Skocz do zawartości

Gdzie grać, jak naprawić niedziałającą stronę ? Wszystko w jednym temacie KLIKNIJ <-

Osvald

premium.com

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanko do uzytkownikow premium.com dzis tj 08.10 od okolo 3 rano wyskakiwal przy probie logowania komunikat konserwacja systemu okolo godz 17 wyskoczyl przy probie logowania komunikat ze strona jest juz niedostepna dla uzytkownikow z Pl jednoczesnie oferuja przejscie do premiumbull..moje pytanie..gra ktos  na tym buku poza granicami Polski ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 godziny temu, robson555365 napisał:

witam,ten sam problem...zastanawiam się nad zmianą buka

support co odpisuje premium.com swiadczy najdobitniej gdzie maja/mieli graczy z pl i to mnie nawet nie dziwi bo winien pseudo polski rzad(niewazne ktory od 89 zmieniaja sie tylko szyldy rzadzi ta sama pomagdalenkowa cholota) ryzyko bylo caly czas no i ten dzien nastal a teraz np ja mam ogromny problem bo na prembull nie ma opcji wyplaty na Skrill a inne w moim przypadku w gre nie wchodza..z checia bym zamknal tam konto/zmienil buka/wyjechal z tego chorego panstwa(to juz przewazylo szale) ale nie moge wyplacic $$$..mysle co robic..caly czas w kontakcie z supportem na prembull bo na prem.com juz szkoda pisac caly czas w kontakcie z supportem z portfeli internetowych dostepnych na prembull..pozostalo sie juz tylko modlic ze sie uda wyplaic jakos bo roczny urobek $$$$ pojdzie w...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi