Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Chelsea - FC Barcelona KONKURS kliknij -> TUTAJ  

BePe

!! HOT !! Vbet - 100% do 100 €

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko ok, po weryfikacji konta (dowód + rachunek) wypłata na koncie ecoPayz mniej niż 10m - dodam, że była to pierwsza wypłata z tej firmy (kwota 300 euro). W pierwszym poście jest błąd dotyczący warunków bonusu od depozytu:

Wagering requirement – 15 (if you received a bonus of €10, you should make a bet of €150 in order to withdraw sums);

3) The Bonus can be wagered on single bets and accumulators;
4) The single bet must be set at no less than 1.9 odds;
5) The Accumulator must contain 2 or more outcomes, each at 1.9 odds or higher;

Obrót x15, ale zwiększyli kurs zdarzenia

Polecam tego bukmachera w tych ciężkich czasach :piwo:

Edytowane przez The Baby-Faced Assassin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wy tu gracie? Ja założyłem konto, wysłałem dokumenty do weryfikacji i po kilku godzinach chce się zalogować żeby sprawdzić czy już ogarneli, a tu mi wyskakuje komunikat, że konto zamknięte. Wbijam na LC żeby się dowiedzieć o co biega, a typ mi pisze, że nie mogę grać z mojego regionu  :mlotek:

Edytowane przez Cecrusher

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje sie ze Vbet tak jak i Noxwin zamykaja sie na graczy z Polski, przynajmniej takie info dostalem na czacie kiedy chcialem odebrac swoj bonus. Szkoda ze takiej informacji nie wysylaja mailem tylko przypadkiem czlowiek sie dowiaduje na czacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn co nie jest do konca potwierdzone? Jak na czacie spytalem sie o moj bonus to gosc mi napisal zebym wyplacacil kase bo bonusu i tak nie dostane bo juz nieakceptuja graczy z Polski (konto mialem zalozone jakis miesiac wczesniej ale dopiero postanowilem skorzystac z bonusu) ze wzgledu na nasza ustawe, szybko sie o niej dowiedzieli ;) Wiem ze ludzie tam graja normalnie bo jak napisalem zadnej oficjalnej wiadomosci nie bylo, ale pare kont zablokowali, co najmniej dziwna sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę chaos się zrobił tam :)

Info ze środy:

"Hi, for now Poland restricted from Vbet, as they blocked most of payment methods..."

Info z piątku:

"Hi Mate, Poland available again"

Info z dziś:

"Hi Mate, cant tell you, will let you know once I get any news..."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem przed chwilą na czacie z babką i napisała:

"Although our services can be accessed globally via the Internet, there are a number of countries and territories which do not allow gaming. I do not wish to offer you incorrect or out-of-date information, so I recommend that you check with your local authority about the legality of playing from your particular location. Then, with the full knowledge at your disposal, you will be better able to make an informed decision."

A jak powiedziałem, że nie ma Polski na liście państw przy rejestracji to otrzymałem odpowiedź

" If you can't find your country in the list of countries, please not try to register. As I mentioned you have to check also with your local authoriities about the legality of playing from your country."

Także wygląda na to, że nic z tego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi