Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Tonny

1/2 finału Chorwacja - Anglia [11.07.2018, środa godz. 20:00]

Rekomendowane odpowiedzi

961689889_Beztytuu.png.7341db266973c3d99

Środowe spotkanie o finał, ciut mniej emocjonujące niż wtorkowe? Zobaczymy! Chorwacja jest już po dwóch seriach rzutów karnych; wygrali z Danią, wygrali z Rosja, czy będzie trzecia? Anglia również miała już jedną serię rzutów karnych z Kolumbią i wczoraj bez problemu pokonali Szwecję. Ciężko mi tutaj wytypować kto wygra, ale jak obserwuję Chorwację to mogą zaskoczyć i zgarnąć całą pulę nawet. Zapraszam Was do rozmów na temat tego spotkania!

Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kibicuje Chorwacji w tym meczu lecz Anglia się rozkręca na tym mundialu skwintuje to smsem od znajomego Anglia zrobiła największy wynik od 1990 roku  młodzi którzy mieli jechać po nauke prawdopodobnie przywiozą medal ...... a oni już nabrali doświadczenia na tym mundialu ale wszystkiego dowiemy się w środę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chorwacja - Anglia 1:1 (2:1)
Anglia 2,34 :n:

Anglia (A) 1,66 :n:
Anglia i poniżej 3,5 2,70 :n:

Wczorajszy mecz nieco mnie rozczarował mimo, że faworyt awansował to mecz nie stał na takim poziomie jaki sobie wyobrażałem no i był tylko 1 gol.
Dziś natomiast wydaje mi się, że właśnie ten 1 gol może zdecydować o awansie.
Chorwaci po 2-óch dogrywkach z rzędu i jeśli dziś doszło by do 3-ciej dogrywki to chyba z siłami by mieli problemy, ogólnie już pod koniec meczu mogą im wyjść bokiem te 2 dogrywki, jednak jest to 30 min więcej biegania po tylu meczach to dużo.
Anglia pokazuje bardzo dobry futbol na tym mundialu natomiast Chorwaci jak by zjechali nieco z wysokiego poziomu, już mecz z Danią pokazał, że nie grają tak jak w grupie a mecz z Rosją tylko to potwierdził.
Dziś w Chorwacji nie zagra Vrsaljko.
Stawiam, że Anglia awansuje do wielkiego finału i wydaje mi się, że będzie to już po 90 minutach.

Edytowane przez zibi16
By pershing,

3x19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Chorwacja - Anglia
Typ: 2
Kurs: 2.4
Godz: 20:00
Bukmacher: Totolotek

Futbol wraca do domu i to początkowo było może lekko prześmiewcze pamiętając występy Anglików w poprzednich latach, teraz czasem irytuje, ale fakt faktem, Anglia od dawna nie była tak blisko jakiegoś sukcesu na poziomie reprezentacyjnym i wygrywanie turniejów młodzieżowych zaczyna przenosić się także na futbol na seniorskim poziomie. Chorwacja zachwycałą w grupie, ale w fazie pucharowej już nie jest tak wspaniałym zespołem, w dodaktu to Chorwaci mają dużo więcej minut w nogach, a to także może mieć w końcu jakieś znaczenie. Anglia to mistrzowie stałych fragmentów gry, które są tak istotne na tym turnieju, dodatkowo naprawdę solidnie bronią, a może wreszcie Sterling się przełamie i to byłoby coś mocno dodatniego w ofensywie. 2.40 w Totolotku na Synów Albionu to moim zdaniem naprawdę dobry kurs, bo spodziewałem się jakiegoś 2.15 maksymalnie.

By pershing,

19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chorwacja - Anglia  

Przed obiema ekipa wielka szansa spore oczekiwania w kraju i tak po prawdzie te ekipy sa wygrane.Jaki to będzie mecz nie wiem ale myślę ze Anglia ale gram troszkę nie typowo ale po super kursach...

główny bet i najmocniej po grany....i po boczne po słowie na środę :P 

Pierwsza zmiana Chorwacja 1,8 Betsafe :minus: Była zmiana przygotowana ale Perisic gola strzelił coz...

Anglicy maja młody wybiegany zespól jeśli komuś sie nic nie wydarzy myślę ze tej 1 zmiany nie będzie po ich stronie-  no chyba ze jakaś ofensywna w stylu gonienia wyniku ale ja myślę ze oni to wygrają :P  ale jak wszyscy wiemy internety piszą ze Hrvatsko ma więcej minut, starszy skład plus 2 z nich moze grac  z kontuzja sa ta bramkarz Danijel Subasic cos tam z mięśniami było w meczu z Rosja... a jest to ważna pozycja i z piłka ma sie kontakt plus Angole to stale fragmenty i walka w powietrzu wiec moze mu sie coś trafić...2 to obrońca Atleti który zszedł w meczu z sborną  Sime Vrsaljko. Plus te dogrywki karne wiec chłopaki napewno nie   sa na 100% przygotowani. Anglicy potrafią grac skrzydłami szybko zdominować rywala szczególnie na początku meczu wiec...szanse sa na mój bet  spore ze ta zmiana 1 pójdzie na konto Chorwatów.  Na kontuzje  wpływu nie mamy ale  moze trawić sie obu ekipom .

To jest mundial stałych fragmentów gry obrońcy strzelają ważne bramki wiec...

John Stones strzeli bramkę głową 17,00 :n: Było blisko z Lini wybijali 

Betsson juz to zrobił na tym mundialu 2 razy w meczu z Panamom wiadomo Angole stoją rożnymi maja ich średnio 6-7 w meczu - świetnie je wykonują. Obroncy bardzo dobrze graja głowa włączają sie do akcji ofensywnych dobrze domykają akcje przy stałych fragmentach gry. Uwaga chorwatów będzie mocno skupiona na Kane  i  innych obrońcach-   a jest tam kilu dobrych chłopaków w tym elemencie ...Stones Maguire.

ostatni bet to Kieran Trippier strzeli bramkę z rzutu wolnego 34.00:piwo::t:  Na piwko jest :plmoc:

Betsson   Liczę  na wolny z ok. 20-25 metrów chłopak ma dobre techniczne uderzenie do tego  bije wiekszosc stałych fragmentów gry- potrafi dobrze dograć piłkę w pole karne do napastników jak i obrońców. Bardzo aktywny w bocznych sektorach gry warto próbować...

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

2x19+100

LEGIA TO MY -"Trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

yeld Luty :minus: 21,80% 

yeld Marzec :plus: 6,75% 

yeld Kwiecień :plus: 13,60%

yeld Maj :minus: 31,64 % 

yeld Czerwiec :plus: 19,26 % 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ŻYLETA napisał:

ostatni bet to Kieran Trippier strzeli bramkę z rzutu wolnego 34.00 Betsson" rel="">Betsson   Liczę  na wolny z ok. 20-25 metrów chłopak ma dobre techniczne uderzenie do tego  bije wiekszosc stałych fragmentów gry- potrafi dobrze dograć piłkę w pole karne do napastników jak i obrońców. Bardzo aktywny w bocznych sektorach gry warto próbować...

:respekt: :piwo1: :5:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi