Skocz do zawartości

BONUS 400 PLN

BONUS 100 EUR

BONUS 100 EUR

BEZ RYZYKA 200 PLN

! 20 PLN + 700 PLN !

BONUS 350 PLN

20 PLN ND + 1000 PLN

Betsson

BONUS 1000 PLN

! BONUS 500 PLN !

Dołączona grafika

Ruszamy z kolejną edycją najlepszego konkursu "Puchar Obstawianie". KLIKNIJ <- i dołącz już dziś.

Zdjęcie
- - - - -

Unibet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
660 odpowiedzi w tym temacie

#1 Obstawianie   

Obstawianie

• 61 postów
  • 48 tematów

Napisano 14 luty 2007 - 16:01

pre_1456214396__screenhunter_10_feb_23_0

-> Unibet

• 0

#2 MaaRcIN   

MaaRcIN

• 60 postów
  • 5 tematów

Napisano 18 luty 2007 - 00:59

W unibecie jest teraz taka promocja 100% podwojenia od 1 depozytu, to jest dla nowych uzytkownikow. Wie ktos moze do kiedy ta promocja bedzie trwa?a ??
  • 0

#3 Hirtek   

Hirtek

• 1716 postów
  • 59 tematów

Napisano 22 luty 2007 - 10:22

Muszę bardzo pochwalić Unibet,gram w nim od jakiegoś czasu i nie mam najmniejszych problemów,bardzo dobra oferta,szczególnie jestem zadowolony z bogatej oferty na Ligę Mistrzów w Siatkówce Kobiet,a także na różnorodne zakłady na koszykówkę,bardzo szybki i miły support,jak wspomniałem nie mam z nim żadnych problemów i polecam tego buka.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Tylko Bóg Może Mnie Sądzić ...

#4 MaaRcIN   

MaaRcIN

• 60 postów
  • 5 tematów

Napisano 28 luty 2007 - 19:24

Unibet znow krok w przod bardzo fajna ta promocja ze kazy kto wezmie udzial w Pokerze otrzyma 20 zł na swoje konto... Ja sie załapalem i teraz czekac tylko na kaske
naprawde plus dla nich
  • 0

#5 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 32949 postów
  • 3102 tematów

Napisano 27 marzec 2007 - 01:02

Turniej tenisowy w Miami wkracza w decydującą fazę.
Czy dojdzie do finałowego spotkania pomiędzy Nadalem i Federerem? Po sukcesie Hiszpana w Indian Wells czas, aby Szwajcar pokazał swoje prawdziwe oblicze.

Unibet postanowił urozmaicić Twoją przygodę z tenisem proponując Ci opłacalną zabawę z zakładami
Jeśli lubisz szybkie pieniądze to ta oferta na pewno Ci się spodoba.
Zagraj przynajmniej 5 zakład󷠺a minimum 10PLN każdy, na mecze w Miami w ofercie a dostaniesz od nas zakład bez ryzyka na mecz finałowy aż do 30PLN!

Jeśli zagrasz co najmniej 10 zakład󷠺a minimum 10PLN każdy, na mecze w Miami w ofercie dostaniesz od nas zakład bez ryzyka na finał aż do 60 PLN!

Zakłady live w Unibet dają Ci szansę na szybkie i ciekawe obstawianie.
  • 0

pre_1486832265__juveczepmpionat.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Nie narzekaj na swój los, pomyśl sobie jestem bos !!
http://www.youtube.c...h?v=ZOZPs4HSl0I
Otwórz oczy !!

#6 johnygangsta   

johnygangsta

• 308 postów
  • 10 tematów

Napisano 18 maj 2007 - 20:02

Mam pytanko odnośnie promocji 100% do depozytu.
Mam w unibecie konto od ponad 6 miesiecy jednak nigdy nie wpłacałem do nich żadnych pieniędzy, tylko grałem sobie w pokerka. Czy obowiązuje mnie również ta aktualna promocja czy nie?? dzięki za odpowiedź
  • 0

#7 BePe   

BePe

• 27218 postów
  • 3316 tematów

Napisano 18 maj 2007 - 21:36

Oferat adresowana jest wyłącznie do nowych klientów

czyli nie za bardzo :)
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1504075581__screenhunter_16_aug_30_0  0dbda-1478696810.gif

#8 Veb213   

Veb213

• 2308 postów
  • 45 tematów

Napisano 19 maj 2007 - 21:13

Jaki jest adres programu partnerskiego Unibetu?
Z gory dzieki za odpowiedz.
  • 0

#9 BePe   

BePe

• 27218 postów
  • 3316 tematów

Napisano 01 czerwiec 2007 - 00:55

http://www.gambling-...om/pl/index.htm

albo z naszego linka :D

http://www.gambling-...s=18835&idc=136

;)
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

#10 Mazur   

Mazur

• 3390 postów
  • 172 tematów

Napisano 25 czerwiec 2007 - 12:58

Wymień 20 złotych na 10 Euro!

Banalnie prosta i ekstremalnie opłacalna promocja dla miłośników kasyna i tenisa ...dla wszystkich innych w sumie też.
Nagroda jak marzenie - bonus 10 Euro w kasynie! Co musisz zrobić? Właściwie nic!
Niemożliwe? Sprawdź!

Nawet dziecko wie, że od poniedziałku wszyscy obstawiają Wimbledon no bo nie da się inaczej!

Dla wprowadzenia wszystkich w świetny nastrój postanowiliśmy obdarować każdego super nagrodą. Zagraj za co najmniej 20 PLN w ciągu jednego dnia na mecze Wimbledonu, a dostaniesz od nas bonus 10 Euro do przepuszczenia lub pomnożenia, jeśli jesteś dobry, w kasynie!
To wszystko!

Zasady:
Przysługuje tylko jeden bonus na osobę Promocja rozpoczyna się w poniedziałek 25 czerwca, a kończy 1 lipca, bonus jast do odebrania do 8 lipca.
Swobodne dysponowanie bonusem jest możliwe po wykonaniu 15 krotnego obrotu.
Bonusy znajdą się na kontach w kasynie uprawnionych graczy dzień po tym jak zakłady zostały wniesione.
Bonusy za zakłady wniesione w dniach 29 czerwca – 1 lipca znajdą się na kontach graczy w poniedziałek 2 lipca.

• 0

#11 Mazur   

Mazur

• 3390 postów
  • 172 tematów

Napisano 05 lipiec 2007 - 15:16

Ile średnio trwa wypłata z Unibetu na MB?
  • 0

#12 orson   

orson

• 883 postów
  • 30 tematów

Napisano 05 lipiec 2007 - 15:35

Kilka godzin, niedawno wypłacałem. Pisałem do supportu i to zależy, który w kolejności będziesz, bo oni według kolejności "zgłoszeń" wypłacają na MB. U mnie to zajęło chyba nie dłużej niż 4 godzinki.

Pozdro...
  • 0

#13 Skywalker   

Skywalker

• 2456 postów
  • 66 tematów

Napisano 16 lipiec 2007 - 22:02

Dołączona grafika

Poniedziałek 16 lipca : Bonus do depozytu 30% aż do 100 PLN( Bonus ważny na pierwszy depozyt wniesiony pomiędzy 18, a 23 lipca 2007. Swobodny obrót bonusem będzie możliwy po dokonaniu 3 krotnego obrotu w zakładach)

Wtorek 17 lipca: €10 na grę w Kasynie (Bonus pojawi się na koncie w kasynie w ciągu 48 godzin. Bonus należy uaktywnić wchodząc do lobby Kasyna i zaczynając grę przed 24 lipca. Swobodny obrót bonusem jest możliwy po 15 krotnym obrocie. Warunków obrotu nie spełnia gra na Craps, Roulette i Baccarat)

Środa 18 lipca : Równowartość €5 na grę w lobby games (Pieniądze zostaną przyznane w ciągu 48 godzin. Bonus będzie aktywny na koncie gracza do 25 lipca 2007)

Czwartek 19 lipca: Zakład bez ryzyka wartości 40 złotych na piłkę nożną ( Zostanie przyznany w ciągu 48 godzin. Obowiązuje na pierwszy zakład do 40 PLN wniesiony w weekend 21&22 lipca. )

Piątek 20 lipca: 3 Scratch Card (6 Euro wpłynie na Twoje konto w ciągu 48 godzin pieniądze te są przeznaczone na zakup 3 zdrapek Scratch Card. Bonus należy wykorzystać w przed 27 lipca)

Sobota 21 lipca: 20 złotych na dowolny zakład ( Pieniądze znajdą się na kontach zwycięzców w ciągu 48 godzin. Wystarczy zalogować się do konta Unibet przed 28 lipca)

Niedziela 22 lipca: Zakład bez ryzyka wartości 40 złotych na tenisa (Bonus na koncie w ciągu 48 godzin. Obowiązuje na pierwszy zakład do 40 PLN wniesiony od wtorku 24 do czwartku 26 lipca.)

Poniedziałek 23 lipca: €10 na grę w Kasynie (Bonus pojawi się na koncie w Kasynie w ciągu 48 godzin. Bonus należy uaktywnić wchodząc do lobby Kasyna i zaczynając grę przed 30 lipca. Swobodny obrót bonusem jest możliwy po 15 krotnym obrocie. Warunków obrotu nie spełnia gra na Craps, Roulette i Baccarat)

Wtorek 24 lipca: 20 złotych bonusu do wykorzystania na co tylko chcesz (Bonus znajdzie się na kontach uprawnionych graczy w ciągu 48 godzin. Swobodny obrót bonusem będzie możliwy po wykonaniu 3 krotnego obrotu)

Środa 25 lipca:
20 złotych bonusu do wykorzystania na co tylko chcesz (Bonus znajdzie się na kontach uprawnionych graczy w ciągu 48 godzin. Swobodny obrót bonusem będzie możliwy po wykonaniu 3 krotnego obrotu)

Czwartek 26 lipca: Bonus do depozytu 30% aż do 100 PLN (Bonus ważny na pierwszy depozyt wniesiony pomiędzy 30 lipca, a 10 sierpnia 2007. Swobodny obrót bonusem będzie możliwy po dokonaniu 3 krotnego obrotu w zakładach)

Piątek 27 lipca:
3 Scratch Card (6 Euro wpłynie na Twoje konto w ciągu 48 godzin pieniądze te są przeznaczone na zakup 3 zdrapek Scratch Card. Bonus należy wykorzystać w przed 4 sierpnia)

Sobota 28 lipca: Równowartość €5 na grę w lobby games (pieniądze zostaną przyznane w ciągu 48 godzin. Bonus będzie aktywny na koncie gracza do 5 sierpnia 2007)

Niedziela 29 lipca: 20 złotych bonusu do wykorzystania na co tylko chcesz (Bonus znajdzie się na kontach uprawnionych graczy w ciągu 48 godzin. Swobodny obrót bonusem będzie możliwy po wykonaniu 3 krotnego obrotu)

• 0

#14 Mazur   

Mazur

• 3390 postów
  • 172 tematów

Napisano 23 lipiec 2007 - 11:10

Jeżeli wpłacę jakąś sumę do Unibetu przez MB to będę mógł ją od razu wypłacic bez jakiegokolwiek grania?Bo np. w Bet-at-home jeśli wpłacę 100zł to muszę zagrać za 100zł po obojętnym kursie aby te pieniądze wypłacić...A w Unibecie jak jest?
  • 0

#15 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 32949 postów
  • 3102 tematów

Napisano 24 lipiec 2007 - 19:45

Raczej musisz zagrac, chyba kazdy buk stosuje taki manewr, aby jak to sami okreslaja uniemozliwic "pranie brudnych pieniedzy". Ale jak dobrze pamietam oni nie mieli nic o tym w regulaminie, wiec teoretycznie moglbys, ale roznie to moze byc :)
  • 0

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Otwórz oczy !!

#16 BePe   

BePe

• 27218 postów
  • 3316 tematów

Napisano 14 wrzesień 2007 - 19:13

Nowa promocja - http://www.yourbet.p...-pln-vt2888.htm

• 0

#17 BePe   

BePe

• 27218 postów
  • 3316 tematów

Napisano 18 wrzesień 2007 - 10:33

Liga Mistrzów - szansa na 140 złotych!

Mamy dla was fantystyczną promocję na dwa najlepsze mecze w tej kolejce Ligi Mistrzów! Unibet proponuje wam ofertę nie do odrzucenia, dobrą zabawę i szansę na zgarnięcie dodatkowych 70 złotych za każdy mecz!

Jak to działa?
Jeśli masz ochotę na dodatkowe 70 złotych, postaw zakład Do przerwy/Wynik końcowy na jeden, a najlepiej na oba proponowane przez nas mecze:FC Porto - Liverpool lub Barcelona - Lyon i zgarnij po 70 złotych za każdy z nich! Obstaw jeden, lub najlepiej oba mecze i podwój swoją szansę!

Wzięcie udziału w promocji jest bajecznie łatwe.
Wnieś pojedynczy zakład Do przerwy/Wynik końcowy za co najmniej 7 PLN w meczu Liverpool - Porto, rozgrywanym 18 września i/lub Barcelona - Lyon, rozgrywanym 19 września. Jeśli trafisz, oprócz swojej wygranej dostajesz 70 złotych. Obstawiając oba spotkania, zwiększasz swoje szanse dwukrotnie. Kasa znajdzie się na Twoim koncie w ciągu 48 godzin od zakończenia późniejszego meczu.

Zasady
Oferta jest ważna jedynie na Twój pierwszy zakład na Do przerwy/Wynik końcowy w obu meczach.
Minimalna stawka to 7 PLN
W przypadku zwycięstwa Twoje bonusowe 70 złotych znajdzie się na koncie w przeciągu 48 godzin od zakończenia spotkań.
Przed wypłaceniem bonusu musisz nim obrócić w zakładach sportowych trzy razy.
Jeden bonus na jednego klienta za każdy mecz.
Promocja dotyczy tylko zakładów na Do przerwy/Wynik końcowy i tylko na wyżej wymienione mecze. Unibet zastrzega sobie prawo do zawieszenia, wycofania lub przerwania promocji.

www.unibet.com
  • 0

#18 johnygangsta   

johnygangsta

• 308 postów
  • 10 tematów

Napisano 28 wrzesień 2007 - 08:14

Mam taki problem z kontem na unibecie. Mianowicie wpisałem 3 razy źle hasło i mi zablokowali konto. Co mam teraz zrobic żeby mi je odblokowali ?? dzięki za pomoc .
  • 0

#19 lucas   

lucas

• 1255 postów
  • 70 tematów

Napisano 28 wrzesień 2007 - 09:33

oczywiście napisz do supportu żeby CI odblokowali i po sprawie :]
  • 0

#20 Pyrlik   

Pyrlik

• 1207 postów
  • 26 tematów

Napisano 28 wrzesień 2007 - 09:34

napisz do supportu ;)
  • 0
"Nadzieja matką głupich, cóż jestem jej dzieckiem,
Wybrałem to co niebezpieczne."

#21 Piter   

Piter

• 148 postów
  • 3 tematów

Napisano 01 październik 2007 - 22:47

Również jestem bardzo zadowolony z tego bukmachera. Gram w nim od dwóch miesięcy i na razie nie mogę nic złego powiedzieć: urozmaicona oferta zakładów, dość dużo zakładów live, do tego częste promocje, szybka wpłata i wypłata oraz miła dla oka strona internetowa - czego chcieć więcej? :mrgreen: Jak dla mnie buk nr 1
  • 0

#22 BePe   

BePe

• 27218 postów
  • 3316 tematów

Napisano 09 październik 2007 - 19:30

Zarejestruj się i zgarnij bonus:
www.unibet.com

• 0

#23 Luikkk__   

Luikkk__

• 5 postów
  • 0 tematów

Napisano 12 październik 2007 - 18:11

Zdecydowanie polecam tego bukmachera oto kilka powodów:

-źle wprowadzili wynik, napisalem maila, aby poprawili i z tej okazji za słuszną uwagę dostałem 40zł bonusu (nie musiałem nim obracać)

-zawsze działający i sprawny serwer

-bogata oferta zdarzeń

-świetne promocje pokerowe

-szybkie transakcje

polecam !!!
  • 0

#24 Kodex   

Kodex

• 7821 postów
  • 398 tematów

Napisano 13 listopad 2007 - 17:38

Ile idzie wypłata z Unibetu na Moneybookers?
  • 0

#25 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 32949 postów
  • 3102 tematów

Napisano 13 listopad 2007 - 18:15

Ile idzie wypłata z Unibetu na Moneybookers?

Mi osobiscie max 24h, niekiedy jest to godzina, niekiedy 10.....ale danego wyznacznika raczej nie przekraczaja ;))
  • 0

Otwórz oczy !!

Similar Topics Collapse

Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.

Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.