Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę powiedzcie mi jak mogę wypłacić pieniądze z Unibet skoro tam jedyna forma wypłaty to przelew bankowy... Jak wypłacę na bank to mnie pewnie zamkną

Jak juz wyjdziesz to przynajmniej siano bedziesz mial

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie w sprawie buka Betrally.Zauwazylem,że na stronkę można wejść bez żadnych problemów,nie jest zablokowana. Czy na dzień dzisiejszy mogę tam grać bez konsekwencji ustawy hazardowej? A konkretnie czy wchodząc tam nie muszę używać VPNów,DNSów tak aby mnie nie dosięgła ta ustawa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne zakłady dla Polaków od znanej firmy -> SpinPalaceSports

Zarejestruj się jako klient SpinPalaceSports, a automatycznie podwoimy Twoje fundusze w ramach oferty darmowego zakładu. Po prostu zaloguj się, korzystając z unikatowych danych klienta i wnieś pierwszy depozyt za pomocą funkcji bezpiecznych płatności. Twój darmowy zakład zostanie dodany automatycznie do konta: uzupełnimy otrzymasz od nas 100% kwoty do 800 zł.

To nie koniec darmowych zakładów w SpinPalaceSports. Regularnie oferujemy specjalne promocje, o których informujemy za pośrednictwem wiadomości e-mail, aby nasi gracze mogli cieszyć się maksymalnymi zyskami.

Możesz zgarnąć najlepsze nagrody w postaci 800 zł gwarantowanego zakładu już TERAZ!?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, sebas8506 napisał:

Czy mi tu gdzies temat umknął czy to nowe info ale Pinnacle działa, mam że od 14.01.2018 zakłady bukmacherskie przywrócono.. Wie kto cos? 

A spróbuj zrobić depozyt - nie da się :) Możesz zalogować się,wypłacić, ale niestety nie zrobisz depozytu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.01.2018 o 18:42, BePe napisał:

Kolejne zakłady dla Polaków od znanej firmy -> SpinPalaceSports

Zarejestruj się jako klient SpinPalaceSports, a automatycznie podwoimy Twoje fundusze w ramach oferty darmowego zakładu. Po prostu zaloguj się, korzystając z unikatowych danych klienta i wnieś pierwszy depozyt za pomocą funkcji bezpiecznych płatności. Twój darmowy zakład zostanie dodany automatycznie do konta: uzupełnimy otrzymasz od nas 100% kwoty do 800 zł.

To nie koniec darmowych zakładów w SpinPalaceSports. Regularnie oferujemy specjalne promocje, o których informujemy za pośrednictwem wiadomości e-mail, aby nasi gracze mogli cieszyć się maksymalnymi zyskami.

Możesz zgarnąć najlepsze nagrody w postaci 800 zł gwarantowanego zakładu już TERAZ!?

akurat nic o nich nie wiem, wiarygodna firma ? jak z wyplatami i weryfikacja ? podejrzanie wysoki bonus  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi