Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

scorpi

Pytania i komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

W poście, który wysyłamy aby zapisać się do konkursu należy umieścić wybrną przez siebie reprezentację (której mecze będziemy typować przez fazę grupową).Podczas trwania fazy grupowej dla każdego z uczestników zostanie stworzony osobny temat o nazwie "[Liga Ekspertów 3] Nick użytkownika". W tym temacie przez 3 kolejki grupowe użytkownik będzie oddawał typy dotyczące meczu wybranej przez siebie reprezentacji. Razem z tym typem powinien zamieścić nazwisko wybranego przez siebie zawodnika, który jego zdaniem zdobędzie w tym spotkaniu co najmniej jedną bramkę. Typy można oddać wszystkie na raz, można też zamieszczać jeden na kolejkę. Zależy od użytkownika. Raz wysłanej wiadomości nie można już zmienić! W pierwszym poście tematu użytkownik dodatkowo podaje wybrane przez siebie zespoły, które jego zdaniem zajmą kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz króla strzelców turnieju. Punkty te zostaną doliczone na końcu (po zakończeniu konkursu), nawet jeśli typujący nie awansuje do rundy Play Off.

a co w przypadku gdy uważam, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem a więc żaden z zawodników nie zdobędzie bramki?

pre_1417615469__united.jpg

Wkrótce czerwona część Manchesteru się odrodzi...

„Krytykować może każdy głupiec. I wielu to robi” - Winston Churchill

,,Głupich nigdzie na świecie nie brak, a szczególnie w tym kraju!" - Bogusław Radziwiłł

I - Pewniak Dnia Styczeń 2014

I, KS - Liga Ekspertów III

I - Liga Ekspertów V 

I - Ekstraklasa 2017

I - Typer Miesiąca Październik 2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a co w przypadku gdy uważam, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem a więc żaden z zawodników nie zdobędzie bramki?

racja, w takim razie można podać też, że nikt nie trafi bramki (punktowane tak samo).

Keep calm and listen to Coldplay[/b[

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napiszcie czy z grubsza wszystko jest jasne, gdyż chce uniknąć problemów a sam pomysł prowadzenia może być trochę zawiły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wpisowe wpłacone :t: punkty GB też przelałem, ale wyskoczył mi jakiś błąd i nie wiem czy Technik84 będzie miał info, że to ode mnie...

,,Głupich nigdzie na świecie nie brak, a szczególnie w tym kraju!" - Bogusław Radziwiłł

I - Liga Ekspertów V 

I - Ekstraklasa 2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra to kiedy się pojawią tematy założone bo Mistrzostwa się zbliżają wielkimi krokami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gramy na pewno bo nie wiem czy robić wpłatę, jest odpowiednia ilość graczy? Z drugiej strony trochę mi nie pasuję bo gdybym awansował dalej to od 27 czerwca już mnie nie będzie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ten moment zadeklarowało się osiem osób czyli minimum ;) Jeśli odejdziesz to może uda się kogoś znaleźć, nie zmusimy Cię, żebyś grał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gramy tak jak normalnie po 10 typów czy mniej 6-5 ?

LEGIA TO MY -"Trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

yeld Luty :minus: 21,80% 

yeld Marzec :plus: 6,75% 

yeld Kwiecień :plus: 13,60%

yeld Maj :minus: 31,64 % 

yeld Czerwiec :plus: 19,26 % 

yeld Lipiec :plus: 23,31%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gramy tak jak normalnie po 10 typów czy mniej 6-5 ?

Zasady są trochę zmienione:

W poście, który wysyłamy aby zapisać się do konkursu należy umieścić wybrną przez siebie reprezentację (której mecze będziemy typować przez fazę grupową).Podczas trwania fazy grupowej dla każdego z uczestników zostanie stworzony osobny temat o nazwie "[Liga Ekspertów 3] Nick użytkownika". W tym temacie przez 3 kolejki grupowe użytkownik będzie oddawał typy dotyczące meczu wybranej przez siebie reprezentacji. Razem z tym typem powinien zamieścić nazwisko wybranego przez siebie zawodnika, który jego zdaniem zdobędzie w tym spotkaniu co najmniej jedną bramkę (bądź typ na brak strzelca). Typy można oddać wszystkie na raz, można też zamieszczać jeden na kolejkę. Zależy od użytkownika. Raz wysłanej wiadomości nie można już zmienić! W pierwszym poście tematu użytkownik dodatkowo podaje wybrane przez siebie zespoły, które jego zdaniem zajmą kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz króla strzelców turnieju. Punkty te zostaną doliczone na końcu (po zakończeniu konkursu), nawet jeśli typujący nie awansuje do rundy Play Off.

Na przykład typując mecz A - B (2-2), trafiając dw i strzelca zdobywamy 3 + 1 + 2 = 6 punktów.

Czyli grupowa to trzy spotkania, typ na DW (w tym już zawarte 1 X 2) i strzelec bramki. Dziewięć typów na rundę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro można spodziewać się terminarzy i ostatecznych wpisów przed turniejem :5:

Czekamy na resztę wpłat :wuwu:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę,że uzbieraliście odpowiednią ilość osób więc chciałbym zrezygnować,nie będę wstanie kontynuować konkursu w razie dalszego awansu. Przepraszam za kłopot i życzę powodzenia , w następnej edycji na pewno mnie nie zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam ja tez muszę przelać GB przy darmowym wpisowym ?

LEGIA TO MY -"Trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

yeld Luty :minus: 21,80% 

yeld Marzec :plus: 6,75% 

yeld Kwiecień :plus: 13,60%

yeld Maj :minus: 31,64 % 

yeld Czerwiec :plus: 19,26 % 

yeld Lipiec :plus: 23,31%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche nie doczytałem regulaminu :] Myślałem że typujemy strzelca swojej wybranej reprezentacji :fp: Z tego powodu nie napisałem że brak strzelca Kamerun .... bedzie zaliczone szefie czy nie? Po Dw w sumie widać %-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby to zaliczyć to trochę nie fair by było. Na przyszłość pytania w tym temacie, to nie jest duża strata także powodzenia dalej :5:

Zależy mi na bezkonfliktowości także mam nadzieję, że jest okej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej ja myślałem tak samo jak Technik84, że typujemy strzelca własnej drużyny :)) to tak na przyszłość z drużyny przeciwnej też można strzelca typować? %-)

I - Liga Ekspertów V 

I - Ekstraklasa 2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra zrobimy to tak, że typujemy ew. strzelca tylko z naszej drużyny. Z tego co widziałem nie wpłynie to na dotychczasowe typy także żeby nie było problemów proszę się do tego stosować.

tak będzie najsprawiedliwiej w tej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi