Skocz do zawartości

BONUS 400 PLN

BONUS 100 EUR

BONUS 200 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

! 20 PLN + 700 PLN !

BONUS 350 PLN

20 PLN ND + 1000 PLN

Betsson

BONUS 1000 PLN

! BONUS 500 PLN !

Dołączona grafika

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Zdjęcie

ME Siatkarzy 2017

siatkarzy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 bukexpert   

bukexpert

• 58 postów
  • 7 tematów

Napisano 28 sierpień 2017 - 20:20

Dyscyplina: Siatkówka - ME Siatkarzy 2017
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Estonia - Polska 
Typ: 2
Kurs: 1,10
Bukmacher: Totolotek
Nie będę oryginalny i obstawiam zwycięstwo naszej drużyny narodowej. Zawsze warto sobie coś zarobić, a to jest pewny zysk w mojej opinii. W Totolotku jak zwykle porządny kurs i nie przewiduje innego rezultatu niż nasze zwycięstwo. Myślę, że po pierwszej dotkliwej porażce nastroje w naszej ekipie są już lepsze. Warto dzisiaj zbudować się pewnym zwycięstwem przed kolejnymi, na pewno dużo cięższymi spotkaniami.

• 0

#2 Typerex   

Typerex

• 268 postów
  • 10 tematów

Napisano 30 sierpień 2017 - 19:15

Dyscyplina: Siatkówka - ME
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Polska - Słowenia
Typ: 3:0
Kurs: 2.8
Bukmacher: Totolotek

W oczekiwaniu na start Mistrzostw Europy w koszykówce czy spotkanie polskich i duńskich piłkarzy rozegrane zostanie potwornie ważny mecz z udziałem polskich Mistrzów Świata, a więc siatkarzy. Drużyna ta w porównaniu z tą, która zdobywała światowy czempionat z pewnością jest mocno zmieniona i ciężko stawiać ją na tej samej półce. Mimo wszystko na Mistrzostwach Europy rozgrywanych przed własną publicznością nasi ulubieńcy nie powinni odpadać na tak wczesnym etapie zmagań. Dziś grają o awans do ćwierćfinału ze Słowenią, która nie jest żadnym wybitnym zespołem i moim zdaniem choćby dzięki wsparciu swej publiki nasi zawodnicy odniosą pewne zwycięstwo. Kurs w Totolotku zachęcił mnie na tyle, że podjąłem ryzyko typu na 3:0

• 0

Similar Topics Collapse

Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.

Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.