Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

marcio11

Polska - PlusLiga mężczyzn 2017/2018

Rekomendowane odpowiedzi

Puchar Polski - ćwierćfinał

Warszawa - Jastrzębie 3:2
Warszawa 1,65 eFortuna :t:
Warszawa powyżej 93,5 1,73 eFortuna :t:

Dla mnie faworytem są Warszawiacy... Ich forma już od jakiegoś czasu jest bardzo równa ale co ważne bardzo wysoka... Świetnie spisuje się B. Kwolek do tego W. Włodarczyk i do wyboru atakujący Vernon-Evans bądź Gorgiev... JSW gra często w kratkę, potrafią zagrać świetne spotkanie a zaraz bardzo słabo. Dziś na pewno obejrzymy bardzo ciekawą siatkówkę i powinniśmy obejrzeć długie spotkanie... Dla mnie ONICO 60 do 40, dużo lepsza forma Warszawy przekonuje mnie do zagrania w ich stronę.

Składy także lekko w stronę Warszawy, ponadto pod znakiem zapytania stoi występ libero JSW Popiwczaka

Edytowane przez zibi16
Rozliczenie
By pershing,

20 pkt dodane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cuprum Lubin - Espadon Szczecin  3:1

Lubin -1,5 seta 1,62 :t:

Espadon Szczecin lekka zadyszka i dwie gładkie porażki 0:3 z Olsztynem i 0:3 z Resovią i nie było bo to aż taką niespodzianką gdyby nie to, że nie ugrali nawet seta grają u siebie a dziś jadą już do Lubina na mecz z kolejnym mocnym przeciwnikiem. Ł. Kaczmarek i R. Taht już w pełni zdrowi i mogą grać na pełnych obrotach i to jest najważniejsza informacja dla mnie na ten mecz. Wiadomo jaka różnica jest w meczach z tymi siatkarzami a bez tych siatkarzy. Lubin zadyszkę ma już za sobą i teraz nie pozostało im nic innego niż zbierać jak najwięcej punktów w takich meczach. Lubin ma 4 porażki z rzędu u siebie i jest to doskonała okazja aby w końcu kibice mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Czarni Radom - MKS Będzin 3:0

Radom -1,5 seta 1,48 :t:

W Radomiu w dalszym ciągu brakuje atakującego M. Filipa ale do gry w końcu wraca D. Vincic oraz T. Fornal - już w poprzednim meczu grali ale wiadomo, że im więcej się gra tym więcej pewności siebie jest więc z meczu na mecz będzie to jeszcze lepiej wyglądać. Będzin potrafi zagrać dobre spotkanie z najlepszymi ale to raczej we własnej hali, na wyjazdach grają bardzo słabo , na 8 meczy zaledwie 1 wygrana...

Dziś liczę, że gospodarze pokonają swoich przeciwników za 3 punkty.

Edytowane przez zibi16
Rozliczenie
By pershing,

40 pkt dodane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
powyżej 3,5 seta 1,48 :t:

ZAKSA 16 meczy = 16 zwycięstw, genialnie... W Jastrzębskim szykuje się zmiana trenera i może to być taki kopniak dla nich na jeszcze lepszą grę.
Jastrzębie u siebie gra całkiem inaczej niż na wyjazdach, można powiedzieć, że są to dwie inne drużyny....
Myślę, że Oliva, Muzaj, Kampa są w stanie ugrać chociaż by 1 seta ale liczę na coś więcej...

ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk 3:0
powyżej 179,5 1,52 :n:

Jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce. Warszawa po bardzo ciężkim meczu w Pucharze Polski z Jastrzębiem wygranym 3:2 natomiast Gdańsk po spacerku 3:0. Warszawa gra dużo lepiej niż na początku oczywiście Gdańsk też dlatego nie widzę innego rezultatu niż zacięte 4-5 setów... Jeśli miałbym iść w którąś ze stron to lekko pochylił bym się na gości.

Edytowane przez zibi16
Rozliczenie
By pershing,

30 pkt dodane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzin - Bydgoszcz
powyżej 180,5 1,66 eFortuna

Moim zdaniem mecz na styku gdzie jedni i drudzy mogą pokusić się o zwycięstwo dlatego ja idę w stronę overa. Bydgoszcz ostatnio pokonał Katowice 3:1 po dobrej grze, wcześniej urwał 2 sety Warszawie, która jest w niesamowitym gazie i seta Czarnym Radom.
Będzin u siebie jest mocne ale forma ostatnio szwankuje, porażka 0:3 z Czarnymi Radom czy 1:3 z Cuprem...
Jeśli miałbym iść w zwycięstwo którejś ze stron szedłbym w gości natomiast pewniejszy jest over

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi