Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Real Madryt - Liverpool [Konkurs 1000 PLN] - KLIKNIJ  

zibi16

Siatkarska Liga Narodów kobiet

Rekomendowane odpowiedzi

Turcja - Włochy 3:0
Turcja 1,85 Fortuna">fortuna :t:

Stawiam lekko na Turczynki z racji tego, że jest to pierwsza kolejka nie ma co szaleć... Włoszki skład lekko rezerwowy a siatkarki z Turcji zawsze groźne. Ostatnie mecze to Włoszki zawsze wygrywała z Turcją dziś pora to zmienić. We Włoszech brakuje kilku podstawowych siatkarek myślę, że Turcja to wykorzysta.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dominikana - Korea 2:3
Korea 1,40 Fortuna :t:
Korea -1,5 seta 1,78 Fortuna :n:

Już teraz pobieram te kursy bo do jutra lekko spadną. Oglądałem oba mecze Korea - Belgia i Chiny - Dominikana i powiem tak... Tak źle Kim to nie zagrała już dawno, nawet Ona była zmieniana przez trenera i nie było szansy bez niej z dość niespodziewanie dobrą grą Belgijek ale ... Gdzie Belgijki a gdzie drugi skład Dominikanek... W starciu z Chinkami były po prostu bez szans.Może nie przegrają 35 punktami jak z Chinkami ale daje im max 1 seta a Koreankom daje szanse na rehabilitacje za dziś ... :)

Edytowane przez zibi16
By pershing,

25+10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chiny - Belgia  3:0
powyżej 168,5 2,76 :n:

Taki zakład stawiam na to spotkanie... Wystarczy w sumie 1 set wygrany przez Belgijki i zakład możemy spokojnie pokryć na plus. Chinki wczoraj zmiażdżyły Dominikanki ale i Belgijki zaskoczyły pozytywnie mnie z Koreankami wygrywając 3:0. Oczywiście jest to typ ryzykowny i równie dobrze może zakończyć się ten mecz 3:0 dla Chinek ale ja wierzę, że Belgijki ambicją i jeszcze natchnione wczorajszym zwycięstwem powalczą.

Argentyna - Holandia 1:3
poniżej 135,5 1,53 :n:

Wystarczą sety do 20 i zakład wchodzi a ja wierzę, że Holandia w przynajmniej jednym secie rozjadą Argentynę. Wczoraj Rosjanki dały się zaskoczyć i straciły pierwszego seta ale dziś Holenderki mam nadzieję, że zagrają skoncentrowane od pierwszej piłki.

Rosja - Tajlandia 3:1
powyżej 172,5 2,07 :t:

Rosjanki widać, że grają w nie najmocniejszym składzie i jeśli Argentynki to wykorzystały to Tajlandia zrobi zapewne to samo. Tajki to przede wszystkim obrona... Wczoraj z Holenderkami zagrały nieźle...przegrały oczywiście 0:3 ale myślę, że na tą chwilę z tym składem to Holandia jest mocniejsza od Rosji...

Brazylia - Japonia 3:1 174 punkty... 25:11 w 4 secie..
powyżej 175,5 2,05 :n:

Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że ostatnio Brazylijki po prostu leżą Japonkom. Ostatnie 2 mecze to 3:2 i 3:2, wczoraj Brazylijki uległy Niemkom niespodziewanie 1:3 a Japonki przegrały z Serbkami 0:3. Wydaje mi się, że Japonki mimo wszystko wygrają chociaż 1 seta z Brazylijkami a ogólnie powalczą w meczu, over prawdopodobny.

Polska - Włochy 3:2
Polska 2,28 :t:

Polki niespodziewanie dobrze zagrały z USA wygrały 1 seta a pierwsze 3 sety stały naprawdę na niezłym poziomie z naszej strony. Włoszki jak wspomniałem wczoraj rezerwa i przegrały 0:3 z Turcją... Jest to chyba nasza jedyna szansa aby wrócić ze Stanów ze zwycięstwem. Kurs niezły więc i ja spróbuję.

Wszystkie kursy z Fortuna

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+15+35+15+35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Turcja - Polska 3:0
Polska +1,5 seta 2,00 :n:
powyżej 170,5 1,51 :n:

Mnie również Polki zaskoczyły na plus w tych 2-óch spotkaniach. Wczoraj potrafiły wyciągnąć mecz z 1:2 z Włoszkami co naprawdę dobrze świadczy.
Smarzek dużo piłek dostaje ale na rezerwie jest jeszcze młoda Bociek atakująca, która może wejść i wcale tego poziomu może nie obniżyć. Nasze przyjmujące także in plus.. Zagrywka Mędrzyk wczoraj zrobiła swoje a Grajber w przyjęciu i ataku. Jeżeli można mieć jakieś ale .. to do środkowej Efimienko, nie zagrała Ona dobrego meczu.
Turcja tutaj także nie jest swoim najmocniejszym składem, również grały mecz 5-setowy z USA więc troszkę zdrowia też zostawiły na parkiecie.
Stawiam, że nie zakończy się ten mecz na 3 setach (chociaż teraz już nic nie wiadomo po tym co odwaliły Chinki) ale i wierzę, że Polki zdobędą minimum 2 sety.
P.S. Kto widział piękny serwis Naszej środkowej Polańskiej? Gdzie chciała zaserwować z wyskoku a wybiła się prawie ze środka boiska :D ...

Rosja - Holandia 0:3
Holandia 1,42 :t:

Rosjanki nie prezentują swojego poziomu póki co, w dodatku skład mocno przeciętny. Holenderki powinny spokojnie ogarnąć ten mecz. Oczywiście 3:0 raczej nie będzie ale z tego co widziałem to Holenderki grają lepiej.
Wczoraj Rosjanki ledwo z Tajlandią sobie poradziły dziś już nie będzie tak łatwo. Kurs nie najwyższy ale powinien siąść.

Bez analizy:
Niemcy - Japonia powyżej 3,5 seta 1,34 1:3 :t:
Brazylia - Serbia 2 1,44 3:1 :n:

Kursy z Fortuna

Edytowane przez zibi16
By pershing,

15+25+10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi