Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

BePe

!! HOT !! PlayFortuna - Bonus 100% + 50 darmowych spinów

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jeszcze nie dokonałeś pierwszego depozytu w naszym kasynie, teraz jest idealna okazja aby to naprawić. Tylko od 16 grudnia do 29 grudnia za pierwszy depozyt w wysokości 10 USD otrzymasz bonus 100% i 15 free spinów na popularnym slocie Immortal Romance. Jeśli Twój depozyt wyniesie 30 $, otrzymasz bonus 100% oraz 50 free spinów.

Darmowe spiny pojawią się na Twoim koncie w ciągu godziny od złożenia depozytu. Tylko tutaj nie musisz obracać swoją wygraną uzyskaną z free spinów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy tej promocji trzeba też skorzystać z bonusu 100% od pierwszej wpłaty?

Nie. Wpłacasz, obracasz depo 1x, grasz free spiny, zlecasz wypłatę. Bonus 100% dostaje się dopiero po zrobieniu obrotu a nie po depozycie. Możesz zlecić wypłatę kiedy chcesz, po prostu nie dostaniesz bonusu za obracanie depozytem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@riverstar mnie ubiegł bo właśnie miałem to napisać. Tutaj bonus odbierasz dopiero jak obrócisz depozyt. Więc odbierasz fs bez obrotu, obracasz depo jeden raz i do kasy. Tracisz tylko dodany bonus. Więc promocja bardzo dobra, a 50 spinów bez depo tylko do 29 grudnia.

Edytowane przez smack

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zleciłem wypłatę 20 minut temu, dam znać co i jak :D

Po zleceniu przyszedł e-mail

Twój wniosek o wycofywanie funduszy w wysokości -340.00 USD poprzez system płatniczy Moneybookers (dla loginu: smerfpl ) został przyjęty przez dział obsługi finansowej i będzie opracowany w ciągu 48 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanko brzmi, zlecilem wyplate a nie odjelo mi z konta , o co chodzi? W historii konta niby jest -300 ale na koncie pokazuje ze nadal kasa jest, czy to jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanko brzmi, zlecilem wyplate a nie odjelo mi z konta , o co chodzi? W historii konta niby jest -300 ale na koncie pokazuje ze nadal kasa jest, czy to jest normalne?

Tak. Kasa będzie widoczna do czasu akceptacji wypłaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka metoda, że 4 dni aż ? Podaj mail z kasyna na pw i obadamy o co kaman.

Wysłane z mojego Sony Xperia Z5 przy użyciu Tapatalka

Skrill. W końcu dostałem łaskawie maila, że wypłata odrzucona. Potem się spytam o co im chodzi, pewnie jakaś weryfikacja czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi