Skocz do zawartości

BONUS 400 PLN

BONUS 100 EUR

BONUS 100 EUR

BEZ RYZYKA 200 PLN

! 20 PLN + 700 PLN !

BONUS 350 PLN

20 PLN ND + 1000 PLN

Betsson

BONUS 1000 PLN

! BONUS 1000 PLN !

Dołączona grafika

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy
!! HOT !!

ecoPayz (alternatywa Skrill)

ecopayz alternatywa skrill ecopayz karta ecopayz opłaty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#51 BePe   

BePe

• 27736 postów
  • 3346 tematów

Napisano 07 grudzień 2017 - 13:20

Termin ważności karty wynosi jeden rok

Sprawdź jeszcze raz %-) 3 lata jak nic :D

• 0

pre_1508402416__malinka4.gif  0dbda-1478696810.gif

#52 Smerfetka   

Smerfetka

• 91 postów
  • 4 tematów

Napisano 09 grudzień 2017 - 21:36

Cześć. Jak mam karte przypisana w euro i zrobie wyplate w bankomacie euronet w euro to potrącą mi z tegl 2 % tak ?
  • 0

#53 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 34058 postów
  • 3249 tematów

Napisano 09 grudzień 2017 - 21:56

Witam,

Nie mam pewności, ale podobno bankomaty w tej sieci zrobią tak:

euro skonwertuje na pln, a potem pln na euro (dwukrotne przewalutowanie)

Najlepiej zadzwonić do sieci euronet i się dowiedzieć, bo jakiś czas temu na forum pokerowym ktoś dał takie info, nie wiem jak jest obecnie, oczywiście również mogę się mylić

I najważniejsze nigdy nie akceptować proponowanego kursu przez bankomat - zawsze jest zaniżony

• 0

pre_1486832265__juveczepmpionat.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Nie narzekaj na swój los, pomyśl sobie jestem bos !!
http://www.youtube.c...h?v=ZOZPs4HSl0I
Otwórz oczy !!

#54 Smerfetka   

Smerfetka

• 91 postów
  • 4 tematów

Napisano 09 grudzień 2017 - 22:00

No bo jak wyplace w zwyklym to przy koncie silver wyjdzie 5% ?
  • 0

#55 BePe   

BePe

• 27736 postów
  • 3346 tematów

Napisano 09 grudzień 2017 - 22:00

Nie wypłacisz €. W bankomatach euronetu można wypłacać € ale z karty, która nie jest w €.

• 0

pre_1508402416__malinka4.gif  0dbda-1478696810.gif

#56 emonnau   

emonnau

• 2 postów
  • 0 tematów

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:34

wpłacałem przez PSC żeby unikać jakiegokolwiek powiązania kont, ale nie wiem czy jest sens. 7% to trochę mimo wszystko sporo.

jeśli zrobię sobie wpłatę z konta walutowego na ecoPayz, które też mam w euro to spoko? 

• 0

#57 pershing   

pershing

Bóg, Honor, Ojczyzna

• 34058 postów
  • 3249 tematów

Napisano 11 grudzień 2017 - 20:00

jeśli zrobię sobie wpłatę z konta walutowego na ecoPayz, które też mam w euro to spoko? 

FX 

Tak, jeżeli masz konto walutowe w E i wpłacisz na konto ecoPayz, które masz E, przede wszystkim unikniesz FX (przewalutowania) 2.99% lub 1.49%/1.25% (w zależności od statutu) - dodam, że Skrill ma aż 3.99%. Za depozyt kartą jest opłata 1.69%, przelew bankowy jest za darmo

Tutaj masz wszystko ładnie opisane:

https://obstawianie....rill/?p=1004723

• 1

pre_1486832265__juveczepmpionat.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Nie narzekaj na swój los, pomyśl sobie jestem bos !!
http://www.youtube.c...h?v=ZOZPs4HSl0I
Otwórz oczy !!

#58 emonnau   

emonnau

• 2 postów
  • 0 tematów

Napisano wczoraj, 18:55

FX 

Tak, jeżeli masz konto walutowe w E i wpłacisz na konto ecoPayz, które masz E, przede wszystkim unikniesz FX (przewalutowania) 2.99% lub 1.49%/1.25% (w zależności od statutu) - dodam, że Skrill ma aż 3.99%. Za depozyt kartą jest opłata 1.69%, przelew bankowy jest za darmo

Tutaj masz wszystko ładnie opisane:

https://obstawianie....rill/?p=1004723

mam golda, przez ewallet

• 0

Similar Topics Collapse

Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: !! HOT !!, ecopayz, alternatywa, skrill, ecopayz karta, ecopayz opłaty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.

Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.