Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

BePe

22Bet - Bonus 122% do 50 €

Rekomendowane odpowiedzi

22b.gif.e9782366e24247c3476ecb9967f271cb

-> 22Bet

THE PERFECT START WITH 22Bet - THE FIRST DEPOSIT BONUS 122% WELCOME BONUS of UP TO €50/$50 and 22 Bet Points.

-  Register at 22Bet.

-  Complete all the required fields in My Account.

-  Make a deposit of at least €1/$1

-  Receive a 122% bonus of up to €50/$50 + 22 Bet Points.

-  The bonus will be credited to your account automatically after the deposit is made.

Regulamin

Only one 122% first deposit bonus per customer.

To receive the bonus, a customer must deposit a minimum of €1/$1/etc.

The maximum bonus amount is €50/$50.

The bonus is credited to the customer's account automatically after the first deposit is made, unless the box "I do not want any bonuses" is ticked.

Before making a deposit, the customer must select the bonus account where the bonus will be credited.

Once credited, the bonus cannot be transferred between bonus accounts.

Withdrawal of funds from the customer account is only possible after the bonus has been redeemed (wagered).

If the bonus has been credited to the bonus account for sports betting, the wagering requirement is 5x the bonus amount in accumulator bets. Each accumulator bet must contain at least three selections. At least three selections in each accumulator must have odds of 1.40 or higher.

Warunki obrotu bonusem (rollover) zostają spełnione dopiero po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.

All deposit bonuses are available for all countries apart from Croatia (HR), Hungary (HU), and Serbia (RS).

-> 22Bet

betw.gif.76c689bc27a2fa7aee91c7a2a100010  cas12.gif.03c08630cb1217b8df297411f64c35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam, strona w budowie, wiele jeszcze do poprawy, moze zaufany wlasciciel ale ... ludzie na czacie i w supporcie z 1xbet + ich praktyki (czyli totalna amatorka)

Depozyt zrobiony w pon, zgloszenie mailowe i na czacie czy moga dopisac mi bonus, oczywiscie gadka szmatka ze za chwile to zrobia ale maja problemy techniczne,, wiec zrobia to za kilka h(w poniedzialek mowione) gram sobie 3 dni (pon/wto/sro) i odzywam sie na czacie po bonus i dostaje takiego kwiatka :

amatorka.jpg

czyli co ? mam nic nie robic(nie grac zadnych betow) i czekac az laskawie dopisza go, ehh szkoda gadac :beka:

to juz lepiej skorzystac z black friday w 1xbet, niz bawic sie u tych amatorow %-)

Edytowane przez GdzieKoza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak jest (nie tylko u nich), że do czasu otrzymania bonusu nie można grać.

betw.gif.76c689bc27a2fa7aee91c7a2a100010  cas12.gif.03c08630cb1217b8df297411f64c35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze w teorii, w praktyce w 1xbet( gdy jeszcze Skrill byl dostepny) wplacilem siano na black friday, pogralem sobie troche i po kilku godzinach chcialem walnac tripla z bonusu, a tu lipa a bonusu brak (mimo ze okieneczko z oferta pojawilo sie, gdy logowalem sie), wbijam na czata, trafilem na goscia co byl w miare dobrym humorze i po 10min dopisal mi bonus (twierdzil ze z powodu problemow technicznych nie dostalem na poczatku bonusu), mozna --- > oczywiscie ze mozna tylko trzeba chciec :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RECEIVE UP TO 122 €/USD AND 22 BET POINTS EVERY FRIDAY i 22Bet.

Make a deposit on a Friday, to get a bonus and to participate in the promotions RELOAD and RELOADx2.

THE PERFECT START WITH 22Bet - THE FIRST DEPOSIT BONUS

•  22 €/USD + 22 Bet Points: Make a deposit of at least 44 €/USD
  •  44 €/USD + 22 Bet Points: Make a deposit of at least 88 €/USD
  •  122 €/USD + 22 Bet Points: Make a deposit of at least 244 €/USD

Regulamin

A customer is entitled to only one 50% bonus in the amount of €22/$22; €44/$44; €122/$122.

To receive a €22/$22 bonus, a customer must deposit a minimum of €44/$44.

To receive a €44/$44 bonus, a customer must deposit a minimum of €88/$88

To receive a €122/$122 bonus, a customer must deposit a minimum of €244/$244.

The bonus is credited to a customer's account automatically after the first deposit is made, unless the box "I do not want any bonus" is ticked.

In order to withdraw the funds from the customer's account, the bonus must be wagered 3x the bonus amount in accumulator bets within 24 hours of the bonus being credited. Each accumulator bet must contain three or more selections. At least three selections in each accumulator must have odds of at least 1.40.

-> 22Bet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też zrobiłem depozyt , myślałem ,że automatycznie dostanę bonus , pisałem na czacie i pan odpisał ,że muszę czekać. Pewnie już nie dostanę tego bonusu ,bo pograłem bety ,więc lipa z tym bukmacherem . Szczerze nie polecam , totalna amatorka.

https://tracegrunt.wordpress.com/              MOJE TYPY                 

mbmartin aka pyton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie, nie ominie Was bonus.

Cytat

We will add them bonus by myself if they will not get in after all updates, they will receive their bonus in any case, soon or later.

Bonusy już są dodawane z automatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam ,ale nie wiem jak zagrać za ten bonus , mam dodane 3 zdarzenia , wszystkie kursy ponad 2 ,a nie wiem jak zagrać.

mbmartin aka pyton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie musisz na dole kuponu zaznaczyć ze grasz z salda bonusowego 

LEGIA TO MY -"Trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

yeld Luty :minus: 21,80% 

yeld Marzec :plus: 6,75% 

yeld Kwiecień :plus: 13,60%

yeld Maj :minus: 31,64 % 

yeld Czerwiec :plus: 19,26 % 

yeld Lipiec :plus: 23,31%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mają problemy techniczne i z komputera się nie da puścić kuponu za środki bonusowe ( proszą o cierpliwość ) . Z ciekawości wszedłem mobilnie i można grać ;)

mbmartin aka pyton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, mbmartin napisał:

Z ciekawości wszedłem mobilnie i można grać

potwierdzam w wersji mobilnej masz opcje pomiedzy Main Account/pewnie bonus account jesli masz bonus)

Edytowane przez GdzieKoza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zrobiłem dzisiaj i mi nie dopisało

Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@GdzieKoza? spoko będzie dodane ;) Już przekazuje. Cały czas działają ale bonusy nie uciekną Wam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

working on it

all will receive first bonus, it will be ok, mate 
no worries 
I am practically sure that next week it all will be done 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@BePe Jak zagrać na tym bukmacherze za środki bonusowe bo na ich stronie ma odnośnika na dole aby przełączyć tak jak na innych z tej grupy softowej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@maer  mobilnie na razie tylko można zagrać ( tam jest ta opcja )  , pisałem wyżej ,że też miałem ten problem...

mbmartin aka pyton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Will check it all later
We know about bonuses and will fix this problem, no worries please

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Złożyłem depozyt przez ecoPayz, bonus dali już z automatu :))

Edytowane przez Alibaba

pre_1417615469__united.jpg

Wkrótce czerwona część Manchesteru się odrodzi...

„Krytykować może każdy głupiec. I wielu to robi” - Winston Churchill

,,Głupich nigdzie na świecie nie brak, a szczególnie w tym kraju!" - Bogusław Radziwiłł

I - Pewniak Dnia Styczeń 2014

I, KS - Liga Ekspertów III

I - Liga Ekspertów V 

I - Ekstraklasa 2017

I - Typer Miesiąca Październik 2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:)) już jest a z automatu po zrobieniu depozytu. Osoby, które robiły depozyt w momencie gdy jeszcze to nie działało sprawnie, dostaną bonusy na dniach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy kto na początku nie dostał bonusu, ma go już na swoim koncie :)) Obecnie jak pisałem bonus jest już z automatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie brak

@BePe

Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi