Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Tonny

WTA Tour: Nottingham, s-Hertogenbosch - 11.06-17.06.2018

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce: Nottingham, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 11.06-17.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000

Miejsce: s-Hertogenbosch, Holandia
Data rozgrywania: 11.06-17.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000

Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

13.06.2018 12:00

Tennis » United Kingdom » WTA Nottingham 

Spotkanie: Falconi I. - Buzarnescu M.

Falconi I.         VS .       Buzarnescu M.

Opis: Dziś na kortach trawiastych rozgrywanych w Nottingham dojdzie do spotkania Iriny Falconi z Mihaelą Buzarnescu . Obie bardzo doświadczone zawodniczki,ale żadna z nich nie posiada zwycięstwa w turnieju WTA. Oczywiście faworytką jest urodzona w Bukareszcie , 2 lata starsza Rumunka Buzarnescu , która także znajduje się wyżej w rankingu i ostatnio jej forma jest bardzo dobra , jest to jej aktualnie najlepszy tenis jak dotąd w karierze,a w rankingu znajduje się na 30 pozycji. Amerykanka Falconi urodzona w Ekwadorze znajduje się dopiero na 152 pozycji w tym rankingu. Tutaj w Wielkiej Brytanii musiała się przedzierać przez kwalifikacje . Nie miała tam kłopotów , a w pierwszej rundzie ,a więc 1/16 turnieju łatwo ograła Rodionovą Arinę ( Australia) 6-4,6-1. Oczywiście nie ma co zbytnio porównywać rywalki z Rumunką,ale myślę ,że dzisiaj powalczy i kursy na Amerykankę są przesadzone. Buzarnescu już w pierwszej rundzie męczyła się z Cepede ,a tam oczywiście też była faworytką ,a wygrała dopiero po tajbreku w trzecim secie. Myślę ,że bardzo dobrym typem na ten mecz jest handicap w stronę Falconi i tak też gram. Nie raz widziałem ją na kortach trawiastych i powiem szczerze ,że całkiem dobrze gra jak na jej pozycję w rankingu. Buzarnescu dużo nie grała na trawie ,a wygrany mecz przeplata porażką z tego co widzę patrząc na statystyki , ja bezpiecznie pogram handicap gemowy i setowy. Polecam.

Typy:

Irina Falconi (+4 games handicap)

Kurs 2.24 / 1xbet

Stawka 10/10

oraz

Czy 1. zawodnik wygra przynajmniej jednego seta?

Typ: TAK

Kurs 2.00 / premium (Bwin)

Stawka 8/10

By pershing,

zwrot (15) + 35 +10

https://tracegrunt.wordpress.com/              MOJE TYPY                 

mbmartin aka pyton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi