Skocz do zawartości

BONUS 400 PLN

BONUS 100 EUR

BONUS 200 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

! 20 PLN + 700 PLN !

BONUS 350 PLN

20 PLN ND + 1000 PLN

Betsson

BONUS 1000 PLN

! BONUS 500 PLN !

Dołączona grafika

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Zdjęcie
- - - - -

Unibet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
670 odpowiedzi w tym temacie

#651 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 33230 postów
  • 3152 tematów

Napisano 29 sierpień 2017 - 23:22

Obstaw wyniki DreamHack Masters 2017 - otrzymaj codziennie 30 PLN na zakłady na żywo

image.png?width=1150&derivative=1280x340

Gwiazdy e-sportu odliczają już czas do DreamHack Masters Malmo 2017 w Szwecji. Jest to jedno z największych wydarzeń w kalendarzu sportowym, dlatego zadbaliśmy o bogatą ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo przez cały czas trwania turnieju!
Szwedzki zespół Fnatic stawia czoła poważnej konkurencji, do której zaliczyć można takich gigantów e-sportu, jak SK Gaming czy Gambit Esports. Jeśli postawisz przedmeczowo 115 PLN, dostaniesz 30 PLN na zakłady na żywo!

JAK WEJŚĆ DO GRY
Zapisz się do udziału w promocji poniżej.
Postaw 115 PLN w zakładach przedmeczowych i zdobądź 30 PLN na zakłady na żywo następnego dnia zawodów (dostępne codziennie).

KIEDY GRAĆ
Turniej DreamHack Masters Malmo rozpoczyna się w środę 30 sierpnia i potrwa do niedzieli 3 września, ale obstawiać możesz już teraz!

Zasady promocji

Spoiler

-> Unibet

• 0

pre_1486832265__juveczepmpionat.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Nie narzekaj na swój los, pomyśl sobie jestem bos !!
http://www.youtube.c...h?v=ZOZPs4HSl0I
Otwórz oczy !!

#652 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 33230 postów
  • 3152 tematów

Napisano 31 sierpień 2017 - 20:16

Darmowy zakład na żywo 30 PLN

Tęsknisz za meczami Reprezentacji Polski? Nasza promocja uprzyjemni Ci oczekiwanie. Postaw zakład na żywo podczas meczu Dania - Polska w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata, aby otrzymać darmowy zakład na żywo

Jak to działa?
Zapisz się
Postaw zakład na żywo za minimum 115 PLN przy kursie 1.40 lub wyższym w czasie meczu Dania - Polska lub na dowolny mecz w kwalifikacjach do Misrzostw Świata 2018 między 31 sierpnia i 1 września.
Niezależnie od wyniku meczu otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo o wartości 30 PLN w środę, 6 września o 20:00.

Zasady promocji

Spoiler

-> Unibet

• 0

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Otwórz oczy !!

#653 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 33230 postów
  • 3152 tematów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 17:46

Odbierz zakład bez ryzyka 30 PLN codziennie na mecze Tennis Open w Nowym Jorku na nasz koszt

image.png?width=700&derivative=1280x340

Unibet to najlepsze miejsce do oglądania tegorocznego turnieju Tennis Open w Nowym Jorku. Przez cały turniej będziemy prowadzić transmisje na żywo ponad 300 meczów - nawet 6 różnych gier na żywo jednocześnie, więc nie przegapisz żadnego ekscytującego momentu.
Nie możemy obiecać, że każdy mecz Tennis Open w Nowym Jorku będzie pięciosetowym klasykiem. Możemy jednak zagwarantować zakłady bez ryzyka — codziennie piąty zakład na żywo będzie na nasz koszt!

Wystarczy, że obstawisz cztery zakłady na żywo na kwotę co najmniej 30 PLN, a następny Twój zakład będzie zakładem bez ryzyka.

Jak odebrać bonus:

pre_1504280735__uni30plndailyus.jpg

Zasady promocji

Spoiler

-> Unibet

• 0

Otwórz oczy !!

#654 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 33230 postów
  • 3152 tematów

Napisano 02 wrzesień 2017 - 02:05

Freebety za zwycięstwo Polski z Kazachstanem

Mecz Polska - Kazachstan będzie hitem tego tygodnia. Polska jest już nasz ostatni mecz w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2018
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję!
Polska wygrywa, a my dajemy Tobie darmowy zakład, którego wartość zależeć będzie od rozmiaru zwycięstwa biało - czerwonych na Stadionie Narodowym.
Za zwycięstwo Polski z przewagą:1 gola, przyznamy darmowy zakład o wartości - 20 PLN, 2-3 goli - 30 PLN, 4 i więcej - 50 PLN

Jak to działa:
Zapisz się do promocji poniżej.
Zakład przedmeczowy za min. 100 PLN z kursem min.1.40 z choć jednym dowolnym wydarzeniem z meczu Polska - Kazachstan zawarty w dniach 1-4 czerwca bierze udział w promocji.
Tylko zakłady przedmeczowe liczą się w promocji.

Zasady promocji

Spoiler

-> Unibet

• 1

Otwórz oczy !!

#655 Vlik   

Vlik

• 946 postów
  • 34 tematów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 07:30

" Unibet Polska‏ @UnibetPL 23 godz.23 godziny temu

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie banki w Polsce dostępne za  pośrednictwem Trustly, oferują natychmiastowe wpłaty na konto Unibet."

Wpłacał ktos przez ten Trustuly?

• 0

#656 BePe   

BePe

• 27347 postów
  • 3324 tematów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 08:52

A co byś chciał wiedzieć  ? Szybko i bezpiecznie w skrócie ;)

• 0

pre_1504075581__screenhunter_16_aug_30_0  0dbda-1478696810.gif

#657 robotox   

robotox

• 348 postów
  • 2 tematów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 11:35

"Wszystkie banki" ? To ciekawe, bo Millenium nie ma, a jest to jeden z popularniejszych banków.

• 0

#658 BePe   

BePe

• 27347 postów
  • 3324 tematów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 12:30

wszystkie banki w Polsce dostępne za  pośrednictwem Trustly

Chodzi o to, że we wszystkich, które mają w Trustly wpłaty są realizowane natychmiastowo ;)

• 0

#659 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 33230 postów
  • 3152 tematów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 01:14

Zdobądź podwyżkę zysków w wysokości 30%

image.png?width=850&derivative=1280x340

Obstawiaj i oglądaj rozgrywki w rzutki w UTV i zdobądź 30% dodatkowej gotówki podczas obstawiania wielokrotnych zakładów w rzutki.
Dzięki każdemu wielokrotnemu zakładowi na Unibet Champions League zdobywasz kupon na podwyżkę zysków, który możesz potraktować jako dodatkową zachętę. Oto, co możesz zyskać:
Pojedyncze rozgrywki w zakładzie wielokrotnym Procent podwyżki zysków

Zakład 2 z 2 10%
Zakład 3 z 3 20%
Zakład 4 z 4 i wyższe 30%

Jak wziąć udział:
Aby móc wziąć udział w tej promocji, należy się zapisać.
Obstaw zakład przedmeczowy o wysokości 55 PLN w zakładzie wielokrotnym na rzutki
Dodamy stosowny kupon na podwyżkę zysków do Twojego konta kolejnego dnia  roboczego
Powiększaj zyski podczas wybranych rozgrywek w rzutki

Zasady promocji

Spoiler

-> Unibet

• 0

Otwórz oczy !!

#660 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 33230 postów
  • 3152 tematów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 20:17

Trustly - wpłaty i wypłaty środków bez przewalutowania

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie banki w Polsce dostępne za pośrednictwem Trustly, oferują natychmiastowe wpłaty i wypłaty środków bez przewalutowania na/z konta Unibet.

Zalety korzystania z Trustly:

Trustly umożliwia natychmiastowe wpłaty i wypłaty na konto Unibet
Wszystkie transakcje rozliczane są w polskiej walucie PLN, oznacza to brak podwójnego przewalutowania
Jeżeli wypłata środków nastąpi przed godziną 16:00 CET, środki będą na koncie bankowym tego samego dnia
Brak opłat za korzystanie z serwisu Trustly

Jak złożyć depozyt lub wypłacić środki z Trustly? To bardzo proste, zobacz video

Proponujemy korzystanie bez opłat z bardzo popularnego wsród naszych klientów darmowego serwisu Trustly.

Trustly oferuje bezpieczne, łatwe i szybkie płatności oraz przelewy pomiędzy klientami a sklepami internetowymi.
Wszystkie płatności lub przelewy wykonywane za pośrednictwem Trustly są natychmiastowe.
Usługi Trustly są zawsze bezpłatne i nie wymagają od użytkownika rejestracji.

Trustly obsługuje wszystkie najpopularniejsze banki i umożliwia logowanie za pomocą tych samych danych do logowania przypisanych przez bank, co w przypadku korzystania bezpośrednio ze strony banku.

W samej Europie Trustly przetwarza miliony transakcji rocznie, wszystkie w oparciu o najbardziej zaawansowane protokoły bezpieczeństwa na świecie. Trustly oferuje bezpieczne i niezawodne metody płatności. Jest też licencjonowaną instytucją płatniczą pod nadzorem szwedzkiej komisji nadzoru finansowego uznawaną w całej Unii Europejskiej.

Więcej informacji na stronie trustly.com/pl.

• 0

Otwórz oczy !!

#661 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 33230 postów
  • 3152 tematów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 19:24

Zgarnij nagrody w promocji z Trustly

Z okazji wprowadzenia nowej metody wypłat, Trustly, przygotowaliśmy wyjatkową promocję.

Do wygrania są:
2 x iPhone 8 Plus 64GB
1 x Apple Watch Series 3, 38mm, GPS

Jak to działa?
Złóż depozyt za pośrednictwem Trustly o min. kwocie 200 PLN aby zdobyć jeden bilet na loterię
Należy obrócić min 200 PLN w kasynie lub na zakładach (min. kurs 1.40) w okresie trwania promocji
Promocja trwa od 25 września do 01 października 2017
Za każde wpłacone przez serwis Trustly 200 PLN i obróceniu tej kwoty dostajesz bilet na loterię. Np. Jeżeli wpłacisz 1000 PLN dostaniesz 5 kuponów

Zasady promocji

Spoiler

-> Unibet

• 0

Otwórz oczy !!

#662 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 33230 postów
  • 3152 tematów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 12:11

Premier League: darmowy zakład o wartości 30 PLN za każdy gol strzelony przez Twoich faworytów.

Chelsea - Manchester City. Południe - Połnoc. 31 To będzie mecz dnia!
W tych rozgrywkach podczas ostatnich trzech spotkań padło ponad 3 bramki. Skorzystaj z tej gorączki goli w sobotę i zdobądź darmowy zakład za każdą bramkę zdobytą przez drużynę, którą obstawisz.

Jak to działa?
Zapisz się do promocji
Postaw zakład przedmeczowy 1x2 w wysokości co najmniej 140 PLN na spotkanie Chelsea - Manchester City, przed pierwszym gwizdkiem.
Otrzymasz darmowy zakład o wartości 30 PLN za każdy gol strzelony przez Twoich faworytów.

Darmowe zakłady zostaną przyznane w poniedziałek 2 października do godz. 20:00 czasu CEST.

Zasady promocji:

Spoiler

-> Unibet

• 0

Otwórz oczy !!

#663 Mazur   

Mazur

• 3392 postów
  • 172 tematów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 15:26

Panowie administratorzy %-)

Czy macie jakiś kontakt do supportu Unibeta? Tzn znacie kogoś od nich? Wczoraj ktoś włamał mi sie u nich na konto. Przez pół h przegrał ponad 100zl na sofcie pokerowym, zauważyłem sytaucje, zmienilem haslo. Po ok 2h przysłali mi info na maila że chwilowo zawieszają mi konto bo podejrzewają mnie u umyślne przegrywanie w pokera, tzw chip dumping %-) To oczywiście nie prawda. Zwyczajnie ktoś mi się włamał na konto bo były multilogi. Wszystko opisałem im w mailu...

Ale może znacie kogoś od nich? Ciekawe swoją drogą jak wyjaśni sie ta sytuacja.

• 0

#664 BePe   

BePe

• 27347 postów
  • 3324 tematów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 15:44

Napisz na pw login 

• 0

#665 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 33230 postów
  • 3152 tematów

Napisano 30 wrzesień 2017 - 04:22

Armenia - Polska. Lewy pudłuje, my zwracamy 30 PLN!

1865613899.jpg

Mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata 2018 Armenia – Polska już w czwartek! Biało-czerwoni postarają się zrobić kolejny krok w stronę awansu do finałów w Rosji 2018. 
Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę dla polskich kibiców. Jeśli Robert Lewandowski nie strzeli gola, na Twoje konto wróci 30 PLN.

Jak to działa:
Zapisz się do promocji
Zawrzyj zakład o wartości co najmniej 50 PLN (minimlny kurs 1.40) zwierający choć jedno wydarzenie z meczu Armenia - Polska.
Jeśli Robert Lewandowski nie strzeli gola, wpłacimy na Twoje konto 30 PLN. Zwrot pojawi się na Twoim koncie do 48 godzin po meczu.

Zasady promocji

Spoiler

-> Unibet

• 0

Otwórz oczy !!

#666 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 33230 postów
  • 3152 tematów

Napisano 05 październik 2017 - 23:08

Zgarnij 200 PLN obstawiając mecz Polska – Czarnogóra. Promocja tylko dla graczy z Polski.

8 października na Stadionie Narodowym w Warszawie Reprezentacja Polski rozegra ostatni mecz eliminacji mistrzostw świata 2018. Rywalem biało-czerwonych będzie reprezentacja Czarnogóry.
Spośród obstawiających ten mecz wylosujemy aż 50 osób, które otrzymają 200 PLN!

Jak to działa:
Zapisz się do promocji powyżej. 
Promocja trwa od 5 października 19:00 CET do 8 października godz. 17:59 CET.
Za każdy kupon za m.in. 50 PLN z choć jednym wydarzeniem z meczu Polska - Czarnogóra i minimalnym kursem 1.40 otrzymasz jeden los w loterii. Zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo liczą się w promocji.
Liczba losów na jednego gracza jest nieograniczona – im więcej ich posiadasz, tym większa jest Twoja szansa na wygraną.
Losowanie będzie miało miejsce w poniedziałek, 9 października.

Zasady promocji

Spoiler

-> Unibet

• 0

Otwórz oczy !!

#667 dzordz88   

dzordz88

• 1 postów
  • 0 tematów

Napisano 07 październik 2017 - 09:02

Witam,
Mam taką prośbę, opiszę pierw moją sytuację. Grałem sobie na Unibet do stanu konta około 14tys. PLN.
Nie mogłem zrobić wypłaty przez Trustly bo wcześniej zasilałem konto przez Skrill i Paysafecard.
To zrobiłem minimalny depozyt żeby mogła być dostępna ta metoda do wypłaty.
Zleciłem wypłatę 6tys. i otrzymałem wiadomość odnośnie weryfikacji dowód osobisty, potwierdzenie adresu oraz
wyciąg z konta którego użyłem przez Trustly. Dokumenty zamieściłem i otrzymałem następnego dnia wiadomość: "Witaj
Mateusz, Chcemy Cię poinformować, że Twoje konto Unibet zostało zawieszone. Zawiesiliśmy je na czas przeprowadzenia rutynowych prac".

Napisałem do nich o co chodzi i po 3dniach napisali coś co mnie zwaliło z nóg cytuję:

Witam serdecznie Panie Mateuszu,
Dziękuję za kontakt z Unibet!

Uprzejmie informuję, że dział bezpieczeństwa odrzucił Pańskie dokumenty i zamknął konto gracza zarazem mrożąc pieniądze na koncie.

Unibet zastrzega sobie, w każdym czasie i według własnego uznania, prawo do:

• Odmówienia otwarcia i/lub zamknięcia istniejącego Konta, bez jakichkolwiek wyjaśnień;

Zatrzymania i/lub skonfiskowania środków dostępnych na Koncie w
Unibet i/lub odrzucenia żądania wypłaty w przypadku bezpośredniego
albo pośredniego naruszenia Regulaminu Unibetu i/lub innego
nieuprawnionego działania dokonanego w związku z typowanym
wydarzeniem i/lub transakcjami na Koncie w Unibet. Powyższe znajduje
zastosowanie w przypadku, gdy dane wydarzenie pozostaje w związku z
Kontem w Unibet i/lub kwestionowanym żądaniem wypłaty.

3.2 Prowadzenie Konta w Unibet

3.2.1 Unibet zastrzega sobie prawo, według uznania i w każdym
czasie, do:

a. odmowy założenia Konta w Unibet i/lub zamknięcia albo
zawieszenia istniejącego Konta w Unibet bez jakichkolwiek
wyjaśnień;

b. odmowy przyjęcia wpłat bez jakichkolwiek wyjaśnień;

c. zażądania dokumentów celem weryfikacji (i) tożsamości
Właściciela Konta, (ii) jego/jej upoważnienia do korzystania z
poszczególnych Kart i/lub (iii) innych faktów i informacji
przedstawionych przez Właściciela Konta. Żądanie to może mieć
miejsce w każdym czasie, a Unibet zastrzega sobie prawo do
zawieszenia konta podczas weryfikacji;

d. przekazania i/lub licencjonowania, bez uprzedniego powiadomienia,
danych dotyczących Właściciela Konta, wszelkim podmiotom, w
jakimkolwiek kraju, ostatecznie zarządzanym i kontrolowanym przez
Kindred Group Plc., z zastrzeżeniem gwarancji Unibet, że dane te są
w każdym czasie przekazywane i zarządzane zgodnie z obowiązującym
prawem, ustawami w zakresie ochrony danych osobowych i/lub podobnymi;

e. przekazywania i/lub licencjonowania, bez uprzedniego powiadomienia,
praw i zobowiązań wobec Właściciela Konta jakiemukolwiek innemu
podmiotowi, w jakimkolwiek kraju, ostatecznie zarządzanemu i
kontrolowanemu przez Kindred Group Plc., z zastrzeżeniem gwarancji
Unibet zabezpieczenia przestrzegania zobowiązań;

f. mieć w posiadaniu i zarządzać środkami należącymi do
Właściciela Konta zgodnie z ogólnie przyjętymi wytycznymi w
zakresie zarządzania tymi środkami; może to obejmować powierzenie
środków w posiadanie Instytucji Finansowej i/lub Dostawcy
Rozwiązań Płatniczych, w imieniu i na rzecz Właściciela Konta.

g. konfiskaty środków dostępnych na Koncie w Unibet i/lub odmowy
uznania roszczenia, w przypadku, gdy bezpośrednio lub pośrednio: (i)
został naruszony Regulamin Unibet, i/lub (ii) miała miejsce inna
nieupoważniona działalność w związku z zakładem i/lub
działaniem Konta w Unibet (taka jak naruszenie prawa lub innych
przepisów, naruszenie praw osób trzecich, nadużycie lub oszustwo);

h. zawieszenia i/lub anulowania udziału Właściciela Konta w grach,
akcjach promocyjnych, współzawodnictwie i innych usługach, gdy
tylko Unibet uważa, że istnieją uzasadnione obawy, iż Konto w
Unibet jest, było lub może być używane do niezgodnych z prawem,
oszukańczych lub nieuczciwych praktyk;

i. zawieszenia i/lub anulowania udziału Właściciela Konta w
Usługach i/lub konfiskaty środków dostępnych na jego/jej Koncie w
Unibet, jeżeli Właściciel Konta dopuścił się oszustwa lub
jeżeli Unibet ustalił, że Właściciel Konta użył systemu (w tym
maszyn, robotów, komputerów, oprogramowania lub innych systemów
automatycznych) przeznaczonych do pokonania lub zdolnych do pokonania
Aplikacji Klienta i/lub Oprogramowania.

odmowy i/lub odwrócenia wypłaty niewykorzystanych depozytów do
momentu uzyskania satysfakcjonującej weryfikacji tych środków.

W razie innych pytań proszę śmiało się z nami kontaktować.
Pozdrawiam,
Dariusz".

Chcę się dowiedzieć co im nie pasuje, ale zasłaniają się cały czas regulaminem, że nie mają prawa podawać powodu tylko od tak sobie mogą zamknąć konto, ale bez jaj
mam u nich około 14tys PLN. W tej sytuacji chyba pozostaje mi tylko pisać do MGA żeby uzyskali wyjaśnienia bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Jeżeli może ktoś pomóc proszę o kontakt.

• 0

#668 BePe   

BePe

• 27347 postów
  • 3324 tematów

Napisano 07 październik 2017 - 11:02

Nie masz na pewno nic za uszami ? Multi, nie swoje konto itp. Jak nie to MGA zostaje. Jak jednak coś na rzeczy jest to nie masz co pisać bo nic to nie zmieni.

• 0

#669 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 33230 postów
  • 3152 tematów

Napisano 10 październik 2017 - 12:28

55 PLN z okazji 20 rocznicy Unibet

Świętuj z nami 20 rocznice Unibet i zgarnij bonus bez ryzyka o wartości 55 PLN. Jedyne co musisz zrobić to zawrzeć zakład przedmeczowy za minimum 115 PLN na dowolne wydarzenie sportowe a bonus w postaci zakładu bez ryzyka na żywo bedzie Twój.

Jak to działa:
Zapisz sie do promocji
Zawzryj zakład przedmeczowy za min. 115 PLN
Otrzymasz zakład bez ryzyka na żywo o wartości 55 PLN jak tylko Twój zakład przedmeczowy zostanie rozliczony.

Zasady Promocji

Spoiler

-> Unibet

• 0

Otwórz oczy !!

#670 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 33230 postów
  • 3152 tematów

Napisano wczoraj, 15:37

Darmowy zakład 30 PLN w turniejach tenisa ATP

Zbliża się koniec sezonu tenisowego, ale mamy dla Ciebie codzienne darmowe zakłady o wartości 30 PLN. Obstaw zakład przedmeczowy o wartości 115 PLN w dowolnych rozgrywkach turnieju Antwerp lub Stockholm Open, aby otrzymać darmowy zakład na żywo o wartości 30 PLN!
Richard Gasquet i Juan Martin Del Potro, największe sławy tegorocznych rozgrywek, zajęli znakomite lokaty w 2016 roku i w finałach turnieju ATP World Tour. Dzięki transmisjom na żywo w telewizji UTV możesz śledzić każdy etap zaciętej rywalizacji na telefonie komórkowym lub komputerze.

Jak wziąć udział
Zapisz się poniżej.
Obstaw zakład przedmeczowy o wartości 115 PLN w turnieju Antwerp Open lub Stockholm Open.
Zdobądź darmowy zakład na żywo o wartości 30 PLN do wykorzystania w następnym dniu

Zasady promocji

Spoiler

-> Unibet

• 0

Otwórz oczy !!

#671 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 33230 postów
  • 3152 tematów

Napisano wczoraj, 15:43

Mistrzostwa w obstawianiu z pulą 10 000 EURO

Obstawiaj i oglądaj najlepsze rozgrywki mężczyzn w Antwerpii i Sztokholmie podczas ostatnich turniejów ATP w 2017 roku.
Dzięki naszym mistrzostwom w odstawianiu z pulą €10 000 (w nagrodach dla 50 najlepszych graczy) i transmisjom na żywo w telewizji UTV turnieje będą niezapomnianym przeżyciem. Obstawiaj i oglądaj swoje zwycięstwa na żywo w czasie rzeczywistym.
Zdobycie swojej części z puli nagród gotówkowych jest proste. Zapisz się już dziś, a z każdym udanym zakładem w jednym z dwóch turniejów awansujesz w naszym rankingu.

Jak wziąć udział
Postaw zakład w turnieju Antwerp Open i/lub Stockholm Open między 16 a 22 października.

Jak to działa
Zapisz się poniżej.
Postaw zakład w turnieju Antwerp Open lub Stockholm Open (minimalny kurs 1.40).
W łącznej liczbie zdobytych przez Ciebie punktów będą uwzględniane wyłącznie wygrane zakłady.
Zdobywaj podwójne punkty za wszystkie zakłady obstawione za pomocą telefonu.
Obstawiaj i oglądaj wszystkie mecze w telewizji UTV.

pre_1508161259__unpropaz.jpg

Zasady promocji:

Spoiler

-> Unibet

• 0

Otwórz oczy !!

Similar Topics Collapse

Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.

Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.