Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Chelsea - FC Barcelona KONKURS kliknij -> TUTAJ  

marcio11

Liga Mistrzów - Mężczyźni 2017/2018

Rekomendowane odpowiedzi

Chaumont - Novosibirsk 3:2
Novosibirsk -1,5 seta 1,66 eFortuna :n:

Chaumont już 2 niespodzianki zrobił, wygrał z Bełchatowem 3:1 na wyjeździe i 3:2 z Dynamo Moskwa u siebie ale wydaje mi się, że póki co wystarczy.... Dziś stawiam na pewne zwycięstwo Novosibirska i mam nadzieję, że nie popełnią tego samego błędu co Dynamo Moskwa, przypomnę mieli 2:0 w setach i pozwolili sobie na rozluźnienie i porażka 2:3.
Novosibirsk pokazał już formę w tej grupie wygrywając u siebie 2 razy po 3:0 z Dynamo Moskwa i Bełchatowem.
Myślę, że G. Grozer i spółka są o 2 klasy lepszym zespołem i udowodnią to na parkiecie.

Edytowane przez zibi16
By BePe,

+10pkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Toulouse - SCC Berlin 1:3

Berlin -1,5 seta 1,40 Fortuna :t:

No nie ma opcji aby ten mecz nie zakończył się zwycięstwem gości...

Berlin u siebie pokonała Toulouse gładziutko 3:0 tylko w 1 secie mając problemy wygrany 28:26 set, w pozostałych dwóch już spokój i zwycięstwo do 15 i 16 i tak powinno być dziś, spokojne zwycięstwo 3:0 max 3:1. Berlin max 1 set odda gospodarzą, nie ma innej opcji jeśli chcą walczyć o awans... Muszą pokonać za 3 punkty słabiutki zespół z Francji gdzie najlepsi siatkarze odeszli z zespołu wraz z końcem poprzedniego sezonu.

Edytowane przez zibi16
By BePe,

+40pkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Novosibirsk - Chaumont 3:1 (1:1 po 2 setach)
Novosibirsk 2:0 (wynik po 2 setach) 1,65 STS :n:

Mecz już za 40 minut, Novosibirsk zdecydowanym faworytem do zwycięstwa i już praktycznie zapewnią sobie awans do dalszej fazy.
Chaumont to póki co chyba jedna z większych niespodzianek w tegorocznej lidze mistrzów, w tak mocnej grupie mają już 2 zwycięstwa...
Novosibirsk u siebie 3:0 z Bełchatowem i 3:0 z Dinamo Moskwa.
Kadrowo są zdecydowanie lepszą ekipą zwłaszcza grając na własnym terenie są piekielnie mocni dla każdego.
Chaumont już u siebie sprawiliby o mały włos niespodziankę prowadząc 2:1 przegrali 2:3.
Czuję, że zaczną mocno i po 2-óch setach będą prowadzić już 2:0 w setach.
Reszta meczy później.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

10 pkt dodane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PGE SKRA Bełchatów - Novosibirsk 3:0
powyżej 181,5 1,71 1xbet :n:

Niby Novosibirsk faworytem w tym spotkaniu ale już mecz na wyjeździe z Chaumont pokazał, że mecze u siebie a na wyjeździe to jest duża różnica...
Novosibirsk u siebie bez problemu ograł Bełchatów 3:0 (sam pograłem na 3:0) ale dziś już mecz będzie dużo bardziej wyrównany, Bełchatów potrafi spiąć się na takie hitowe mecze zwłaszcza u siebie przed własną publicznością i tak będzie pewnie i dziś.
Po drugie, Novosibirsk już na 85% ma zapewniony awans, musiało by się naprawdę fatalnie ułożyć w tej grupie w 2 kolejkach aby spadli na 3 miejsce a Bełchatów musi walczyć o drugą lokatę i nie pozostaje im nic innego jak wygrać to spotkanie nawet za 2 punkty co i tak będzie bardzo ważnym zwycięstwem.
To będzie mecz dwóch rewelacyjnych atakujących Wlazłego i Grozera, Lisinac też powinien dołożyć swoje 2 grosze...
Myślę, że możemy zobaczyć nawet mecz 5-setowy...
Powodzenia i oby SKRA wygrała.

Myślę, że śmiało można dorzucić

Toulouse - Jastrzębski Węgiel 2:3
Jastrzębski -1,5 seta 1,25 :n:

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15 pkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi