konto na Moneybookers i wpłaciłem kase z konta kolegi (nie doczytałem o osoboach trzecich)No i przysłali mi takie coś :

WAŻNA INFORMACJA:

DOTYCZY OSTATNIEGO DEPOZYTUNA KONCIE Moneybookers

Nie wolno dokonywać depozytów gotówkowych lub pochodzących od osób trzecich!!! Próbowali Państwo zasilić swoje konto Moneybookers środkami pochodzącymi z konta bankowego zarejestrowanego na inne nazwisko:

Kwota: PLN 140

Bank: BRE Bank SA

Otrzymując szczegóły dotyczące depozytów od stron trzecich, zostali Państwo wyraźnie ostrzeżeni, że Moneybookers nie zezwala na zasilanie kont E-PIENIĘŻNYCH depozytami pochodzącymi od stron trzecich.

No i dali mi takie opce weryfikacji:

Opcja 1: Weryfikacja tożsamości przez załadowanie karty kredytowej/debetowej!

Czas trwania: natychmiast

Całkowity limit transakcji / wzrost w ostatnich 90 dniach: 1500 €

Należy dokonać natychmiastowej wpłaty € 2 przy pomocy karty kredytowej - obciążymy Państwa kartę i przelejemy wpłaconą kwotę na Państwa konto Moneybookers.

Uwaga: Zezwolimy na transakcję za pomocą tej karty kredytowej tylko do celów weryfikacyjnych. Jeśli chcą Państwo używać swojej karty kredytowej do przyszłych depozytów, więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.

Karta odpada bo nie mam:

Opcja 2: Weryfikacja tożsamości przez sprawdzenie Państwa konta bankowego!

Czas trwania: 2-3 dni

Całkowity limit transakcji / wzrost w ostatnich 90 dniach: 15000 €

Prześlemy próbną płatność opiewającą na niewielką kwotę, na to konto bankowe, które chcą Państwo zweryfikować, W polu adnotacji będzie znajdować się kod weryfikacyjny. Kod ten należy wprowadzić po otrzymaniu płatności, w tej części konta Moneybookers, gdzie proszono o weryfikację.

Po sprawdzeniu tożsamości przy pomocy wybranej opcji, Państwa depozyt zostanie od razu przekazany na Państwa konto Moneybookers. Bez ustalenia Państwa tożsamości nie możemy przekazać Państwu niniejszego depozytu, pochodzącego od strony trzeciej, ani zwrócić go Państwu w inny sposób.

No i klikajac w link przenosi mnie do wpłat.A z tego co wyczytałem to oni maja mi jakas niewielk sumke przelac na konto i mam im podac kod ktory bedzie w tytule .Pytanie jak mam to zrobic ??Pomocy .Moze mam wejsc na moh profil i dodac konto bankowe kumpla z ktorego wpłacałem !POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W MB nie moga wplacac osoby trzecie, a jesli konto z ktorego przeleje kase jest na imie Kamil, a konto Moneybookers zatwierdzone dowodem na imie KRZYSZTOF, oczywiscie to samo nazwisko, to czy przyjma taki przelew, i czy pozniej nie bedzie problemu przy wyplacie (zawsze moge wplacic z MB do BaW i z BaW na konto :lol: ). Aha, i czy jesli dowod mam zatwierdzony na imie Krzysztof, to moge teraz wyslac skan karty, i skan wyciagu karty na imie Kamil zeby zatw. ta karte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lbalas i mxk

ja wam tylko moge zaproponowac urzycie skrzynki pocztowej service@moneybookers.com lub wchodzac po zalogowaniu sie

*kontakt

*Handlowcy/Webmasterzy

http://www.moneybookers.com/merchant/en/ moze tam uzyskacie odpowiedz dla was piszcie

wszystko w reku Moneybookers!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MoneyBookers

88_en_interpayments.gif

jeden z najlepszych serwisów umożliwiających dokonywanie szybkich płatności online, używany bardzo często do wpłacania / wypłacania środków do buków internetowych naprawdę warto - wpłata srodków np. zMoneyBookers do GameBookers( bardzo dobry buk internetowy z ogromną ofertą zdarzeń sportowych) Oczywiście można też przelać środki z MoneyBookers na swoje konto bankowe. Wszystko sprawnie, łatwo i wygodnie. MoneyBookers, a póki co zachęcamy do korzystania z ich usług

88_en_intl.gif

GameBookers

inf.z typer.ys.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez mam pytanie bo zabardzo nie interesowałem sie tym MB , moze dlatego ze nie było polskiej wersi tej strony . A nie wiem na czym to polega to jest cos w rodzaju banku z ktorego moge wypłacic kase od bukmachera internetowego do MB a pozniej dopiero na swoje konto w banku lub tez przelac z konta bankowego do MB i stad do bukmachera czy jak bo ja to juz nie rozumiem o co tu wogole chodzi .Czekam na jakies informacje na czym polega to i jakie sa zalety tego Moneybookers

Bierz DÂługopis I Tez Pisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mowie co wiem. ;]

Jest to portfel elektroniczny - ma wersje polskiej strony ;]

Zaleta tego jest platnosc online - jak karta ;] - polecam osoba ktore nie maja karty kredytowej do placenia u buka. Mozna tez placic w sklepach - ale w polsce nie wiem ktore sklepy obsluguja Moneybookers ;]

Wplacasz z konta bankowego do Moneybookers kase a z MB -> do buka (platnosc online)

Krutko mowiac - na dluzsza mete nie ma to chyba zadnej zalety - dobre jest wtedykiedy przzucasz kase z 1 buka do 2 - ale osoba posiadajaca karte moze to zrobic tak samo i za podobna cene bo MB pobiera prowizje od przelewow - mniejsze niz karta - zreszta nie wiem ;]

Ja korzystam bo nie chce pokazywac wszedzie skanow mojej karty ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki >>MoneyBookers<< możesz niemal w sekundzie przelać kase od, jak i do twojego konta u bukmachera jest to naprawdę potrzeba i bardzo wygodna rzecz. Również zostanie automatycznie zamienione pieniądze na walutę jaka masz u danego bukmachera naprawdę polecam !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche sie nie pokoje poniewaz na pieniadze z MB na moje konto czekalem srednio 3-5dni. Tydzien temu we wtorek zlecilem wyplate i jeszcze niemam na koncie. Ile najdluzej czekaliscie na kase z MB ? (moze to zalezy od kwoty jaka sie wyplaca)

www.usbet.org - Serwis w peÂłni poÂświecony sportom AmerykaĂąskim, typy z NBA, NHL, MLB, NFL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak sa zalatwiane przelewy roznych walut. zlotowki na dolary, zlotowki na euro, euro na zlotowki, euro na dolary, dolary na euro, dolary na zlotowki. konto w Moneybookers mozna miec w konkretnej walucie. a co jezeli chce przeslac dolary na polskie konto w zlotowkach, albo zlotowki do buka, na ktorym gra sie w dolarach lub w euro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Miałbym bardzo gorącą prośbe dla posiadaczy konta w Moneybookers.

A mianowicie chodzi o to czy jakaś dobra osoba nie pomogła mi i wspomogła mnie skromną kwotą 5 zł na dobry początek. Mam konto w MB ale niestety zero środków.

Zobowiązuje się do możliwie szybkiego zwrotu tej kasy i bardzo proszę wszystkich o pomoc.

Proszę o kontakt pod nr gg: 5758235 lub maila sasa121@wp.pl

Będe bardzo wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi