Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Liverpool - Roma [Konkurs 700 PLN] - KLIKNIJ  

BePe

Astekbet - 100% do 400 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Mecze Dnia na 03.07.2017.

Mecze Dnia zawierają najlepsze oferty dnia. Oferujemy CI wyższe kursy i podwyższone maksymalne stawki na wszystkie wyniki w wybranych meczach.

1. 3008 Piłka nożna Mistrzostwa Brazylii. Seria A Fluminense - Chapecoense 04.07.2017 02:00

2. 335 Piłka nożna Mistrzostwa Norwegii. Tippeligaen Kristiansund BK - Rosenborg 03.07.2017 20:00

3. 9400 Tenis Wimbledon Joao Souza - Dustin Brown 03.07.2017 13:30

4. 12904 Tenis Wimbeldon. Kobiety Wiktoryja Azaranka - Catherine Cartan Bellis 03.07.2017 19:00

5. 7978 Tenis Wimbledon Andreas Seppi - Norbert Gombos 03.07.2017 18:30

Chcesz dobrą promocję na zakłady ? Napisz do mnie pw, a przedstawię Ci szczegóły.

pre_1508402416__malinka4.gif  cas12.gif.03c08630cb1217b8df297411f64c35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpłaciłem 40pln po założeniu konta, na koncie cały czas 40, nic mi nie dodało, jest napisane, że z automatu, dlaczego tak? :)

Pomoże ktoś?

A masz ustawione w moje konto-ustawienia konta - Bierz udział w ofertach bonusowych ?

jak nie masz to nie dostaniesz,musisz to zaznaczyc

kondi.gifkondi.gifkondi.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz ustawione w moje konto-ustawienia konta - Bierz udział w ofertach bonusowych ?

jak nie masz to nie dostaniesz,musisz to zaznaczyc

Mam zaznaczone. Nie dostałem bonusu. Nie będę się z nimi kłócił, bo nie warto o 40 zł, ale miało być ,, z automatu " ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sa 2 salda, bonusowe i głowne, zagralem pierwszy kupom, odliczylo mi od glownego... Kiedy bedzie mi odliczac z bonusowego i liczyc do obrotu??

jak masz już wybrany zakład to w tej zakładce gdzie masz stawkę ciut niżej masz do wyboru konto główne lub bonusowe i musisz tam kliknąć i wybrać z którego ma brać

kondi.gifkondi.gifkondi.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kij z tym bonusem od startu, którego nie dostałem, ale w jaki sposób można się w ogóle skontaktować z tym bukiem? Napisałem w piątek i w sobotę dwie wiadomości, po PL i ANG i zero odzewu do dziś. Buk promowany szalenie, a wygląda na amatorkę, pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz poszło ;) Ale kobieta mnie pyta czy wypełniłem dane na profilu, a wypełniłem. Więc nie wiem czemu nie dopisało mi bonusa.

,,You can not be hurt by the first deposit bonus You can get a bonus after your first investment. You did not have to do your second contest "

O co come on?

,,It was necessary to get it right after your first investment. You can not afford your second investment "

Edytowane przez GalAnonim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi