Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Tonny

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Rekomendowane odpowiedzi

5a53667596d9a_Beztytuu.png.500bf5132f851

Grupa H czyli naszych Orłów! Rywali mamy ciekawych, Kolumbia i Japonia na pewno są w stanie z nami powalczyć. Zapraszam do dyskusji na temat tej grupy!

Edytowane przez Tonny

Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polska grupę wylosowała ciekawą i głównym konkurentem powinna być Kolumbia która do słabych nie należy ale nasza grupa ogólnie nie jest słaba bo i Japonia i Senegal mogą walczyć o punkty i grunt to w pierwszym meczu ograć Senegal i w kolejnym uzyskać dobry wynik z Kolumbią a potem jakoś już pójdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to nie wyjdziemy z tej grupy bo nie sprostamy Kolumbii oraz Senegalowi, z Japonią powinniśmy wygrać spokojnie ale to już będzie mecz o pietruszkę - czyli jak zawsze. 

ONLY UNITEDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mecze towarzyskie za nami więc podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Oglądałem oba mecze naszej repry i wsie skróty naszych rywali.

Polska:

Mecz z Nigerią bardzo cienki w naszym wykonaniu niestety ale tam Nawałka sporo prób i testów. W meczu z Koreą wyszedł skład , który w końcu mi się podobał. Zagraliśmy nieźle ale widać to co było wcześniej, że brak Lewego oznacza brak lidera. Zielu pokazał klasę i cieszę się ,że i on jak i Grosik zagrali cały mecz. Optymizmu nie ma ale nasza kadra jak to przed Euro nie gra rewelacji ale Nawałka lubi w towarzyskich spróbować czegoś nowego. Romańczuk to ja nwm co on robi w tej kadrze :fp: ehh no mam nadzieję , że na MŚ nie pojedzie. 

Japonia:

Mecz z Mali fatalny w ich wykonaniu , w końcówce cudem uratowali remis ale widać u nich ogromny chaos i nie wiem czy uda im się poskładać wsio do MŚ. Porażka z Ukrainą 1-2 i również słaby mecz w ich wykonaniu. Moim zdaniem ostatnie miejsce dla nich zarezerwowane jest. 

Senegal:

Tutaj ogromna niewiadoma jak dla mnie. 1-1 z Uzbekistanem oraz bezbramkowy remis z BiH. Nie pokazali oni nic wielkiego w tych meczach ale czasem robią takie akcje , że pałka mięknie . Pakę mają fajną i jeśli trener ich dobrze ułoży na MŚ to moim zdaniem powalczą z PL o 2 miejsce bo pierwsze jest dla Kolumbii.

Kolumbia :

Wygrana z Francją 3-2 mimo iż przegrywali 0-2 mówi samo za siebie. Dziś z Australią tylko bezbramkowy remis ale mieli oni okazji co nie miara i nie wiem jakim cudem tego meczu nie wygrali. Tym bardziej, że w końcówce mieli karnego ale nietrafiony. Tak czy siak jak dla mnie Kolumbia wygra naszą grupę z 9 pkt. niestety. Jako jedyni potrafią zagrać w każdej sytuacji dobrą piłkę i bardzo żałuję , że nie gramy z nimi pierwszego meczu na Mś bo te pierwsze mecze zazwyczaj grają słabiej takie czołowe ekipy jak Kolumbia.

Podsumowanie. 

Po tych meczach śmiało moge postawić wsio kasę na wygranie grupy przez Kolumbię. O drugie miejsce Polska będzie się bić z Senegalem i módlmy się aby oni nie pozbierali się do MŚ bo jak oni dobrze ułożą swoją taktykę to jesteśmy bez szans tak naprawdę z nimi. Na obecną chwilę to my jesteśmy na drugim miejscu :p Japonia to porażka jak na razie. Może do mś się pozbierają ale nie sądzę aby komukolwiek z naszej grupy zagrozili choćby urwaniem punktów. A wy co uważacie ? 

kondi.gifkondi.gifkondi.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vahid Hallihodzić zrezygnował z prowadzenia tamtejszej reprezentacji. Dwa miesiące przed mistrzostwami świata w Rosji. Japończycy będą grupowymi rywalami Polaków.

No to robi się ciekawe :k: musi być tam niezły burdel skoro odszedł :crazy:

kondi.gifkondi.gifkondi.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kadra Japończyków na Mistrzostwa Świata w Rosji:

BRAMKARZE: Eiji Kawashima (Metz), Masaaki Higashiguchi (Gamba), Kosuke Nakamura (Kashiwa).

OBROŃCY:Yuto Nagatomo (Galatasaray), Tomoaki Makino (Urawa), Maya Yoshida (Southampton), Hiroki Sakai (Olympique Marsylia), Gotoku Sakai (Hamburg), Gen Shoji (Kashima), Wataru Endo

(Urawa), Naomichi Ueda (Kashima).

POMOCNICY: Makoto Hasebe (Eintracht Frankfurt), Keisuke Honda (Pachuca), Takashi Inui (Eibar), Shinji Kagawa (Borussia Dortmund), Hotaru Yamaguchi (Cerezo Osaka), Genki Haraguchi (Fortuna Düsseldorf), Takashi Usami (Fortuna Düsseldorf), Gaku Shibasaki (Getafe), Ryota Oshima (Kawasaki).

NAPASTNICY: Shinji Okazaki (Leicester City), Yuya Osako (Werder Brema), Yoshinori Muto (Mainz).

pre_1417615469__united.jpg

Wkrótce czerwona część Manchesteru się odrodzi...

„Krytykować może każdy głupiec. I wielu to robi” - Winston Churchill

,,Głupich nigdzie na świecie nie brak, a szczególnie w tym kraju!" - Bogusław Radziwiłł

I - Pewniak Dnia Styczeń 2014

I, KS - Liga Ekspertów III

I - Liga Ekspertów V 

I - Ekstraklasa 2017

I - Typer Miesiąca Październik 2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Kamil Glik zagra z Japonią - 1.45 STS

Jak ktoś gra w podatkowym bukmacherze to taki kursik do dubla jak najbardziej, według mnie Kamil dostanie szanse na tym mundialu. Skoro jest taki waleczny i w takim szybkim czasie się pozbierał, przecież patrzeć na filmiki z nim po urazie, a teraz...

35078836_2001643643242751_88346620432744

Dodatkowo jest sporo newsów, że to dopiero na mecz z Japonią postawi na niego Adam Nawałka, żeby był gotowy na 100% do gry.

By pershing,

30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolumbia - Japonia 1:2
Kolumbia 1,76 :n:

Kolumbia i powyżej 2,5 3,25 :n:
Kolumbia -1 3,10 :n:

A więc to jest ten dzień gdzie wszystkie oczy Polaków będą zwrócone na mecz Polska - Senegal, nim to nastąpi rozegrane zostanie spotkanie naszej grupy Kolumbia - Japonia. Faworyt? Kolumbia.
Stawiam na otwarty mecz z obu stron ale koniec końców Kolumbia zgarnia 3 punkty a w meczu pada więcej niż 3 bramki.
Kolumbia z przodu ma R. Falcao, J. Rodriguez, J. Cuadrado.. do wyboru są również C. Bacca, L. Muriel.. ahh mają niesamowitą pakę z przodu. W tyle także nie wygląda to gorzej.. D. Ospina z Arsenalu, Y. Mina z Barcelony czy D. Sanchez z Tottenhamu.
Jeżeli chodzi o Japonię... są zagadką.. skazywanie na porażkę w tej grupie niby bez formy, zmiana trenera tuż przed Mundialem. Wyniki w meczach towarzyskich to są same porażki praktycznie - nieciekawie to wygląda.
Ale jeżeli spojrzymy na kadrę to mają naprawdę kim grać.. S. Kagawa, K. Honda, s. Okazaki (nie wiadomo czy zagra z powodu kontuzji),M. Hasebe, Y. Nagamoto, H. Sakai czy M. Yoshida - są to naprawdę nazwiska które mogą robić wrażenie...
Myślę, że obie drużyny strzelą gola co przybliży mnie do overa ale .. lepsza jest moim zdaniem jednak... drużyna Kolumbii i to Oni powinni wygrać a jeżeli strzelą dość szybko gola to może nawet wygrają dość wysoko.
Stawiam na wynik 2/3:1
Edytowane przez zibi16
By pershing,

2x19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polska - Senegal

over 1.5 faulu na Lewandowskim 1.87 1xbet :n: 1 faul

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że w Fortunie ten bet wisi na linii 3.5, także o dwa faule więcej!! Nic tylko korzystać z promocji, którą wystawił nam bukmacher...

Robert to będzie zawodnik, na którym dzisiaj nasza gra będzie w dużym stopniu polegać, to nie tylko człowiek od wykończenia, jak w Bayernie, on w reprezentacji wygląda zupełnie inaczej, wraca po piłkę, rozdaje ją po bokach, często jako kapitan bierze grę na swoje barki i tak będzie jutro. Senegal to będzie ciężka drużyna, zagrają bardzo twardo, nie będą odstawiać nogi, nasi napastnicy zostaną jutro wiele razy przewróceni z hukiem. Robert ostatnimi czasy udowadnia, że w Reprezentacji też potrafi grać, dla kolegów z drużyny jest dobrym kumplem, wiele piłek przechodzi do ataku właśnie przez niego, także po tym kursie jak najbardziej bet do gry.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Świat ( Mistrzostwa Świata 2018 )
Spotkanie: Polska - Senegal
Typ: Polska:minus:1:2
Kurs: 2.35
Data: 19.06.2018
Godzina: 17:00
Bukmacher: Unibet

Analiza: 

Zapraszam na tak długo wyczekiwane 1 spotkanie reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji gdzie w spotkaniu na Otkrytije Ariena Polska zmierzy się z senegalem.

Kurs wystawiony na Polskę przez bukmachera jak dla mnie za wysoki bo Polska to w tym momencie naprawdę drużyna z którą się trzeba liczyć i już sami zawodnicy jacy w Naszej kadrze grają Jak Lewandowski jeszcze z Bayernu czy Milik z Napoli jak i również Zieliński z Napoli i kilku innych pokazuje że po latach posuchy staliśmy się zespołem uzdolnionym ze znanymi na świecie zawodnikami a Senegal nie może się pochwalić aż tak znanymi grajkami.

Patrząc też na zespoły z jakimi grali zawodnicy obu reprezentacji w eliminacjach w swoich strefach to Polska miała postawione dużo moim zdaniem wyższe wymagania nawet przez Danię niż Senegal przez Burkina Faso do tego dochodzą sparingi które Polska grała z lepszymi zespołami i potrafiła zremisować z Urugwajem oraz prowadząc już 2:0 z Chile 2:2 a Senegal ograł tylko Koreę Południową i nie potrafił wygrać z Uzbekistanem czy Luksemburgiem.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo grających w dobrych klubach europejskich polskich graczy którzy chyba bardzo szybko sobie wypracują przewagę w tym spotkaniu i potem będą kontrolować przebieg tego spotkania bo Polska ma naprawdę obecnie mocną kadrę i dla niektórych zawodników mogą to też być ostatnie Mistrzostwa Świata dlatego będą chcieli zagrać je dobrze i poprowadzić reprezentację do jakiegoś sukcesu.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(#1) 19 Jun 2018, 14:00

Kolumbia - Japonia

Typ: X2 

Kurs 2.21 / Milenium (SUPEROFERTA)

Znalezione obrazy dla zapytania kolumbia flaga            Znalezione obrazy dla zapytania japonia

Opis: W tym meczu nie widzę wyraźnego faworyta , większe nazwiska po stronie reprezentacji z Ameryki Południowej czyli Kolumbii ,ale one nie będą dziś grać,bo na to nie pozwoli im reprezentacja z Azji - Japonia , to oni są stawiani jako najsłabsze ogniwo w grupie , czytałem coś o jakichś problemach ,ale takie są wszędzie ,bo gdzie nie ma problemu? Polska podobnie ma problem , który również można jakoś rozwiązać,ale przejdźmy do meczu ,a nie zajmujmy się problemami... 

Według mnie Japonia uparcie będzie grała i podobnie myślę ,że jak i wczoraj Korea z uporem będą grali by nie przegrać. Typowo inny futbol niż Kolumbijski i zobaczymy co ta mieszanka styli na boisku pokaże. Nie zdziwię się jeśli będzie to pierwszy mecz , w którym nie zobaczymy bramek na tych mistrzostwach ,ale bezpieczniej pobieram na remis lub wygraną Japonii , bardziej przemawia za mną remis w tym spotkaniu. Oczywiście umiejętności przemawiają i jest sporo także innych aspektów , które mimo wszystko stawiają w roli faworyta Kolumbijczyków , także bukmacherzy wystawili nieco niższe kursy na Kolumbię . Jednak mimo wszystko nie patrząc na kursy no nie mam zbyt wiele słów by przekonać was do grania na ekipę z Azji , jednak myślę ,że upór i chęci i końcowy sukces będzie po stronie Japonii , myślę ,że rezultat jakim będzie remis , myślę ,że to spokojnie będzie dobry wynik ,a i również nie najgorszy dla żadnej z tych reprezentacji. Po prostu uważam ,że Kolumbia zagra jednak nieco zachowawczo ,by nie pokusić się o stratę bramek ,a co gorsza stratę tak ważnego w dalszej rywalizacji chociażby punktu. Tak jak wspominałem , troszkę myślę ,że umiejętności są po stronie reprezentacji Kolumbii ,lecz upór i zaangażowanie oraz walka dużo bardziej ambitniejsza chęć zostawienia na boisku każdej kropli potu będzie po stronie Japonii. Dla mnie jest to wystarczające przekonanie by zagrać na X2!

By pershing,

40+10

https://tracegrunt.wordpress.com/              MOJE TYPY                   1743282990_sssss(Copy).gif.a84afc289c08872c8c7168dcfe8481cf.gif                                                                

mbmartin aka pyton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polska - Senegal

moje typki-

Strzały gracza w światło bramki Zakłady rozstrzygane według oficjalnych statystyk publikowanych przez FIFA.com
Ponad 0.5 Mané, Sadio Senegal  1,72 Unibet :n:

Dla mnie prosta krotko szybka piłka- serce drużyny w ofensywie szybki błyskotliwy niezły technicznie na tle naszych będzie trudny do zatrzymania dla mnie pewunia bardzo dobry sezon w anglii czasem partoli setki ale napewno Senegal wyjdzie mocno naładowany...Potrafi zagrać na obu skrzydłach zejść do środka uderzyc z dystansu dograć wyłożyć piłkę partnerowi... nasi moze przewyższając doświadczeniem ekipę Senegalu ale potencjał to juz...50/50 Lewy trudne zadanie musimy zagrać mocno na skrzydłach ofensywnie ale uważnie dla mnie siła warunki fizyczne po stronie Mane i spółki .Nasze atuty poza ograniem doświadczeniem... u nas mocna pewna bramka kto nie zagra jest moc  podobno Szczęsny wychodzi...wiec no i Lewy ale sam będzie mu strasznie ciężko sie  przebić coś zrobić z  Koulibalym i  Kara Mbodji mega twardzi mocni fizycznie...no i w każdym wywiadzie podkreślają bl bla bla ze sie nie boja i wiedza z e Lewandowski to star wiec...ostro na niego 

Polska over 1,5 kartki Betsson 2,32 :minus:

Dla mnie ostry twardy mecz mamy ludzi od twardej gry roboty w środku pola tak na chłodno w obronie tez raczej wirtuozerii nie będzie wazny kluczowy mecz ...Po wynik Kolumbii robi sie ciekawie ale i mega nerwowo.  Pazdek Thiago na  środku Góralski Linnety i Krycha każdy moze wyłapać kartkę.Plus zmiany 3 kto by sie nie pojawił to tez jest szansa taki zadani owiec Peszko :P twardy Teodorczyk myślę ze to moze byc najostrzejsze spotkanie mistrzostw jak na razie mecz Szwedów i Skośnych ponad 40 fauli zrobili wiec myślę ze u nas miedzy 13-15 na glowe to spokojnie powinno wpaść... napewno na samym Mane będziemy mieli problemy plus var ....moze jakieś przepychanki sie zdarza gramy to i Polska ....Musisz Mocno imo  tylko budżet mnie ogranicza :p:

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

2x25

LEGIA TO MY -"Trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

yeld Luty :minus: 21,80% 

yeld Marzec :plus: 6,75% 

yeld Kwiecień :plus: 13,60%

yeld Maj :minus: 31,64 % 

yeld Czerwiec :plus: 19,26 % 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam zaryzykuję sobie w meczu Polski za drobne, gdyż i tak już sporo na Japonii ,więc po lekku dla emocji:

Pazdan gol @21

Cionek gol @19 

Coś mam takie przeczucie ,a dzisiaj mnie nie zawodzi , obaj grają od pierwszych minut , wiem ,że są to obrońcy ,ale kto powiedział ,że obrońca nie może strzelić bramki?

Piszczek @13

Rybus @13

Wszystkie kursy z 1xbet za minimalną stawkę 1/10 , a co tam , łącznie stawiam 4/10 ,a i tak zysk był ponad 12j z Japonii :)

https://tracegrunt.wordpress.com/              MOJE TYPY                   1743282990_sssss(Copy).gif.a84afc289c08872c8c7168dcfe8481cf.gif                                                                

mbmartin aka pyton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troszeczkę przepraszam ,ale korzystniejsze rozwiązanie chyba jest takie:

Obrońca zdobędzie gola - TAK @4.34

Kurs z 1xbet

To gram za stawkę 4/10

Nie ważne czy będzie to Polski obrońca czy też Senegalu , często padają bramki ze stałych fragmentów, może jakiś rzut rożny i brameczka obrońcy?

Całkiem możliwe ,dlatego po takim kursie pobieram za stawkę poniżej średniej , tak jak wskazałem. Typ na przeczucie...

mbmartin aka pyton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Izi Cionek gol kurs 19 w masło :wixa:

By pershing,

bukmacherzy nie zaliczyli tego typu jako trafiony

mbmartin aka pyton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem @pershing , bo miałem postawione ,za wcześnie się cieszyłem :(

mbmartin aka pyton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Senegal - Japonia
Typ: Senegal @ 2.36   6/10
Typ: Over 2.5 @ 2.64  5/10
Typ: dokładny wynik - Senegal 2:1 @ 9.2   1/10

Polska - Kolumbia
Typ: remis @ 3.37   5/10
Typ: over 3.5 @ 4.20  3/10
Typ: dokładny wynik - remis 2:2 @ 14.5  1/10

Wielkimi krokami zbliża się "sądny dzień" dla naszej reprezentacji czyli spotkania 2. kolejki w grupie H. Z tej okazji postanowiłem podzielić się swoimi luźnymi przemyśleniami oraz typami, które jakiś czas mam już w głowie. Nie ukrywam, że są to typy, które nie są jakoś mocno poparte statystykami a raczej analizą naszej grupy oraz tym jak może wyglądać sytuacja zarówno jak po tej kolejce jak i tuż po spotkaniu Senegal - Japonia. 
Zacznijmy więc od meczu Senegal - Japonia. Obie reprezentacje mają na swoim koncie dość niespodziewane zwycięstwa, jednak ani jedni ani drudzy specjalnie nie zachwycili. Japonia pokonała Kolumbię, ale nie ukrywajmy mecz ustawił szybki rzut karny i wyrzucenie piłkarza Kolumbijskiego z boiska. Jak wyglądałby ten mecz gdyby Kolumbia grała w pełnym składzie, tego nikt nie wie ale można domyślać się, że wynik mógłby wyglądać nieco inaczej. Kolumbia zdołała doprowadzić do remisu jeszcze przed przerwą i wydaje mi się, że w tym momencie podeszli do meczu zbyt asekuracyjnie, chcą zremisować ten mecz. Szybka zmiana Cuadrado (również przed przerwą), który mógłby się przydać w grze z kontry, wszak jest to zawodnik nie tylko grający ofensywny ale również dynamiczny i szybki. Już w tym momencie widać było, że Kolumbijczycy postanowili wyjść z założenia, że skoro nie można wygrać to trzeba mecz zremisować i to był według mnie błąd. Druga połowa to od początku kurczowa defensywa Kolumbii i dość nieporadna gra w ofensywie Japonii. Do momentu tj. 73 minuty i zdobytej bramki przez Osako po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W tym momencie Kolumbia ruszyła do przodu i mogliśmy zobaczyć, że gra przez prawie pół godziny na remis była błędem. Kolumbia szybko przejęła inicjatywę i być może zabrakło trochę szczęścia, czasu i wyszło jak wyszło. Z drugiej strony, być może trener Kolumbii przestraszył się dość niebezpiecznych kontrataków Japończyków w pierwszej połowie które mogły zakończyć się bramkami ale tylko "dzięki" nieskuteczności zawodników z kraju kwitnącej wiśni mieliśmy wciąż 1:0. 
Senegal podobnie niczym nie zachwycił, wykorzystał wielbłądy polskiej drużyny i naszą nieporadność w grze ofensywnej. Mogła się jednak podobać gra Senegalu na skrzydłach, Diouf a przede wszystkim Niang szybkością przewyższali naszych zawodników, w cieniu ich gry był Mane czyli największa gwiazda tej drużyny, a w obwodzie wciąż jest m.in. Keita Balde. Widać, że Senegal korzysta przede wszystkim ze swoich warunkach fizycznych i w starciu z Japonią będą moim faworytem. Wydaje mi się, że Senegal nie tylko będzie groźny w grze z kontry ale również przy stałych fragmentach gry gdzie mają dużą przewagę fizyczną i zapewne będą próbować to wykorzystać. 
a teraz zupełnie na luzie o meczu Polska - Kolumbia :-) 
nie chce mi się już przypominać tej gry z Senegalem, jedni mówią, że jesteśmy źle przygotowani fizycznie (fakt, przy Senegalu wyglądaliśmy blado) ale może to Senegal trafił idealnie z formą. Inni twierdzą, że Kolumbia też niczym specjalnym się nie popisała, a my gorzej niż z Senegalem nie zagramy. No właśnie tego się najbardziej obawiam, bo już dzisiaj możemy się dowiedzieć, że Adam Nawałka zaczyna (i to mocno) kombinować ze składem. Mając w pamięci Koreę czy Niemcy może to jest dobry pomysł, bo ewidentnie niektórzy są pod formą, a wtedy zarówno w Korei jak i w Niemczech zmiennicy pokazali, że można było dać im szansę wcześniej i nie jest powiedziane, że wracalibyśmy z tych Mundialu już po fazie grupowej. Z drugiej strony ani w Korei ani w Niemczech nie mieliśmy takich zawodników jak mamy obecnie, owszem oprócz Lewandowskiego i może Glika, Piszczka, Błaszykowskiego może Szczęsnego nie są to wielkie gwiazdy ale przypomnijmy sobie kim graliśmy na tych wcześniejszych Mundialach. Co prawda może zbyt wielu oczekuje od tej drużyny rzeczy niemożliwych, pamiętam jak Jan Tomaszewski bodaj po losowaniu grup mówił o tym, że półfinał to absolutne minimum dla tej drużyny, a później przychodzi pierwszy mecz i tacy pseudo-eksperci płaczą i krytykują tą drużynę. Ja oglądałem spotkanie Chorwacji z Argentyną, wielu pewnie porównuje sobie Chorwację z naszą drużyną i uważa, że my też jesteśmy na takim poziomie tylko czegoś brakuje. Nie, nie jesteśmy drużyna porównywalną z Chorwacją, wystarczy zobaczyć w jakich klubach grają czołowi gracze Hrvackiej: Barcelona, Real Madryt, Liverpool, Atletico Madryt, Juventus czy Inter. U nas natomiast: Bayern, Juventus, Napoli, Borussia Dortmund. Jak jest jednak różnica? Otóż Chorwacji są w większości podstawowymi zawodnikami tych drużyn, u nas w zasadzie oprócz Lewandowskiego czy Piszczka, pozostali nie są kluczowymi zawodnikami często nie mieszczą się w podstawowej jedenastce. 
Jednak to jest Chorwacja, my będziemy rywalizować z Kolumbią i tutaj mam swoją teorię (może spiskową ale sam ją sobie w głowie ułożyłem i będę się jej trzymał). Otóż jeśli pierwszy mecz zakończy się zwycięstwem Senegalu to drużyna z Afryki zapewni sobie już awans, pozostanie walka o 2. miejsce. I owszem, może np. Kolumbia odpalić i nas przysłowiowo zlać, albo na odwrót. Ja jednak typuję strasznie wyrównane spotkanie w którym jednak bramki padną - po tym co widziałem w pierwszych spotkaniach i grze defensywnej obu ekip myślę, że bramki padną. Ja typuję remis ale remis bramkowy :-)  No i zobaczmy jeśli faktycznie tak by się zakończyło to ostatnia kolejka naszej grupy zapowiadałaby się pasjonująco, bowiem Polacy jeśli wygraliby z Japonią a Kolumbia z pewnym już awansem Senegalem to wtedy o awansie decydują bramki. Więc byłaby to korespondencyjna walka o awans - kto zapewni sobie bardziej efektowne zwycięstwo :-) 
Oczywiście to wszystko to tylko moje teorie ale nikt nie zabroni mi tak uważać i tak obstawiać :-) Dodatkowo dodam jeszcze jedną, którą zapewne mało kto zauważył (a może się mylę). Od razu zaznaczę, że nie mam nic do osoby Dariusza Szpakowskiego, ale odkąd pamiętam, gdy Polacy grają na wielkiej imprezie i komentuje Szpakowski to nad naszą drużyną wisi jakieś fatum, jedynie w spotkaniach już o pietruszkę potrafią wygrać. Wyjątkiem było Euro 2016, gdzie prawo do pokazywania imprezy miał Polsat (na wyłączność) i naszej drużynie wiodło się przyzwoicie. Być może ktoś w TVP wiedział o takiej zależności, bowiem pierwszy mecz owszem Darek komentował ale dwa kolejne ma już komentować Jacek Laskowski, więc może i to sprawi, że małymi kroczkami nasza gra się poprawi. W zwycięstwo nad Kolumbią zbytnio nie liczę, Kolumbia też ma dużo do udowodnienia ale jeśli faktycznie pierwszy mecz zakończy się zwycięstwem którejś z drużyn (wszak może też wygrać Japonia), to remis w starciu Polska - Kolumbia sprawi, że owszem będzie dwóch rannych ale nie będzie zabitego. 
Tak pokrótce mam nadzieje będzie wyglądać sytuacja w naszej grupie już w niedzielę. Ile z tego się sprawdzi zobaczymy już niedługo :-) 
By pershing,

promocyjne 500 pkt za analize

By pershing,

135

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolega wszystko fajnie opisał jak gram trebelka i 

Polska - Kolumbia  2 2,3 forBET :t::t:

Coz mi sie Kolumbia w meczu z Japonia podobała grała praktycznie cały mecz w 10- w 1 połowie byli zespołem lepszym stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji wyrównali na 1-1 a w 2 połowie po prostu padli z sil ale Azjaci zagrali dobre zawody.Kolumbia gra lepiej w ataku ma większy potencjał sa lepsi technicznie myślę ze będą prowadzić grę u nas musza byc zmiany począwszy od bramki...Nawałka popełnił błędy i chyba zespól jest zle przygotowany do turnieju szczególnie fizycznie zabrakło wszystkiego w 1 meczu a w szczególności walki takiej typowo fizycznej gry na faul.Stylowo powinno to byc inne spotkanie troszkę łatwiejsze  bo Los capeteros w obronie tez sa do ruszenia popełniają błędy ale za to w ataku maja potencja trio Bacca Luis Muriel I Falco  dla obu reprezentacji   mecz o byc albo nie być .Sporo kibiców z Kolumbii będzie ok.30 tys-  dobra pora do grania zobaczymy kto lepiej wejdzie w meczu i myślę 1 gol zdecyduje ja to widzę w czarnych barwach taka powtórka z 2002 roku i....

Japonia - Senegal Posiadanie piłki (%) – Japonia over 50,5 1,8 forBET :t: na luzaku...

Sam jestem ciekawy jak ten mecz będzie wyglądał...na x remis obie maja bardzo dobra sytuacje wyjściowa. Senegal mocny fizycznie przy stały fragmentach powinien byc groźny ale Japonia zaskoczyła pokazała sie z dobrej strony w 1 meczu wiadomo jedno będą walczyć biegać i mysle  ze oni będą prowadzić grę- Kolumbijczyków zaskoczyli z kontry od początku stad ta czerwona kartka i....pełna dominacja w 2 połowie meczu.Wiadomo kto strzeli gola ten odda pole gry i zespól przegrywający będzie zmuszony do ataku tak wyglądała sytuacja w obu meczach tych zespołów Japonia miała posiadanie na poziomie 59 % z Kolumbia to jest bardzo duzo...Senegal pokazał sie z nami z bardzo chytrej strony oddali nam pole do gry do ataku pozycyjnego mądrze sie bronic i czekając na nasze blendy myślę ze tutaj ten mecz moze byc podobny .Senegal jest zdyscyplinowany taktycznie bardzo uważny jak 1 strzela gola to sie cofną do tylu i...będąc grac na czas i z kontry 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na wstępie podziwiam za stawianie pieniążków przeciwko naszym, ja po prostu bym nie mógł wtedy oglądać spotkania

Polska - Kolumbia

Polska over 12.5 fauli 1.84 Fortuna :t: 15 fauli

Jak już wspomniałem wyżej przeciwko naszym nie stawiam, ale tutaj wcale nie uważam, że to byłoby granie przeciwko naszej drużynie, tylko raczej motywacja, bo te faule to ma być według mnie gryzienie trawy, czyli coś czego zabrakło w spotkaniu z Senegalem. To wcale nie muszą być jakieś brzydkie faule, po prostu tracisz piłkę pod bramką rywala to trącisz gościa, żeby nie puścił kontry, takie przewinienia, które sędzia po prostu gwizdnie, ale nie rzuci kartki. Drugim argumentem dla typu to jest spotkanie o wszystko dla obu ekip, Kolumbia też będzie tutaj gryzła i będzie biegała od bramki do bramki przez 90 minut i walczyła o każdą piłkę. Mamy graczy z charakterem(no może zabrakło go w spotkaniu z Senegalem, albo za dużo chcieliśmy) i jak dostaną po kostkach to albo sami się odwdzięczą tym samym albo jak przystało na ekipę kopnie go kolega, który może sobie na ten faul pozwolić. Z Senegalem zagraliśmy bezbarwnie, bez pomysłu na grę, bez większych ambicji, bo chcieliśmy wygrać to spotkanie nie grając i było 8 fauli, dzisiaj musimy postawić all in, zagrać na 110%, także to 13 razy zostanie odgwizdane na spokojnie. Cesar Arturo Ramos Palazuelos nie pozwala raczej na zbyt dużo, średnia kartek to ponad 4, nie boi się przerywać gry, kiedy jest przewinienie, a dzisiaj tego nie zabraknie.

Falcao i Lewandowski strzelą gola i obie ekipy 4+ RR 13.00 1xbet :n: Lewandowskiego zabrakło :fp: najsłabszy lider MŚ

Jeszcze 4fun spróbuje coś takiego za mikro stawkę. Falcao w spotkaniu z Japonią zmarnował dwie niezłe sytuacje, można byłoby go obwiniać za to niewykorzystane sytuacje, ale dzisiaj wyjdzie na jeszcze większej spinie, będzie ofensywniejsze spotkanie, bo remis dla obu ekip nie jest wcale najlepszym rozwiązaniem, obie ekipy będą chciały wygrać. To samo z Lewandowskim, on po prostu nie dostawał piłek od kolegów, widziałem statystykę, że tylko raz dostał podanie w tym spotkaniu z Senegalem, a reszta sytuacji, kiedy był przy piłce to po prostu sam sobie potrafił ją zdobyć. Stykowa sytuacja, rzut karny do piłki podchodzi Lewandowski, który rzadko się myli, także no wcale nie jest powiedziane, że gole tych dwóch kotów to może być problem, gorzej z RR. Kolumbia grała w 10 prawie cały mecz mieli 3 RR, my graliśmy słabo też mieliśmy 3 RR, także jak dzisiaj zagramy lepiej, a Kolumbia zagra 11vs11 to po tym jeszcze jednym RR powinno być dorzucone

Edytowane przez Tonny
By pershing,

40+20+19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biznes is biznes i tak ciężko to sie ogląda czy sie gra na naszych czy przeciwko mam nadzieje ze po prostu po raz kolejny sportowo bukmachersko sie mylę ....:plmoc:dobre dnia panowie @Tonny @Tonny :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Góralski otrzyma ŻK 3.5 Fortuna :t:

Podobno Jaca wychodzi dzisiaj na boisko no to mamy faworyta do kartki, prowadzi on bardzo twardą grę, nawet w meczu towarzyskim dostał, ba 3 występy w reprze i 2 kartki :k: Dzisiaj będzie miał jedno zadanie wyznaczone od Nawałki, wszystko co cięższe sprowadzać do parteru, będzie miał dzisiaj trochę do roboty; Falcao, Cuadrado, James no ciężko będzie im dotrzymać tempa. Środek pola będzie dzisiaj należał do niego, także nic tylko grać!

Edytowane przez Tonny
By pershing,

100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tonny pograłem w betssonie po 3,25 jeszcze ode mnie...bez kombinacji 

Polska - Kolumbia Kolumbia wieksze posiadanie pilki % 1,75 Betsson:t:

Kurs nie powala i rożnie moze sie ułożyć starta bramki oddanie pola gry  ale środek pola z Jamesem jest bardziej kreatywny od naszych pytanie jak u niego ze zdrowiem W sumie ten mecz daje duzo znaków zapytania....- my mamy przecinać i grac szybko do przodu do Lewego na skrzydło do Kownasia. Kolumbia nastawiona na prowadzenie gry atak -atak pozycyjny Latynosi lubią grac piłka, lubią sie nia bawić- miec przy nodze ważny mecz liczę ze jednego nie zabraknie walki jest Góralski...Piłkarsko technicznie jesteśmy słabsi zobaczymy jak będzie to wyglądać. fizycznie przygotowanie i zmiany Nawałka musi reagować jest Grosicki ....

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

40+20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj na meczyki trochę fantazji

Zaczynamy od tego, że:

Jacek Góralski otrzyma żk 3.50 Fortuna

Statystyki Jacy już wszyscy znamy; 4 mecze w reprezentacji 3 żk, a jak doliczymy do tego statystyki klubowe to 7 spotkań i 5 kartek. Wynik niesamowity, że tak powiem. Do tego dochodzi dzisiejszy sędzia tego spotkania Sikazwe z Zambii, który już w spotkaniu Belgia - Panama pokazał, że nie będzie go interesowało to co mówi góra, tylko bezpieczeństwo zawodników. Japonia dzisiaj gra all in, bo ich awans cały czas jest zagrożony, natomiast my gramy o wyjście z twarzą z tych MŚ, chociaż według mnie już trochę za późno, ale no spróbujemy, że Jacuś wyjdzie z twarzą.

Do tego kolejny typ z egzotycznym kursem:

powyżej 2 bramek, 3 kartek i 10 RR 7.50 forBET

O kartki już się nie martwię, tak jak wspomniałem wyżej, sędzia tego spotkania nie boi się ich pokazywać, mecz o awans dla jednych i o honor dla drugich, więc raczej nie ma co liczyć na jakieś odstawianie nogi. Przejdźmy teraz do RR, mimo słabego meczu z Kolumbią potrafiliśmy tych RR zrobić 7, dzisiaj też będziemy walczyć, także nasze wrzutki będą lądowały na rzutach rożnych, miejmy nadzieje, że Japonia trochę się do tego dołoży. Jeśli spojrzymy na bramki no to dzisiaj w bramce ma stanąć Fabiański, to trochę martwi, bo jeśli zobaczylibyśmy w bramce Szczęsnego to raczej bez problemu. Liczę dzisiaj mocno na naszych zawodników, wiadomo, że Lewandowski z niczego bramki nie wyczaruje, ale być może Japonia mu pomoże, kto wie, może jakiś bezpośredni gol z rzutu wolnego. Typ wiadomo nie za większą stawkę, ale dla lepszego oglądania.

Kolumbia - Senegal 1 1.8 Fortuna

Kolumbia pierwsze spotkanie przegrała, ponieważ cały mecz w 10tke, w drugim spotkaniu byliśmy my, bezradne dzieci we mgle, ale Kolumbia zagrała na prawdę bardzo przyzwoicie. Falcao, James, czy Cuadrado nieźle nami kręcili. Senegal wcale nie jest taki wspaniały, z Japonią pierwsza bramka to więcej szczęścia, z nami to samo dwie bramki bardziej szczęśliwe. Dzisiaj Kolumbia bez problemu zgarnia trzy punkty, technicznie są lepsi, kondycyjnie również, Senegalczycy grają bardzo prostą piłkę, Polska przegrała, bo nie walczyła, a Kolumbia grając 10vs11 próbowała chociaż ugrać jeden punkt, a pamiętajmy, że było blisko do tego. Dzisiaj nie widzę szans na inny wynik niż Kolumbia.

By pershing,

2x25+30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznę od meczu Polski. Przewidywany skład na to spotkanie to Fabiański - Piszczu, Glik, Bednarek, Rybus - Kurzawa, Krycha, Zieliński, Góralski, Grosik - Lewy. Uważam, że to optymalny skład. Nie ma trzęsienia ziemi i grania ławką, której dobrze wiemy, że nie mamy. Zawodnicy, którzy mają coś do udowodnienia (Glik, Fabiański) lub będą chcieli zmazać złe występy (Piszczek, Zieliński, Grosicki) są w pierwszym składzie. Jest Lewy, który chce w końcu strzelić bramkę na mundialu, a to może być ostatnia okazja. Mecz może być ciężki. Wysoko temperatura, którą raczej lepiej zniosą wybiegani Japończycy, których zadowoli remis, więc raczej będą grać z nami jak Senegal, czyli ultradefensywnie i szybkie kontry. Pachnie mi tu 0-0 przez dłuższy czas meczu. Wierzę jednak, że nasi bez presji wyniku przechylą szalę na swoją stronę. Może jakiś wolny w okienko w wykonaniu Lewego. Może w końcu jakieś dobre podanie Zielińskiego które Lewy mimo krycia zamieni na gola. Może stały fragment gry po dośrodkowaniu na niskich Japończyków. Tak więc generalnie będę ryzykował na Polskę po kosmicznym kursie 3 (przed MŚ był 1.8). Na bezpieczniejszych kuponach będę zabezpieczał się remisem. Można spróbować zakładu na małą liczbę goli lub na czyste konto Polski. Nasza obrona z Glikiem powinna wyglądać zupełnie inaczej, a też Japonia tak jak pisałem raczej skupi się na tym żeby nie stracić, bo to ją urządza, a wiedzą też, że piłkarsko na papierze są słabsi, więc nie ma co szarżować. Myślę, że to my będziemy prowadzić grę, a Japonia się bronić, dlatego zakład na rogi w naszą stronę wydaje się super okazją po dobrym kursie. To samo w kwestii posiadania piłki, które może wyglądać podobnie jak z Senegalem a kursy zacne. Dodatkowo nie spodziewam się dziś kartek. Raz, że nasi już na wakacjach to nie ma co robić polowania na nogi, a dla Japonii istotna może być klasyfikacja fair play, w której o awansie może przesądzić liczba żółtych kartek! Do tego jak zwykle w meczach Polski kilka zakładów specjalnych na zawodników widocznych w tabelce. Przypominam też o zakładzie zawartym przed mistrzostwamina to, że Góralski zdobędzie najwięcej kartek wśród naszych reprezentantów po kursie 41! Na tą chwile po jednej kartce ma Góralski, Krychowiak i Bednarek. Góral dzisiaj raczej w pierwszym składzie na def pom, czyli na pozycji na której zawsze na kartkę szanse są spore, a grając każdy odbiór wślizgiem wręcz się o to prosi. Także jak widać nawet takie kursy są realne i jest spora szansa. Nawet jak nie wejdzie to warto było zagrać by pokazać przykład "perełki". Starczy o meczu Polaków, gdyż drugi mecz w naszej grupie jeszcze ciekawszy.

Kurs na Kolumbie w tym meczu oscyluje w granicach 1.90. Uważam to za super okazje. Jeden warunek - Kolumbia musi zagrać tak jak z Polską, nie tak jak z Japonią. Myślę, że Japonię zlekceważyli, a też mecz nie ułożył się po ich myśli (karny i czerwona w 3 minucie). Z nami pokazali futbol, z którym spokojnie mogą się bić o strefę medalową tych mistrzostwa. Najpierw jednak muszą pokonać Senegal, żeby wyjść z grupy. Jest to warunek konieczny, żeby uniknąć patrzenia na wynik drugiego spotkania. Senegal też wie, że przegrywając ma bardzo małe szanse na awans, więc będzie podobnie jak w meczu z nami stawiał busa licząc na kontry. Jednak jeśli Japonia była w stanie im strzelić 2 gole. My jeden i w pierwszej połowie prostymi piłkami, grając słabo byliśmy w stanie wprowadzić zamieszanie w obronę Senegalu, to uważam, że Kolumbia też nie będzie miała problemu ze sforsowaniem tej obrony. Jak strzelą na 1-0 to cały plan legnie w gruzach i mogą paść kolejne bramki dla Kolumbii. Myślę, że może stać się to stosunkowo szybko, więc będę też próbował jakiegoś handi czy overa. 

Niektóre typy: 

Japonia - Polska 2 2,97 12 j. OTWARTE  
  Japonia - Polska X2 1,51 25 j. OTWARTE  
  Japonia - Polska under 2,5 1,67 8 j. OTWARTE  
  Senegal - Kolumbia 2 1,87 30 j. OTWARTE  
  Senegal - Kolumbia Kolumbia -1 3,15 6 j.

OTWARTE

Japonia - Polska & Senegal - Kolumbia x2 & 2 AKO 2,78 30 j. OTWARTE  
  Japonia - Polska Japonia nie strzeli gola 3,15 6 j. OTWARTE  
  Japonia - Polska Wygra Polska - remis zwrot 1,82 25 j. OTWARTE  
  Japonia - Polska mniej niż 3,5 żółtych kartek 1,57 8 j. OTWARTE  
  Japonia - Polska Polska więcej rzutów rożnych 2,6 25 j. OTWARTE  
  Japonia - Polska Polska większe posiadanie piłki 2,85 30 j. OTWARTE  
  Japonia - Polska Lewandowski strzeli gola 2,2 7 j. OTWARTE

Jeśli jesteś zainteresowany większą ilością typów, lub też typami stawianymi live to PW.

By pershing,

a masz elit 250

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to moje typki Japonia - Polska Remis - nie ma zakładu  Japonia 1,9 forBET :n:

Japonia więcej strzałów  celnych 1,82 Betsson :t:

Japonia wygra 1 bądź 2 polowe meczu 1,92 Betsson :minus:

Japonia wygra do zera 4,5 Betsson :n: Tak 3 spotkanie w historii  jak na razie mamy 2-0 do azjatów dawno dawno temu na tournee w Hong kongu  5-0 do zera u siebie przed mundialem 2002 r 2-0 i teraz Azjaci w formie my....chciałbym sie mylić serce chce  ale u nas brak zgrania formy przygotowania fizyczne azjaci nacja waleczna ambitna jak zawsze z szacunkiem do rywala wyjdą naładowani jak...zjedzą nas po 30 minutach gry....

Po takim kursie biorę i gram biało-czerwoni dali idealnie zarobić na tym mundialu. Ogólnie jak na razie finansowo dobry mundial .Chłopaki co nie co do meczu opisali i swoich typów. Kilka slow dla czego tak .Po 1 jest bardzo ciepło gorąco a nasza kadra wygląda pod względem fizycznym źle...dzisiaj znowu zmiany w składzie ale...to moze byc mecz do jednej bramki jak jak stracimy pierwsi  to znowu sie po sypiemy...O 1 meczu nie ma co mówić..... dramat. 2 mecz z Kolumbia dobry początek i po 25 minut padliśmy fizycznie. Japończycy graja fajnie piłka wymieniają duzo podań od obrony sa wybiegani ambitni i wiedza o co graja nie sadze zeby stawka tego meczu ich sparaliżowała...ok  popełniają   indywidualne blendy w defensywie ( Kawashima ) ale...w porównaniu z nami to niebo a ziemia.Graja w dobrych klubach europejskich maja doświadczony skład i z przysłowiowego kelnera grupy który miał być ostatni w tabeli... graja swoje i sa w bardzo dobrej sytuacji do wyjścia sa w formie i graja dobra piłkę tak po prostu.Obawiam sie tego...to moze byc najgorszy mundial dla nas w historii jak juz nie jest...U nas sporo smrodu atmosfera itp itd Japonia nas po prostu zabiega oddają nam  piłkę i będą czekać na blendy tak jak Senegal i raz po raz kontrować...  a jak będzie trzeba to przejma inicjatywne i będą grali atak pozycyjny na tle naszych teraz wyglądają na ekipę kompletna potrafiącą zagrać wszystko. Skład na ten mecz wygląda fajnie. Jest Fabian w bramce 4 w obronie Kurzawa dostaje szanse no i po raz kolejny Zielu moze cos pogra- dogra do Lewego bo to jest żal i szkoda patrzeć jak ten chłopak gra w kadrze ...bo Lewy musi miec piłki i byc w polu karnym szkoda ze nie ma Peszki no ale zadanie specjalne jeszcze pewnie sie pojawi :P Jestem ciekaw jak wejdzie w mecz Jędza i czy wytrzyma fizycznie....ogólnie jak fizycznie będą Polacy wyglądać 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

3x25 + 40

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi