Skocz do zawartości



Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Rekomendowane odpowiedzi

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1X2

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 1X2

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1X2   

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1X2

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1X2

20:30 Korona - Legia :arrow: 1X2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1X2

 

 

 

 

Wszystkie posty z typami będą widoczne wraz ze startem pierwszego spotkania . Do tego momentu posty są niewidoczne, a licznik odpowiedzi pokazuje 0.


Użytkownik roku - pula 4000 PLN -> https://obstawianie.com/forum/332-użytkownik-roku-2018/

Szczęśliwa Siódemka - co tydzień kumulacja, największa wygrana 510 PLN -> https://obstawianie.com/forum/179-szczęśliwa-siódemka/

Typer Miesiąca - co miesiąc 300 PLN -> https://obstawianie.com/forum/96-typer-miesiąca/

Pojedynki Użytkowników - co miesiąc 150 PLN + 500 PLN na koniec roku -> https://obstawianie.com/forum/173-pojedynki-użytkowników/ 

Konkursy sportowe, wygrywaj PSC, Bony bah, gotówkę na konta gracza u buka -> https://obstawianie.com/forum/253-pozostałe-konkursy/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pershing napisał:

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 2

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 2

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: x

20:30 Korona - Legia :arrow: 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 2

 

 

 

 

Wszystkie posty z typami będą widoczne wraz ze startem pierwszego spotkania . Do tego momentu posty są niewidoczne, a licznik odpowiedzi pokazuje 0.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1X2 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 1X2 1

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1X2    1

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1X2 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1X2 1

20:30 Korona - Legia :arrow: 1X2 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1X2 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 2

20:45  Osijek - Rangers :arrow: X

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 2   

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 2

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: X

20:30 Korona - Legia :arrow:2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: X

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: X

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1

20:30 Korona - Legia :arrow: 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: X

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 1

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1

20:30 Korona - Legia :arrow: 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: x

20:45  Osijek - Rangers :arrow: x

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1  

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: x

20:30 Korona - Legia :arrow: 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 2


kondi.gifkondi.gifkondi.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, pershing napisał:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 1

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1 

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1

20:30 Korona - Legia :arrow: 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 1

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 2   

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 2

20:30 Korona - Legia :arrow: X

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: X


Che molto guadagna chi putana perde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 1

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 2

20:30 Korona - Legia :arrow: 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: X

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 2

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: X   

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 2

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1

20:30 Korona - Legia :arrow: 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 2

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 2   

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: X

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1

20:30 Korona - Legia :arrow: 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1X2 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 1X2 1

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1X2 2   

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1X2 2

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1X2 2

20:30 Korona - Legia :arrow: 1X2 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1X2 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1X2 X

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 1X2 X

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1X2 1

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1X2 X

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1X2 1

20:30 Korona - Legia :arrow: 1X2 X

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1X2 X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos    1

20:45  Osijek - Rangers  2

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka    X  

17:45 ŁKS - GKS Katowice  1

18:00 Podbeskidzie - Termalica   2

20:30 Korona - Legia  2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia      2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 2

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 2

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: X   

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 2

20:30 Korona - Legia :arrow: 1

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: X


Być Cezarem albo nikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: X

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 1

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: X

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1

20:30 Korona - Legia :arrow: 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow:  1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1X2   x

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 1X2  1

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1X2    1

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1X2  1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1X2  1

20:30 Korona - Legia :arrow: 1X2  1

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1X2   1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   X

20:45  Osijek - Rangers X

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   X

17:45 ŁKS - GKS Katowice X

18:00 Podbeskidzie - Termalica  1

20:30 Korona - Legia 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia  2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: X

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1  

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: X

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1

20:30 Korona - Legia :arrow: X

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1X2 1 

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 1X2 1 

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1X2    x 

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1X2 1 

18:00 Podbeskidzie - Termalica :arrow: 1X2 1

20:30 Korona - Legia :arrow: 1X2 2 

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1X2 1 


LEGIA TO MY -"Trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć".

 

 

yeld Luty :minus: 21,80% 

yeld Marzec :plus: 6,75% 

yeld Kwiecień :plus: 13,60%

yeld Maj :minus: 31,64 % 

yeld Czerwiec :plus: 19,26 % 

yeld Lipiec :plus: 23,31%

yeld sierpień :plus: 16,49% 

yeld wrzesień  :plus: 27,56%  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 2

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1  

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1

20:30 Korona - Legia :arrow: 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 2

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 2   

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: X

20:30 Korona - Legia :arrow: X

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 2

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: X  

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 2

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1

20:30 Korona - Legia :arrow: X

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: X

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: X   

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: X

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1

20:30 Korona - Legia :arrow: X

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1


Nie ma pewniaków, zawsze trzeba mieć nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow:1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 1

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: X

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: X

20:30 Korona - Legia :arrow: 2

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: X

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: 1

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1

20:30 Korona - Legia :arrow: 1

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 2

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: X   

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: X

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: X

20:30 Korona - Legia :arrow: 2

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek:

19:45 Brest - Atromitos   :arrow: 1

20:45  Osijek - Rangers :arrow: 1

 

Sobota:

17:45 Wigry - Chojniczanka   :arrow: 1  

17:45 ŁKS - GKS Katowice :arrow: X

18:00 Podbeskidzie - Termalica  :arrow: 1

20:30 Korona - Legia :arrow: X

 

Niedziela:

18:00 Arka - Jagiellonia     :arrow: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×