Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Chelsea - FC Barcelona KONKURS kliknij -> TUTAJ  

Alibaba

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - Pjongczang

Rekomendowane odpowiedzi

18.02.2018 02:15

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Slalom Gigant - Mężczyźni (Świat)

275719.jpg
Henrik Kristoffersen TOP3 2,25 Fortuna

Tu sytuacja jest chyba dość klarowna złoto raczej zarezerwowane dla Austriackiego dominatora slalomu i slalomu giganta czyli Marcela Hirschera, który pokazał moc już w superkombinacji i jeżeli nie popełni jakiegoś błędu, a wątpię a by to zrobił to kolejne złoto padnie jego łupem, kurs na to zdarzenie mizerny jedynie do jakiejś taśmy się nadaje wiec nie zaprzątam sobie tym głowy. Ja tu się skupię na tych którzy powinni obok niego zameldować się na podium. Tutaj idę ewidentnie w stronę Norwega Henrika Kristoffersena który w tym sezonie pucharu świata jeżeli chodzi o slalom gigant, notuje całkiem dobre wyniki, w trzech z pięciu stratach stawał na drugim miejscu podium, poza tym raz był czwarty oraz raz piąty a więc bardzo niewiele brakło mu do podium. Dzięki dobrym wynikom jest na drugiej pozycji w generalce Giganta. Przy takiej dyspozycji nie powinien mieć problemów ze zdobyciem pierwszej trójki.

236524.jpg
Mathieu Faivre TOP10 1,60 Fortuna

Mam jeszcze jeden warty uwagi typ a dokładniej, że Francuz Mathieu Faivre zamelduje się w pierwszej dziesiątce, a kurs na to zdarzenie całkiem przyzwoity i warto spróbować. Dlaczego sądzę, że znajdzie się on w TOP10 a no już tłumaczę. Mathieu od początku sezonu notuje w miarę wyniki, może nie są one tak dobre jak w zeszłym sezonie jednak potencjał jak najbardziej ma. W tym sezonie w pięciu zawodach cztery razy znajdował się w pierwszej dziesiątce, oprócz pierwszych zawodów gdzie ich nie ukończył szło mu w miarę dobrze, notując czwarte miejsce, jedenaste i dwukrotnie ósme. Jak widać stać go żeby złapać się do dziesiątki. Dla niego póki co jeszcze ważniejsze jest doświadczenie zdobywane na takich imprezach bo jest jeszcze stosunkowo dość młody jeżeli patrzeć na bardziej utytułowanych alpejczyków i jeszcze kilka dobrych lat startów przed nim. Myślę, że typ warty próbowania.

By pershing,

70

By pershing,

60

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótko o Bobslejach - dwójki mężczyzn 

Pierwsze co to stawiam na pewno coś w stronę jednych z faworytów, Kanadyjczyków Kripps/Kopacz (Plilot Kripps) . Ogólnie na tych igrzyskach jest co najmniej 6 ekip liczących się w walce o medale , więc trochę ciężko wytypować tych , którzy wyjadę ze złotym medalem , ale jeśli chodzi o podium to jestem dziwnie spokojny o tą parę. Justin Kripps ma świetny sezon za sobą , pięć razy stawał na podium w ośmiu występach, wyglądają bardzo dobrze na tym torze, w każdych zjazdach  treningowych wysoko, a przede wszystkim równo. Justin był już sporym faworytem do medalu Kanadyjczyków w Sochi , gdzie zajął 4 miejsce w dwójkach, myślę, że w PyeonChang medal zdobędzie: 

Kanada (J.Kripps)  TOP3  @2.00  Betsson

Codie Bascue wyrósł na lidera amerykańskich bobslejów, 23 latek wygrał w tegorocznym PŚ na najtrudniejszym technicznie torze w Lake Placid.  Złoty medalista z Vancouver Steve Mesler powiedział o młodym Amerykaninie, że jeżeli okiełznał ten piekielny tor to poradzi sobie wszędzie. Do tego Codie to jest taki bobsleista , że jak zacznie dobrze to potrafi osiągać na prawdę niezłe wyniki i tak jest też tutaj, z każdym treningowym przejazdem lepszy czas. Wierzę , że osiągnie niezłą pozycję , a  jestem przekonany , że  będzie wyżej od dwójki , którą pilotuje Nick Cunningham.

Nick Cunningham - Codie Bascue   2  @1.85  1xbet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BIEG MASOWY 15KM - MĘŻCZYŹNI  Samuelsson, Sebastian - Doll, Benedikt Typ: 1 1,72 Bet-at-home  obaj bardzo mocni tutaj już swoje wygrali zdobyli medale w biegu pościgowym-  stoczyli tu kilka pasjonujących pojedynków  na na sprincie lepszy Niemiec o niecałe 17 sekund w biegu pościgowym górom szwed o niecałe 3 sekundy na 20 znowu góra Samuelsson. Szwed bardzo dobrze biega pewnie strzela młody chłopak duzy talent. Niemiec bardziej ograny doświadczony dobry junior ma dobry sezon co pokazuje na olimpiadzie biegowo jest ok na strzelnicy tez w porządku. Zdecyduje dyspozycja dnia konkretnie strzelanie bo w biegu myślę ze Szwed jest o te kilka sekund szybszy strzela także lepiej  minimalnie więcej szans daje mu w tej parze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi