Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawa sprawa nie musisz czekać na przelew dwa lub trzy dni wystarczy jak prześlesz im potwierdzenie przelewu e-mailem po paru minutach masz kasę na kącie. Rejestracja bardzo prosta hasła w j, polskim wpisujesz swoje dane . Uwaga musisz zapisać swój nr. który uzyskałeś przy rejestracji będzie on niezbedny do wykonania depozytu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
minimalna wplata 200 zł ? a jak przesle 50 zł to ?

Wplacisz ile zechcesz ale jak wplacisz 200 zl to dostaniesz caly bonus dla nowo rejestrowanych, ale za pomoca linku polecajaceg. Poczytaj w promocjach.

Do wplaty dodaja 50% depozytu ale nie wiecej jak 100zl.

Promocja wazna do konca wrzesnia.

banner_mini01.gif

Szukasz buka i aktualne promocje? 15euro=30euro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sądzę aby wszystko funkcjonowało jak należy i nie miałbyś z tego tytułu zwrotów do swego konta na pierwszy raz wskazane byłoby wpłacić tą stawkę podstawową a kolejne razy korzystać z wpłat mniejszych chociaż nie należy nadużywać z tego udogodnienia zbyt często!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tzn. 200 zł minimalnej stawki to w przypadku przelewu bankowego, ale jak wpłacasz kartą płatniczą to minimum wynosi chyba 50 zł.

www.zielona.murawa.info

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zmierzam wpłacić kase do któregoś z buków .Zastanawiam się między expektem a unibetem którego polecalibyście

Przecież może grać zarówno w Exp.. i Unibecie.

Unibet ma bardzej kompetentny support, lepiej dopracowaną stronę, więcej zakładów na livebetingu (aczkolwiek mało opcji jest w tych zakładach).

Więcej jest też promocji (nie tylko dla nowych) w Unibecie.

Ofertę mają średnią (w porównaniu z B&W, GB czy Bet365 jest uboga).

Kursy jedni i drudzy mają w miarę wysokie i nie panikują tak jak B&W, który na najpopularniejsze mecze szybko leci w dół z kursami.

Zakłady rozliczane są dość szybko; minimalna stawka na zakład : w exp.. 0.50 PLN, w Unibecie chyba 1PLN.

Generalnie te buki są dość przyzwoite, ale chyba minimalnie lepszy jest Unibet. :|

Mam Plan !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zmierzam wpłacić kase do któregoś z buków .Zastanawiam się między expektem a unibetem którego polecalibyście

Przecież może grać zarówno w Exp.. i Unibecie.

Unibet ma bardzej kompetentny support, lepiej dopracowaną stronę, więcej zakładów na livebetingu (aczkolwiek mało opcji jest w tych zakładach).

Więcej jest też promocji (nie tylko dla nowych) w Unibecie.

Ofertę mają średnią (w porównaniu z B&W, GB czy Bet365 jest uboga).

Kursy jedni i drudzy mają w miarę wysokie i nie panikują tak jak B&W, który na najpopularniejsze mecze szybko leci w dół z kursami.

Zakłady rozliczane są dość szybko; minimalna stawka na zakład : w exp.. 0.50 PLN, w Unibecie chyba 1PLN.

Generalnie te buki są dość przyzwoite, ale chyba minimalnie lepszy jest Unibet. :|

Polecam Tobie B&W... ZOBACZ ILE MASZ ZAKŁADÓW NA UNBIET A ILE NA B&W....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chce z wami się czymś podzielic otóż przeczytałem że jest podwójny depozyt w promocji Unibetu ale jak go pozyskać jeśli mam już konto a ta promocja jest tylko dla „nowych”. Pomyślałem należy założyć nowe konto a tamto stare wyzerować i zmienić w ustawienie dane tak, aby zatrzeć ślady i tak wykonałem. Założyłem nowe wpłaciłem kartą VISA depozyt otrzymałem bonus wszystko grało zgodnie z planem aż do dnia dzisiejszego, gdy moje konto zostało zablokowane! Dzwonie do suportu pani dosyć miła w rozmowie poinformowała mnie, że nie można mieć dwóch kont równocześnie a jedynie pierwsze założone. zaproponowała mi że kwota wraz z BONUSEM ! wyjątkowo zostanie mi przelana na stare konto oczywiście wyraziłem zgodę i tak pozyskałem bonus nie należący mi się. Przestrzegam to grozi utrata depozytu!!! Ale… :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ciekawa sprawa nie musisz czekać na przelew dwa lub trzy dni wystarczy jak prześlesz im potwierdzenie przelewu e-mailem po paru minutach masz kasę na kącie. Rejestracja bardzo prosta hasła w j, polskim wpisujesz swoje dane . Uwaga musisz zapisać swój nr. który uzyskałeś przy rejestracji będzie on niezbedny do wykonania depozytu!

niestety przesyłanie ksero wpłaty faksem i mailem sie juz nie sprawdza, poniewaz Unibet zastrzegł sobie ze pieniazki beda pojawiac sie na koncie gracza w chwili znalezienia sie pieniązków na ich koncie bankowy( czyli w naszym przypadku na koncie w Kredyt Banku lub Fortis Banku)...takie cwaniaczki :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedy to pisałem jeszcze ta zasada obowiazywała w tej chwili Unbet wycofało sie z potwierdzeń wpłat faksem , emailem itp a jedynie akceptuje transfer jesli jest juz na koncie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam...

Przestrzegam przed "promocjami" w Unibet. Mnie ta firma po prostu oszukala... Wpalcilem depozyt, zostal mi podwojony, dokonalem zakladow i chcialem wyplacic kasiorke, zostawiajac niewielka kwote na dalsze granie. Niestety z niewiadomych powodow dostalem maila, ze dyrekcja wycofala moj bonus....

Proby dalszego wyjasnienia sprawy, powodowaly, ze za kazdym razem w odpowiedzi na moje pisma Unibet powolywal sie na inny punkt regulaminu, ktory rzekomo zlamalem. Byli zupelnie nie logiczni w swoich wywodach. W koncu odpisali mi, ze nie zmienia swojej decyzji i nie beda ze mna korespondowac.

Takze zdecydowanie odradzam tego bukmachera. Expext jest zdecydowanie lepszy.

Jednym slowem w swoich promocjach sa zwyklymi naciagaczami i oszustami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam...

Przestrzegam przed "promocjami" w Unibet. Mnie ta firma po prostu oszukala... Wpalcilem depozyt, zostal mi podwojony, dokonalem zakladow i chcialem wyplacic kasiorke, zostawiajac niewielka kwote na dalsze granie. Niestety z niewiadomych powodow dostalem maila, ze dyrekcja wycofala moj bonus....

Proby dalszego wyjasnienia sprawy, powodowaly, ze za kazdym razem w odpowiedzi na moje pisma Unibet powolywal sie na inny punkt regulaminu, ktory rzekomo zlamalem. Byli zupelnie nie logiczni w swoich wywodach. W koncu odpisali mi, ze nie zmienia swojej decyzji i nie beda ze mna korespondowac.

w dalszym ciągu uwazam że to zetelnu bukmacher. Zadzwon a bezpłatny numer Biuro Obsługi Klienta

Bezpłatne numery telefonów

Tel. 00 800 461 12 25

dzwoć około 10:00 sadze ze pomoga ci i jak zawsze wszystkim mówie nieodpuszczi im pisz e-maile dzwon a napewno ustapią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety Unibet po kilkunastu moich mailaach i telefonach z prosba o wskazanie jednoznacznie punktu regulaminu, ktory naruszylem napisal...

"Przykro nam ale niestety, z naszej strony nie możemy Panu pomóc w sprawie bonusa. Unibet uważa że to Pan nieuczciwie postąpił próbując wykorzystać naszą promocję jedynie w celu zatrzymania części bonusa bez podjęcia jakiegokolwiek ryzyka ze swojej strony (...)Dlatego też nie otrzyma Pan ani zwrotu bonusa ani żadnej innej rekompensaty finansowej od Unibetu i dalsze próby korespondencji w tej sprawie pozostaną bez odpowiedzi. Obecnie posiada Pan środki na swoim koncie które może Pan wykorzystać na uczciwą grę lub wypłacić. Takie jest oficjalne stanowisko Unibetu."

Tak wiec ja podtrzymuje swoje zdanie i bede Unibet omijal z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam...

musisz obrocic bonusem 3 razy

"...KaÂżdy jest gotĂłw by zabiĂŚ, tylko samuraje sÂą gotowi by umrzeĂŚ ...."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie powiedzcie mi czy Unibet ma w tej chwili jakies promocje np. podwojenie depozytu dla nowego gracza bo za cholere nie umiem nic znaleźc na ten temat na www. :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kto z was gra w unibecie w tej chwili i wyplacal juz od nich kase? nie robią jakiś wałków?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie to solidny book! w razie jakis problemów dzwoń pod

bezpłatne numery telefonów

Tel. 00 800 461 12 25

e-mail info-pl@unibet.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
minimalna wpłata to 200 PLN

Nie wiem od kiedy ale jest mniejsza minimalna kwota wpłaty:

Wpłaty krajowe:

PLN - Polski Złoty - minimalny depozyt 80 PLN

Polska Fortis Poland Firstclear Ltd. - PL34 1600 1127 0003 0122 8382 0080

Polska Kredyt Bank Firstclear Ltd. - PL42 1500 1012 1210 1011 9466 0000

Nigdy nie jest aÂż tak Âźle, Âżeby nie mogÂło byĂŚ jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minimalna kwota depozytu to 50 zł. Informacja pewna i sprawdzona. Niedowiarkom moge przeslac maila od ich supportu.

Piciu Mielona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Minimalna kwota depozytu to 50 zł. Informacja pewna i sprawdzona. Niedowiarkom moge przeslac maila od ich supportu.

Piciu Mielona

ja równiez wplacalem 50 zl :) pozdrawiam :) i potwierdzam to co napisał "mielona"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam, pytanie, czy jesli wplace pieniadze, i wysle im skan to uwzglednia te pieniadze i bede juz mogl grac zanim dojdzie do nich ? bo czytalem wyzej taka wypowiedz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi