Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Rekomendowane odpowiedzi

SpaceSoldiers - Rogue 2 2.2 1xbet :t:

Szybka akcja póki kursy w grze, SpaceSoldiers grają z trenerem za ngina, jak dla mnie osłabienie ogromne. Rogue może nie jest potęgą epsortową, ale nie możemy wymagać wiele od trenera, który tam może sobie od czasu do czasu postrzela. Takich akcji na scenie było wiele i tam trenerzy po prostu byli statystami, którzy robili ecofragi, ale jak przyszło co do czego była lipa. Skilla nie kupisz! Z fartem!

Edytowane przez Tonny
By pershing,

35

Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Optic - Virtus 2 3.18 1xbet :n: 16-13 :(

Obie ekipy wczoraj doznały szybkich porażek, ale ja dzisiaj widzę mimo wszystko wyrównane spotkanie, skillowo odstaje neo i pasha, grają słabe zawody,mam nadzieję, że nie zagrają drugiego takiego spotkania. Przed wczorajszym meczem mieli lekki problem,bo dzień wcześniej poświęcili na zdjęcia, a później na 3 mapy z bpro z morelzem. Snatchi wczoraj też poniżej swoich możliwości. Dzisiaj wyjdą już oswojeni, przed meczem zagrają sobie sparing z fnatic acadamy, byali może się nie zagotuje i michu powtórzy wczorajszy występ. Optic daleko od swojej formy, więc szansa jest, albo tylko się łudzę

Edytowane przez Tonny
By pershing,

15+10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Renegades - Gambit 2 1.81 Unibet :t:

Spotkanie drużyn ze swissem 0:1. Wczoraj Renegades zostali zmiażdzeni przez BIG na overpassie 16:6, natomiast Gambit na własne życzenia przegrali po dogrywce z TYLOO na Inferno (najlepsza mapa TYLOO) prowadząc mecz bodajże 14:10, a w ostateczności ulegli 17:19. Jeżeli tylko mir zagra lepiej niż wczoraj upatrywałbym faworyta w zespole kazachskim. Sporo będzie zależeć od picku, przypominam, że gramy jedną mapę. W tym roku obie ekipy spotykały się dwukrotnie na LANie, w maju na StarSeries Renegades wygrało 2:1 (bardzo zacięte spotkanie, cache 28:25 !!, mirage 16:14, a overpass gładko dla Gambit 16:5) oraz w czerwcu na Dreamhacku gambit 2:0

Space Soldiers - compLexity 1 2.5 Unibet 1/10 :n:

Tutaj idę w stronę czutki, pisał @Tonny o problemie SS - grają z trenerem hardstyle, który w pierwszym spotkaniu zrobił 3:22 (Neo może trenerka w końcu? %-) ) ale mimo wszystko powalczyli z Rogue 10:16, a Amerykanie bez szans z Astralis 4:16. Mam nadzieję, że Calyx czy Xantares dzisiaj odpalą...ale naprawdę ten typ to 1/10...

Użytkownik roku - pula 4000 PLN -> https://obstawianie.com/forum/332-użytkownik-roku-2018/

Szczęśliwa Siódemka - co tydzień kumulacja, największa wygrana 510 PLN -> https://obstawianie.com/forum/179-szczęśliwa-siódemka/

Typer Miesiąca - co miesiąc 300 PLN -> https://obstawianie.com/forum/96-typer-miesiąca/

Pojedynki Użytkowników - co miesiąc 150 PLN + 500 PLN na koniec roku -> https://obstawianie.com/forum/173-pojedynki-użytkowników/ 

Konkursy sportowe, wygrywaj PSC, Bony bah, gotówkę na konta gracza u buka -> https://obstawianie.com/forum/253-pozostałe-konkursy/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liquid - HR under 26.5 1.8 1xbet :t: 16-9 byłoby dużo lepiej gdyby nie pistolety przegrane dwa razy

Mecz za chwile, ale zawsze live można złapać. Gramy inferno, Liquid potrafi tam grać; 62% winów na tej mapie, są rozpędzeni, wczoraj jak weszli w Optic to nie było co zbierać. HR wczoraj zaskoczyli i wygrali z North na overpassie. Drugi dzień z rzędu takiego dnia konia nie będą mieć, jak dla mnie Liquid może zaskoczyć i powalczyć tutaj o wysokie cele. To jest dobra ekipa, EliGe tutaj zrobi różnice według mnie. Maksymalnie 10 rund dla HR.

Rogue - Astralis under 25.5 rundy 1.5 STS :n: Astralis dramat

Rogue męczyło się w meczu 5na4, a co dopiero, jak dzisiaj przyjdzie im się mierzyć z Astralis. To jest innym poziom, Astralis easy pierwsza runda, teraz też będzie easy. Tam każdy zawodnik aimowo jest dużo lepszy od zawodnika Rogue, do tego zgranie, map pool przy bo1 też po stronie Astralis. To będzie mecz do jednej bramki, przy obu pistoletówkach to Astralis weźmie ten mecz w 30 minut.

Renegades - Gambit Esports over 26.5 1.8 STS :n: 26 rund :(

Rene wczoraj zostało sprowadzone na ziemie, ale dzisiaj wydaje mi się, że będziemy widzieli bardziej close mecz. Wydaje mi się, że zobaczymy mirage gdzie obie ekipy czują się dosyć dobrze i nie będą chcieli tej mapy zbanować. A tam spodziewam się wyrównanego pojedynku po stronie broniącej. Pojedynek będzie na pewno też indywidualny jkaem vs mir od nich będzie wiele zależało dla drużyny. Ciężko mi tutaj wskazać faworyta, bukmacherzy bardziej faworyzują Gambit, ale no jak dla mnie będziemy widzieli długi i wyrównany mecz, może kolejna dogrywka Gambit.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

25+30+10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AGO - Imperial 1 1.9 1xbet :t: bardzo łatwo 16-3

Idę w stronę AGO, szykuje się bardzo wyrównane spotkanie, ale jestem w stanie im zaufać. Są po dwutygodniowym wspólnym graniu,bo mieli gaming house w Warszawie. Tam trochę nierówności ostatnio w meczu. Windigo było,ale no forma u wszystkich jest dobra. Szpero też super się wpasował w klimat, gruby ma niezłe pomysły w ct, furlan aimowo też wygląda okej. Jest dzisiaj szansa,, ktoś musi wziąć  w obroty polska scenę  esportu  za Virtus. Mecz bo1 także ostrożnie ze stawką.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

complexity - BIG 2 1.51 1xbet

Swiss 1:1, complexity przegrali gładko z Astralis 4:16, wczoraj pokonali SS 16:11 (ale tylko z powodu grającego trenera), BIG genialnie zaprezentowali się w meczu otwarcia, potem niespodziewana porażka z Vegą po dogrywce 16:19. Tak szczerze spodziewałem się kursu maks 1.35, mimo niskiego kursu 1.51 warto to pobrać, smooya z tabsenem na 2 awpy spokojnie moga carrować grę na większości map. Zdziwię się jak "Niemcy" przegrają to spotkania.

Gsmbit - Hellraisers 1 2.4 Unibet

Swiss 1:1, gram ze względu na kurs i system BO1....

Ence - Eunited 1 1.44 Unibet

Dreamhack Montreal, scena EU vs scena amerykańska, znowu dobry kurs, spodziewałbym się maks 1.2, ale system Bo1...

Użytkownik roku - pula 4000 PLN -> https://obstawianie.com/forum/332-użytkownik-roku-2018/

Szczęśliwa Siódemka - co tydzień kumulacja, największa wygrana 510 PLN -> https://obstawianie.com/forum/179-szczęśliwa-siódemka/

Typer Miesiąca - co miesiąc 300 PLN -> https://obstawianie.com/forum/96-typer-miesiąca/

Pojedynki Użytkowników - co miesiąc 150 PLN + 500 PLN na koniec roku -> https://obstawianie.com/forum/173-pojedynki-użytkowników/ 

Konkursy sportowe, wygrywaj PSC, Bony bah, gotówkę na konta gracza u buka -> https://obstawianie.com/forum/253-pozostałe-konkursy/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kinguin - Red Reserve 2 2.09 1xbet :t: 16-14 było nerwowo

Może śmieszny argument mam, ale to on skłonił mnie, żeby próbować dzisiaj przeciwko Kinguin, otóż ich bagaż został zgubiony na lotnisku, chłopaki musieli dzisiaj ruszyć w Montreal i kupić sobie nową myszkę, klawiatury i słuchawki, nie zagłębiałem się jakimi oni grali, bo być może w Montrealu nie będzie dokładnie tego samego modelu, a wiadomo sprzęt też robi swoje. Palce już czują klawisz, myszka jest idealnie dopasowana do ręki, nie kupią byle czego, ale jakiś mały przeskok będzie, każda myszka będzie inaczej chodziła. Grali ze sobą trzy mapy w lipcu i to Reserve odniosło trzy zwycięstwa. Mecz bo1, chłopaki z Kinguin są pewnie lekko podirytowani całą sytuacją, także warto próbować.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Team Spirit - TyLoo over 2.5 mapy 1.85 STS :n: Spirit zmarnowało na inferno meczowe rundy...

Początkowo miałem iść w handi dodatnie na Spirit, ale wydaje mi się, że over mapowy będzie lepszą decyzją. TyLoo będzie chciało zagrać coś z mirage/inferno to są ich mocne mapy. Spirit zagrało fajne spotkanie z North na nuke, aimowo fajnie wyglądają, S0tF1k zrobił na nuke 28 fragów, niezła przewaga tam poszła dzięki niemu. Rozjechali też Rogue na overpassie i niestety lanie od Astralis. Wydaje mi się, że oni będą chcieli zagrać overpassa albo cache. Żadna z ekip nie zbanuje raczej nuke i to będzie decydująca mapa, więc bałbym się typować kto wygra. CaptainMO mam nadzieje, że się dzisiaj obudzi, bo brakuje go czasem dla TyLoo, spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania.

Optic - BIG 1 2.05 STS :n:

2:0 3.8 STS :n:

Tutaj idę w stronę Optic, jak dla mnie aimowo i taktycznie są dużo lepsi od BIG. k0nfig robi robotę, potrafi się nieźle ustawić i w TT taktycznie podchodzi na bsa bez zauważenia. Aimowo też jest dobrze z nim. Po stronie BIG nex i tizan odstają na tym turnieju, a w Optic aż tak od siebie nie odstają gracze. Optic przeszło tutaj ciekawą drogę dwie długie dogrywki rozegrali. Niemcy nie pokazali się jakoś dobrze na tym turnieju pokonali Gambit i Rene, ale te dwie drużyny nic ciekawego nie grały. Sam smooya dzisiaj nie wystarczy.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

3x15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AGO - Kinguin 2:0 2.15 STS :n:

Polski pojedynek, idę w stronę AGO i uważam, że to będzie łatwy mecz dla nich. Kinguin pechowy ten dreamhack, bo zgubiony bagaż, chłopaki siedzą w calvinach kleinach i hilfigerach przed komputerami, komicznie to wygląda nawet %-) Sprzęt też kupiony, już pewnie się dostosowali do niego. Aimowo według mnie lepiej AGO, to samo z mappoolem, który w tym pojedynku jest raczej na korzyść AGO. Będą chcieli zagrać traina albo overpassa i powinni łatwo zrobić swoją mapę, zbanują nuke, więc inferno lub cache wybrane przez Kinguin też nie powinno im przeszkodzić. Szpero z meczu na mecz coraz lepiej wygląda, jest on skillowo według mnie najlepszy ze wszystkich, którzy dzisiaj wystąpią. taz jest mocny tylko na boty, więc dzisiaj moim zdaniem on polegnie. COME ON AGO!

Edytowane przez Tonny
By pershing,

15+10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mouse - NiP Snax under 18.5 frag 1.9 STS :t:

Snax vs dennis 2 1.9 1xbet :t:

Jak dla mnie warto zaryzykować, snax gra póki co słabo, ciężko mu się wkleić w team, do tego dochodzi ciśnienie, bo wiele osób na niego patrzy. Dużo daleko od swojej formy, z czasem wystrzeli, ale jak dla mnie jeszcze nie teraz. dennis 2z3 map w pierwszej fazie miał rozegrane bardzo dobrze, aimowo fajnie wygląda, czasem za bardzo się podpala, do tego jak porównamy linie na nich to STS ma mniejszy kurs na dennisa, czyli nawet oni wiedzą, że dennis jest faworytem tego spotkania, a tu niespodzianka. Dwa bety przeciwko Januszowi jutro!

Vega - C9 1 2.00 1xbet :t: 

C9 ostatnio bez formy, pierwszy mecz zawsze inne podejście, do tego BO1, a Vega jest bardzo niewygodnym rywalem czego się już przekonało Liquid, gdzie im postawili mocne warunki i North. Gra może nie jest jakaś super dla oka, ale jest za to bardzo skuteczna, mają oni proste zasady, rush b cyka blyat. Jest szansa, żeby sprawili oni tu jutro niespodziankę, kurs też już mocno w dół poleciał, bo początkowo było 2.6 do jutra do meczu pewnie już będą wystawione 50/50

FaZe - BIG NiKo over 21.5 frag 1.8 STS :n: dramat występ

Jak dla mnie warto jutro iść w jego stronę, to jest aimowo kozak człowiek, według mnie jest najpewniejszym graczem tej drużyny. Drużyna może na nim polegać, na większych imprezach daje z siebie na prawdę dużo, wykręca bardzo dobry rundy, z ak-47 jest mocny. Minusem tego betu może być, że mecz będzie zbyt krótki, ale przy 24-25 rundach wydaje mi się, że bez problemu NiKo pokryje linie.

Winstrike - Liquid EliGe over 19.5 frag 2.02 STS :t: po 15 rundach 21 fragów

Linia wysoko postawiona, ale aimowo EliGe też jest kozakiem, ratuje drużynę wielokrotnie jeśli musi zrobić jakiegoś clutcha, do tego dochodzi, że Winstrike nie będzie stawiało za bardzo oporu, ecofragi powinny być dla niego, nie boi się stawiać czoła w takich sytuacjach, nie boi się wyjść pierwszy, kurs na pewno zachęcający, 20 fragów w takim spotkaniu do spokojnego zrobienia. Z Optic zrobił w 20 rund, 24 fragi, także jak widać dobrze czuje się w takich lekkich spotkaniach, 20 rund powinniśmy jutro obejrzeć, także jedziemy z tą linią.

MIBR(-4.5) - TyLoo 1 1.8 STS :n: faworyci póki co zawodzą..

Nie widzę innej opcji, może TyLoo jest drużyną, która potrafi zaskoczyć, ale no nie widzę szans jutro, żeby się tak postawili. Major to inne podejście dla takiej drużyny jak MIBR, oni po prostu potrzebują tego turnieju, jak FaZe, mają na sobie wielkie ciśnienie. Będą chcieli lecieć jak najlepiej i jak najszybciej, żeby najlepiej dopiero w finale dostać rywala, ktory będzie mógł im to zabrać. BO1 rządzi się swoimi prawami, ale mappool po stronie MIBR, aimowo tam każdy jest lepszy o dwa razy. Handicap do gry z lekkością według mnie. Nadal uważam, że captainMO bez formy, DD raczej zostanie zgnieciony jutro, także nie będzie kim jutro tam straszyć.

NaVi - Astralis

s1mple over 20.5 fraga 1.6 STS :t:

over 26.5 rundy 1.9 STS :t:

Linia niska, kurs niski, ale do dubla idealnie. Ten gość to jest dla mnie Cristiano Ronaldo piłki nożnej, jutro to od niego będzie zależało, czy Ukraińska ekipa się postawi, robi niesamowite rzeczy w tej grze, potrafi zdobyć fraga z każdej pozycji, aimowo jest kozakiem największym według mnie. Astralis nie jest jakoś w super formie, są do zrobienia, jutrzejszy mecz będzie wyrównany co za tym idzie dużo rund i dużo okazji dla s1mple. NaVi też ma kim straszyć oprócz s1mpla, Edward, flamie - to też niezłe wariaty, electronic potrafi zaskoczyć i dochodzi Zeus. BO1 trafimy na mapę, gdzie obie ekipy potrafią grać, wyrownane spotkanie jak nic.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

200+20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mouse - MIBR

Snax under 17.5 1.9 STS :t: ezzz

Ciśniemy dalej w tym kierunku, wczoraj widzieliśmy mirage i snax zrobił tam 16 fragów, linie już STS zdążył zmniejszyć, ale dzisiaj również uważam, że Snax nie zrobi 18 zabójstw. On nie jest sobą adr na poziomie 59 to słaby wynik, nie wiem ile musi jeszcze przejść, żeby wzbić się na swój poziom.. MIBR wczoraj uległo, dzisiaj jest na nich ogromne ciśnienie, w sumie na mouse też, także ktoś tu może tego nie udźwignąć, stawiam na Snaxa.

C9 - HR (-3.5rundy) 2 1.75 STS :n: dogrywka zrobiła swoje...

C9 tak jak przewidziałem wczoraj uległo dość szybko, HR miało wyrównany mecz z G2, gdzie mieli szanse to wygrać. C9 daleko od formy, dzisiaj jest duża szansa dla HR, że wygrają to łatwo. Handicap malutki, więc warto w to iść.

NAVI - FaZe

s1mple over 22.5 1.85 STS :t:

Wczoraj mu się udało, mecz był close, dzisiaj spodziewam się takiego samego, więc zakładam, że też mu się uda. Aimowo już wspomniałem o nim wczoraj, największy adr ze wszystkich graczy wczorajszego meczu, musiał wczoraj nadrabiać za Edwarda wszystko, dzisiaj obie ekipy mają nóż na gardle, także będzie ciekawe spotkanie, NAVI ma szanse powalczyć w tym meczu, ale s1mple musi wspiąć się na wyżyny i Edward zagrać lepiej niż wczoraj.

NiKo over 21.5 1.7 STS :n: oj chyba NiKo bez formy

Wczoraj mu się nie udało, FaZe zagrało dramat mecz przegrali do 5, zrobił on tam 13 fragów, także gdyby wynik nie był taki niski, albo to FaZe by wygrało over byśmy mieli pokryty, dzisiaj spodziewam się tak jak już pisałem close meczu, także to będzie pojedynek s1mple vs NiKo wydaje mi się, że tych dwóch gości dzisiaj aimowo będą najlepsi i obaj zrobią te overki proponowane przez STS.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

2x25+2x15+10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

betów na zawodników jeszcze nie ma, to rano dopiszemy, póki co skupimy się na 12

Vega - Fnatic 1 2.02 STS :n: 14-16 JW ugrywając 1na3 przywrócił fnatic do życia i niestety nie wyszło

Jak dla mnie kursy są źle wystawione, ale korzystamy i lecimy. Vega rozjechało C9 i zostało rozjechane przez Astralis, czyli tak jak powinno być. Jest u nich pomysł na grę, nie boją się zaryzykować, fajnie agresywnie potrafią zagrać, czuć zgranie w drużynie, jakiś pomysł na terro mają. fnatic prezentuje się fatalnie według mnie, nie ma tam powiewu świeżości u nich, dzisiaj fnatic się też nie popisało z Winstrike, kilka rund ich uratowało z tego co widziałem w archiwum meczu no i Winstrike to poziom niżej, w CT mogą coś zagrać, ale w TT to oni chyba nie mają pomysłu na żadną mapę. Vega ma jutro szanse, a kurs zachęca.

Astralis - Liquid 2 2.02 STS :t: 

over 26.5 1.8 STS :t:

Jak dla mnie Liquid jest w formie na tym majorze, są drużyną, która może ustrzelić ten turniej. Prezentują się najlepiej chyba póki co, niezawodny EliGe, który aimowo jest kozakiem i wspominałem już o tym, do tego wystrzelił Twisstz, NAF też dobrze się prezentuje, a TACO i Nitr0 robią swoje po prostu. Duńska ekipa też ma nazwiska, oni na takiego majora potrafią się spiąć, w pojedynkach h2h dominują Liquid totalnie, ale nie ma co patrzeć w przeszłość, jutro będziemy mieli wyrównane spotkanie, nie zdziwię się, jak będzie jakaś dogrywka. Także tutaj dopisujemy sobie też bet na over, jak tylko wystawią kursy to szarpiemy od razu. Mappool pomiędzy tymi drużynami nie będzie miał już znaczenia BO1 także tutaj wygra skill.

Jak ktoś chciałby zabawić się w mniejsze kursy no to według mnie MIBR 1.3 STS :t:  i C9 1.32 STS :t:  a ja póki co czekam na dalsze kursy.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

15+35+25+10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NAVI - NIP

s1mple - electronic 1 1.7 1xbet :t: 

s1mple over 23.5 2.1 STS :n: 21 fragów szkoda, że mecz miał tylko 22 rundy...

Kurde STS powoli zaczynać kumać, że te ich linie to były zbyt łatwe pieniądze i dzisiaj trochę poszaleli s1mple zrobił do tej pory 25 i 24 fragi, czyli jak widać linie by przekroczył, to były wyrównane mecze, bo 28 i 26 rund, dzisiaj wydaje mi się, że zobaczymy również wyrównane spotkanie, także te 24 fragi powinien trzasnąć, NAVI potrzebuje, żeby on się dwoił i troił. Teraz w pojedynku z electroniciem no wydaje mi się, że powinien go zrobić, bo to on lepiej zachowuje się w sytuacjach clutchowych. ADR zawsze na korzyść s1mple, fragi w tych dwóch spotkaniach też. Uważam, że s1mple jest lepszy aimowo od electronica i po raz trzeci dzisiaj to udowodni.

FaZe - mouse

Snax under 17.5 1.98 STS :t: 11 fragów

Trzeci mecz, a ja trzeci raz przeciwko Januszowi, ale nie ma co się dziwić... Przy 22 rundach przeciwko MiBR zrobił on 9 fragów, przy 28 rundach z NiP zrobił on 16 fragów, dzisiaj będzie według mnie najtrudniejsze zadanie dla obu ekip, bo mają wynik 0-2, ciśnienie na nich jest już ogromne, do tego dochodzi stres, brak formy Janusza, bo jak to kaleczenie inaczej nazwać. Po drugiej stronie NiKo, który jest też bez formy, ale dzisiaj powinien się wstrzelić, GuardiaN co z AWP potrafi robić niesamowite rzeczy, czy karrigan, który pokazuje się z dobrej strony. Snax ma wielki problem i wydaje mi się, że dzisiaj tego problemu nie rozwiąże. Tutaj STS z dnia wczorajszego nic nie zmienił, a dał nam lepszy kurs

TyLoo - HR over 26.5 rund 1.85 STS :n: brawo TyLoo... drugie vega, throw rundy zrobiły swoje 1 rundy zabrakło

Jak dla mnie to spotkanie może być bardzo długie, obie ekipy są według mnie niestabilne, potrafią iść dobrze cały mecz, ale nagle pękają i głupio jakimiś seriami tracą rundy. HR jest już po dwóch dogrywkach, mieli dobry wynik z G2, a zaraz musieli walczyć o to, żeby była dogrywka, ale w dogrywce im nie poszło, i podobnie z C9 przy dobrym wyniku C9 im odskoczyło, później HR znowu wyszło na prowadzenie mając już rundę mapową i skończyło się dogrywką, która tym razem udało im się wygrać. TyLoo wygrało niespodziwanie z MiBR, ale przyszło spotkanie z BIG i nagle coś przestało działać, captainMO i BnTeT nie fragowali, a to od nich się tego wymaga. System BO1 według mnie faworyzuje tutaj TyLoo, ale ich niestabilność powoduje, że są wystawiani przez bukmacherów jako dogi. Pewnie zobaczymy inferno, więc jak dla mnie mapa pod over idealna.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

2x25+2x15+10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze dwie ciekawe propozycje na mecz Astralis - Liquid

Twistz wiecej hs niz dupreeh 1.92 1xbet :n: 13-15

Tutaj tylko czystą statystyką poparty bet, ale po takim kursie według mnie warto w to iść, Twistz trafił z formą na Majora, jego wynik to 63% hs w ciągu ostatnich trzech miesięcy, jego dzisiejszy rywal dupreeh posiada 50% hs w takim samym okresie, jak widać różnica jest spora. Mało tego, że Twistz jest w formie to dodatkowo jeszcze Liquid ma dzisiaj szanse pokonać Astralis, bo wydaje mi się, że to będzie ich turniej.

device vs Magisk 1 1.7 1xbet zwrot 17-17

Druga propozycja to pojedynek w drużynie Astralis, jak dla mnie rola, którą odgrywa device pomoże mu wygrać ten pojedynek, entryfragger, do tego agresja, którą ten człowiek preferuje raczej pomoże mu osiągnąć większa ilość fragów. Póki co w tym starciu jest 1-1, raz o 2 fragi więcej miał Magisk, a raz o jednego fraga więcej miał device. To będzie raczej close mecz i całkiem możliwe, że ten bet będzie zależał od ostatniej rundy na mapie, ale mnie bardziej przekonuje aimowo device plus on jest snajperem co daje mu również przewagę w entryfragach na danej pozycji w zależności oczywiście od mapy. Vamos device

Edytowane przez Tonny
By pershing,

2x15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NaVi - fnatic

s1mple - electronic 1 1.7 1xbet :n: no dzisiaj s1mple zawiódł

Dostajemy od ruskich znowu takiego sztosik beta to w niego wchodzimy, sytuacje opisywałem już powyżej, także co mogę powiedzieć znowu, s1mple wczoraj potwierdził, że jako snajper i lider drużyny po prostu nie zawodzi, jako wisienkę na torcie dorzucił wczoraj clutcha, gdzie miał sytuacje 1vs3 i ugrał rundę kończąca mecz. Wczoraj było 21 do 17 na korzyść s1mple. fnatic pod formą, także dzisiaj s1mple może trochę się pobawić i trochę fragów zdobyć.

BIG - HR

woxic over 20.5 1.85 STS :n: nie ma woxica nie ma HR

Pierwszy raz podchodzimy do takiego typowania, ale podobał mi się wczoraj woxic na overpassie, wiele razy uratował drużynę(zrobił 27 fragów), potrafił zagrać z każdej pozycji, pierwszą stronę miał słabą, ale w CT już się rozkręcił. Dzisiaj ten pojedynek może trwać dość długo, bo obie drużyny grają na podobnym poziomie. Woxic jak weźmie AWP do ręki to potrafi wyczyniać na prawdę cuda, aimowo z ak/m4 też jest u niego całkiem nieźle. Rywale stoją na tym samym poziomie co on, więc o zdobywanie fragów dzisiaj nie musimy się martwić, oby tylko mecz z rundami dopisał i 21 fragów myślę, że ez do zrobienia.

TyLoo - FaZe

NiKo over 21.5 1.85 STS :t:

Próbowaliśmy dwa razy i dwa razy nas zawiódł, wczoraj odpuściłem i wystrzelił, więc dzisiaj próbuje, martwię się tylko o to, czy rund wystarczy, bo dzisiaj FaZe to powinno się przejechać po azjatach, jak FaZe zacznie w TT to mecz potrwa trochę dłużej, ale jak będzie odwrotnie to nie widzę szans dla TyLoo, bo oni w TT to nie potrafią grać według mnie, wczoraj tak opornie szła im ta gra przeciwko HR, tyle prostych błędów, throw rundy straszne. Wracając do NiKo, tak jak już opisywałem on jest potrzebny FaZe, bez niego dwa mecze były wtopione, jak wczoraj wskoczył już na swój poziom i zrobił 22 fragi przeciwko mouse to FaZe wygrało, aimowo on wygląda kozacko, jak już wspominałem, nie boi się grać, dwa pierwsze mecze nie szły mu, mam nadzieje, że utrzyma poziom z wczoraj.

Astralis - MiBR over 26.5 1.85 STS :k::n::n::n::n::n::n: 16-0 :n::n::n::n::k: moje oczy krwawia

Nie oglądałem wczoraj MiBR, ale widziałem za to Astralis w arcyciekawym pojedynku z Liquid, mapa inferno to chyba idealnie pasuje pod te overy, bo często tam są kręcone. Astralis wczoraj sporo zawdzięcza dupreehowi, bo to dzięki niemu tyle zagrali. Dzisiaj powinniśmy zobaczyć dłuższy pojedynek, patrząc po nazwach to tak jak w piłce, kojarzy nam się od razu over, zaciętego spotkania, ostrych wymian, że do końca nie można być pewnym kto tak na prawdę wygra. MiBR po wtopie z TyLoo później już dwa razy rozjechało swoich rywali. Astralis na wstępie mieli trudny pojedynek z NaVi, później rozjechali Vega, a wczoraj to spotkanie z Liquid, gdzie wrócili z wyniku 2-13 na 15-15, ale w dogrywce dostali 0-4. Spotkali się na DH na początku września i tam dwie mapy dla Astralis, jedna łatwo, druga trochę ciężej. Dzisiaj mamy BO1, nie mam pomysłu na to co obie ekipy wybiorą, ale jakby było inferno to bym się nie pogniewał, bo tam o over bym się nie martwił. Mimo wszystko w ciemno, bez mapy próbuje overek.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

3x15+25+15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIP - Vega

lekr0 więcej hs niż jr 1.76 1xbet :t: 9-7

Mecz za chwilę, więc na szybko, według mnie 1xbet popełnił błąd, bo jr to snajper drużyny Vega, więc on będzie się skupiał cały czas na tym, żeby w dłoniach mieć broń snajperską, a co za tym idzie tam hs nie grają roli. lekr0 może nie jest jakimś wybitnym graczem, ale według mnie powinien w tej rywalizacji wygrać lajtowo, bo on snajperki do rąk nie bierze

Edytowane przez Tonny
By pershing,

25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Data: 7-14 październik 2018
Miejsce: Kijów (Ukraina
Pula nagród: 300 000 $
Liczba drużyn: 16

34y5k3l.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje propozycje z StarSeries na pierwszy dzień:

Oczywiście gramy systemem BO1, a to zwiększa wariancję....

Hellraisers - Imperial 1 1.58 22Bet szkoda bo już było 8:2  :n:

Dwa dni temu Imperial wygrało 2:1 z Hellraisers w kwalifikacjach do tego turnieju (train 16:12, mirage 16:13, overpass 8:16). Ale dzisiaj występujemy na Lanie, faworyt tego spotkania bardzo dobrze zaprezentował się na majorze, gdzie zdobyli status Legendy. ISAA czy woxic niesamowicie kerują swoją drużynę, często jeden z nich miał problem z wizą, a tutaj wiemy na 100%, że obaj zagrają.

North - Optic 1 1.62 22Bet :t: 

Małe derby Danii, w tym roku od marca h2h 7:3 w stronę wilków z północy, obie ekipy bardzo dobrze się znają, w przeszłości były mieszane składy (różne organizacje). Sporo będzie zależeć do mapy, ale na chwilę obecną lepszy map pool posiada North.

Gambit - complexity 1 2.10 Unibet :t: 

Można powiedzieć, że Gambit gra w jakiś sposób u siebie - 3 Kazachów i dwóch sowietów %-)...turniej na Ukrainie, ale wiadomo o co chodzi. Trochę nie rozumiem kursu na to spotkanie, w ostatnim czasie Gambit pokonało dwukrotnie Navi w systemie Bo3, a to budzi respekt i zasluguje na uwagę. W czerwcu Gambit pokonało ekipę NA 2:0 na dreamhacku (inferno 16:9, cache 16:14). Upatrywałbym faworyta w zespole Gambit, nie mam pojęcia skąd ten kurs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Complexity - Renegades 1 1.711xbet :n: ale lanie

To lecimy z dniem drugim, dzisiaj zamierzam wytypować pojedynek dwóch wczorajszych przegranych. Complexity można wybaczyć, że przegrali, bo za rywala mieli Gambit, więc tamto spotkanie było 50:50, ale Rene przegrywających z drużyną CyberZen? Rene zrobiło sobie po FACEIT przemeblowanie w drużynie 2za2, także to ich pierwszy turniej LAN w tym składzie, cztery dni temu grali przeciwko sobie online, dwa razy wygrało Rene, Complexity na pewno wyciągnęli błędy z tego spotkania, dzisiaj spotykają się na LANie, więc zupełnie inna atmosfera meczu. W kursie dzięki temu jest okazja do zarobku, bo gdyby tamto spotkanie wzięli Complexity to byłoby na nich pewnie mniej. Po takim kursie według mnie warto.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprout - Vega 2 1.87 Unibet:t:

Osobiście uważam za lekkiego faworyta Vege - nie tak dawno mieli całkiem dobry okres, w ostatnim czasie jednak obie drużyny osiągają mizerne wyniki. Vega powinna być bardziej zmotywowana, w końcu grają "u siebie" - 3x Rosja + 2x Ukraina....

Ence - Imperial 1 1.62 Unibet:t:

Swiss 1:0, obie ekipy zmierzyły się we wrześniu na Dreamhacku, gdzie fińska ekipa po zaciętym spotkaniu wygrała 2:1 (mirek 2:16, d2 16:14, train 19:17). Wczoraj Ence gładko pokonali TYLOO (warto dodać, że to była najlepsza mapa azjatów), Imperial wygrali z Hellraisers 16:11 (comeback z 2:8). Nie da się ukryć, że obie ekipy w ostatnim czasie poczyniły ogromny progres, sporo będzie zależeć od picku mapy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NRG - Fragsters over 26.5 rund 1.9 STS :n: jednak nie dla mnie ten turniej

Niespodziewanie po dwóch rundach te ekipy są z bilansem 2-0, dzisiaj faworytem spotkania są NRG, ale na tym turnieju dzieją się takie niespotykane rzeczy, że jestem w stanie zaryzykować over rund. Fragsters całkiem nieźle sobie tutaj radzi, trafili może z forma na ten turniej, wygrali z Gambit i BIG, rywale nie zagrali jakoś super, ale mimo to drużyna, która jest półkę niżej potrafi się postawić i powalczyć. NRG skarży się na komunikacje w teamie i rundy anty-eco, tego się nie poprawi z dnia na dzień, jak dla mnie szykuje się wyrównane spotkanie.

Edytowane przez Tonny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Flash Wolves - Afreeca Freecs 1 2.05 STS :t::t:

Oglądałem dzisiaj spotkania tych drużyn, jak dla mnie w jutrzejszym spotkaniu lepsze będzie Flash Wolves. Afreeca męczyła się w meczu z G2, z ekipą, która była skazane na porażkę, proste błędy, agresywny styl gry doprowadził ich do straty dolnej linii po czym posypała się dla nich cała gra. Flash dzisiaj na luziku wygrali dając swojemu rywalowi tylko jedno zabójstwo. Flash bez problemu kontrolowało grę od początku, dobre bany postaci, picki też były bardzo ogarnięte. Afreeca z drugiej strony nie popisała się już przy wyborze championow. Jak dla mnie mecz jutro dla Wolves. Jak zdominują jungle tak jak dzisiaj i będą starali się od początku narzucić swój styl gry biorą to na luzie.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi