Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kuchasz napisał:

Proponuję odejmować punkty ,za bany na SB .:)) Będzie wtedy Kulturka non stop

tez o tym myslalem ale po co to ? jak komus nie pasuje ze ktos pajacuje to ignoruje a co ma sb do zbierania punktów ,niech sb bedzie wolne od zbierania i odejmowania punktów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze by było aby Admin/Moderator jak dodaje punkty to dodawał komentarz do postu jak dziś robił Pershing. Bez tego będzie bałagan.

Po za tym jak prześledziłem punktacje, to ten konkurs nie wygra ten kto wygrywa konkursy (czytaj jest najlepszy ), tylko ten kto najwięcej analiz napiszę. Moim odczuciu punktacja z za konkursy powinna być przynajmniej dwukrotnie większa,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, zur555 napisał:

Dobrze by było aby Admin/Moderator jak dodaje punkty to dodawał komentarz do postu jak dziś robił Pershing. Bez tego będzie bałagan.

Po za tym jak prześledziłem punktacje, to ten konkurs nie wygra ten kto wygrywa konkursy (czytaj jest najlepszy ), tylko ten kto najwięcej analiz napiszę. Moim odczuciu punktacja z za konkursy powinna być przynajmniej dwukrotnie większa,

To nie do końca tak, wątpię, że komuś będzie chciało się pisać dziennie dużo analiz, a z czasem po prostu te takie na odwal się nie będą punktowane żadnymi bonusami. Jednak też nie możemy wykluczyć działów sportowych(dlatego za każdy post w dziale sportowym masz 5 pktów + bonus za trafioną bądź napisaną analizę), ponieważ jest do forum bukmacherskie, każdy z nas chce zarobić, a najlepiej czyta się właśnie zdanie osób na dany typ niż jak kilka osób rzuci suchy typ, jak to masz w pewniaku :p  Fajnie, że powoli dział sportowy wraca do życia, tego mi tutaj zawsze brakowało, bo kiedyś, jak była inna formuła pewniaka to tam zawsze jakiś post był nabity.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, zur555 napisał:

Tylko admini mogą przelewać punkty, takie coś jak ja będzie robił każdy z Nas - wtedy będzie wiadomo czy już ktoś rozliczył typ. Ja bym prosił ze swojej strony, aby każdy potem edytował swój post i napisał na końcu wynik spotkania i rozliczył samodzielnie - :t: lub :n:

Godzinę temu, zur555 napisał:

Być może masz rację, to jest dopiero początek rywalizacji, na pewno z czasem będą wprowadzane zmiany, ale proszę nie zapominać, że powoli będzie wprowadzać jakieś nowości, aby urozmaicić zabawę. Dziękuje za odzew i liczymy na dalsze opinie, Wasze pomysły :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, pershing napisał:

Bardzo proszę o rozliczanie swoich typów w analizach poprzez opcję "edytuj"

Pers nie ma takiej możliwości jak już są dodane przez Ciebie punkty w notatce, może dlatego żę administrator coś napisał i wtedy zostaje tylko opcja cytuj, może lepiej byłoby jak byś jako administrator dawał :plus: lub :minus: przy dodawaniu punktów za analize?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, maer napisał:

Pers nie ma takiej możliwości jak już są dodane przez Ciebie punkty w notatce, może dlatego żę administrator coś napisał i wtedy zostaje tylko opcja cytuj, może lepiej byłoby jak byś jako administrator dawał :plus: lub :minus: przy dodawaniu punktów za analize?

@maerJak nie ma? %-) Wczoraj crachmel to zgłosił i dzisiaj zostało naprawione, sam przed chwilą to testowałem i wszystko jest ok. Jak możesz sprawdź jeszcze raz....ale dobrze %-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, pershing napisał:

@maerJak nie ma? %-) Wczoraj crachmel to zgłosił i dzisiaj zostało naprawione, sam przed chwilą to testowałem i wszystko jest ok. Jak możesz sprawdź jeszcze raz....ale dobrze %-)

A to nie wiedziałem bo jeszcze nie próbowałem, za chwilę jak zdążę przed robotą to stestuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez sensu jest system tych skrzyń jak ktoś nie pilnuje cały czas forum to nigdy nic nie kupi. Powinniście to jakoś zmienić np. dać ograniczoną ilość zakupów/użytkownika albo zrobić każdemu osobną pule tych skrzyń :bz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Cecrusher napisał:

Bez sensu jest system tych skrzyń jak ktoś nie pilnuje cały czas forum to nigdy nic nie kupi. Powinniście to jakoś zmienić np. dać ograniczoną ilość zakupów/użytkownika albo zrobić każdemu osobną pule tych skrzyń :bz:

Cecrusher ciesz się że ich dzisiaj nie brałeś, jak ja wszedłem to było już tylko 12 które wziąłem a tam kiepa:k:

Ale coś racji w tym jest aby ograniczyć możliwość do np 5 skrzynek na użytkownika bo powiedzmy za miesiąc albo 2 miesiące będziemy mieć już tyle punktów że wszystkie sobie naraz ktoś kupi:piwo1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, maer napisał:

Cecrusher ciesz się że ich dzisiaj nie brałeś, jak ja wszedłem to było już tylko 12 które wziąłem a tam kiepa:k:

Ale coś racji w tym jest aby ograniczyć możliwość do np 5 skrzynek na użytkownika bo powiedzmy za miesiąc albo 2 miesiące będziemy mieć już tyle punktów że wszystkie sobie naraz ktoś kupi:piwo1:

pers powiedzial, że nie da rady wprowadzić takiego ograniczenia niestety ,dobrze ze tydzien temu bylo na plus u mnie a w tym nic nie kupilem %-)  moze zrezygnowac z tych skrzynek skoro wszystkie moze kupic jedna osoba :bz: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, ŻYLETA napisał:

maer a co miałeś jakieś - pkt  ? 

Coś tam było ale poleciałem na minusie, nie opłacało się w tym tygodniu:p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi