Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

BePe

Betsafe - Darmowy zakład 150 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

trudno nie zobaczyć jak jest 5 opcji wpłaty, no jest ecoPayz

Łowca nagród rzeczowych, finansowych oraz pamiątkowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba zależy od waluty  konta. Ja mam USD i nie mam ecoPayz

ScreenHunter 164.jpg

ale bez problemu można zrobić depozyt wybierając MasterCard i zapłacić kartą ecoPayz.

betw.gif.76c689bc27a2fa7aee91c7a2a100010  cas12.gif.03c08630cb1217b8df297411f64c35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie w PLN jest

Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten bonus jest dla wszystkich? czy tylko dla nowych? Bo dałem weź udział i nic się nie zrobiło , nie wiem czy jestem w tej promocji czy nie .

https://tracegrunt.wordpress.com/              MOJE TYPY                 

mbmartin aka pyton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie grasz w Betsafe ? Lepszej okazji może nie być. Oprócz powitalnej promocji mamy konkurs dla nowych osób w Betsafe -> https://obstawianie.com/topic/37287-tottenham-juventus/ Obecnie tylko 3 osoby typowały więc szanse na nagrodę są wyjątkowo DUŻE :D

betw.gif.76c689bc27a2fa7aee91c7a2a100010  cas12.gif.03c08630cb1217b8df297411f64c35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FUTBOLOWY KLASYK Odbieraj 15 PLN zakład bez ryzyka i 5 darmowych spinów co tydzień!

Każdego tygodnia, aż do 20 maja, możesz zdobyć zakład bez ryzyka o wartości 15 PLN na piłkę nożną i 5 darmowych spinów w slocie o wysokim RTP – Joker Pro.

Dochodzimy do decydującego etapu rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy, gdzie rodzą się nowi zwycięzcy ...a pokonani wracają do domu.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

ZAPISZ SIĘ - Wystarczy, że zapiszesz się tylko raz, a będziesz miał okazję zdobywać nagrody każdego tygodnia.

OBRÓĆ 30 PLN - Obróć co najmniej 30 PLN od poniedziałku do niedzieli na zakładach z kursem 1.5 lub wyższym.

3 CIESZ SIĘ NAGRODAMI - Odbierz zakład bez ryzyka o wartości 15 PLN na piłkę nożną oraz darmowe spiny w “Joker Pro” !

Szczegóły na stronie -> Betsafe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi