Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Chelsea - FC Barcelona KONKURS kliknij -> TUTAJ  

Rekomendowane odpowiedzi

PROMOCJA "SZCZĘŚLIWY PIĄTEK" Już w piątek otrzymaj do €100! Promocja ważna tylko 19.01.2018 od 00:00 do 23:59 po złożeniu depozytu.

JAK OTRZYMAĆ BONUS?

Zaloguj się na stronie internetowej 1xbet.

Doładuj swoje konto na dowolną kwotę od €1 w piątek 19.01.2018

Kto może otrzymać bonus?

Bonus jest dostępny dla użytkowników 1xbet z całego świata. Nie jesteś zarejestrowany? Nic nie szkodzi! Zarejestruj się i weź udział w promocji "Szczęśliwy piątek"!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktoś miał juz problemy z weryfikacją ? nie mam tam konta, ale jak kilkakrotnie czytałem, że ludzie muszą oprócz selfie słać kopie dokumentów pocztą do rosji ...

strach mieć konto z większą kasą w takim układzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widzisz nikt tu nie miał i w innych miejscach od dawna też nie - ba większość graczy 1xbet w ogóle weryfikacji nie ma. Obecnie chyba najbardziej popularny buk wśród rodaków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PROMOCJA "SZCZĘŚLIWY PIĄTEK"

Już w piątek otrzymaj do €100! Promocja ważna tylko 02.02.2018 od 00:00 do 23:59 po złożeniu depozytu.

JAK OTRZYMAĆ BONUS?

Zaloguj się na stronie internetowej 1xbet.

Doładuj swoje konto na dowolną kwotę od €1 w piątek 02.02.2018

Kto może otrzymać bonus?

Bonus jest dostępny dla użytkowników 1xbet z całego świata. Nie jesteś zarejestrowany? Nic nie szkodzi! Zarejestruj się i weź udział w promocji "Szczęśliwy piątek"!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dla aktywnych graczy, tylko dla wybranych, bo jak za dużo wypłaciłeś w danym okresie też bonusu nie dostaniesz. Pytałem kiedyś w supporcie i odpisali, że mają prawo do dowolnego przyznawania tych bonusów. Tak samo jeśli robi się za duży obrót automatycznie wyłączają 1xpromo punkty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi tam daja zawsze jak na razie :bz: 

dzisiaj musze pochwalic tego buka,wczoraj pisalem czy dodadza mi mecz do oferty z cypryjskiej ligi kobiet,koleś z lc złożył wniosek i dodali na live wszystkie mecze z ligi cypryjskiej kobiet :k: a w planach mial byc tylko jeden,brawo za podejście do klienta :klask: nie spodziewałem się nawet, że to zrobię ale muszę też ich zjepać bo liczyłem , ze się pomylą i wystawią np linie na over 2.5 gola @1.80 a oni wystawili normalne odnośnie statystyk z ligi ,dziffki %-) a czasem lubią się pomylić :nioh: szczególnie w towarzyskich gogusie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ale na waszym lc to jakieś boty chyba siedzą :bz: ja pisze ile to mniej więcej potrwa a on ciągle to samo, że jest w kolejce ,ja o zupie on o dupie... no ale idzie się przyzwyczaić, apka też super więc nie ma co narzekać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.02.2018 o 11:29, ppibo1 napisał:

Dopiszcie , że dla aktywnych graczy bo już raz wpłaciłem 100$ i się okazało że mi się nie należy taki bonus :)

Dokładnie 2razy robiłem depozyty w piątki, i bonus został nie przyznany z powodu że nie jestem aktywnym graczem, na pytanie jaka jest definicja aktywnego gracza usłyszałem że to taki co robi kilka depozytów dziennie :k: serio ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Kuchasz napisał:

Dokładnie 2razy robiłem depozyty w piątki, i bonus został nie przyznany z powodu że nie jestem aktywnym graczem, na pytanie jaka jest definicja aktywnego gracza usłyszałem że to taki co robi kilka depozytów dziennie :k: serio ?

to co oni piszą musisz sobie dwa razy przeanalizować :k: ja robie okolo raz na dwa tygodnie i normalnie mi daja ,mysle ze oni to indywidualnie jakos robia komu daja a komu nie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi